"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-9

  • 21 720
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16 938
С тез самолети да не излетят и двамата.... Mr. Green Joy

# 46
  • Мнения: 30 820
Голям сладур е коментатора rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 47
  • Мнения: 18 785
И е лято вече,да не забравяме ,че парфюмът не заменя сапуна..
Ми той и зимата не го заменя Joy Joy

# 48
  • Мнения: 30 820
И е лято вече,да не забравяме ,че парфюмът не заменя сапуна..
Ми той и зимата не го заменя Joy Joy
Ти да не си го душила Mr. Green

# 49
  • Мнения: 11 820
Булка, утре ли ще продължи Ноле  newsm78

# 50
# 51
# 52
# 53
  • Мнения: 30 820
Ся да се посмеем Mr. Green

Мноу ми ареса това rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 54
  • Мнения: 21 201
Допрочетох Ви в старата тема, изчетох Ви и в тази, и разбрах, че дори и да не се коментират сериали пак се трият страници. Tired
Честно Ви казвам, изпари ми се желанието за писане и в този подфорум, а най не обичам да съм в невидение.
Наистина би било добре някой да ни разясни какво е позволено да пишем и какво не, а аз влезнах сега за да благодаря за поредната прекрасна първа страница на темата, newsm10 в случая ме развесели след като ми потънаха гемиите от изтриването.
Зиз, благодаря ти за смеха леля, имах нужда в случая. Peace
Аз се оттеглям, лека Ви вечер.

# 55
  • Мнения: 5 109
Голем хилеж у новото крилоооо  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сал не моем да разберем оти ми правите публично достояние сите напивания  smile3515

# 56
  • Мнения: 4 803
Голем хилеж у новото крилоооо  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сал не моем да разберем оти ми правите публично достояние сите напивания  smile3515

hahaha hahaha hahaha hahaha

Оти са си за награда вече  Mr. Green Mr. Green

# 57
  • Мнения: 5 109
Голем хилеж у новото крилоооо  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сал не моем да разберем оти ми правите публично достояние сите напивания  smile3515

hahaha hahaha hahaha hahaha

Оти са си за награда вече  Mr. Green Mr. Green
Тихо ма  Naughty нал си ми Сис, съответно си същата  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 30 820
Голем хилеж у новото крилоооо  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сал не моем да разберем оти ми правите публично достояние сите напивания  smile3515

Той ника ти е достатъчно публичен Mr. Green та една снимка у повече Mr. Green не е кой знае кво Laughing

Наде лека Hug

# 59
  • Мнения: 4 803
Голем хилеж у новото крилоооо  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сал не моем да разберем оти ми правите публично достояние сите напивания  smile3515

hahaha hahaha hahaha hahaha

Оти са си за награда вече  Mr. Green Mr. Green
Тихо ма  Naughty нал си ми Сис, съответно си същата  Mr. Green
Па язе се не срамотим ма, заслужавам позлатена рИкиена бутилка вече  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт