След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 176

  • 32 200
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 736
  • Мнения: 8 717
Кати, в тая жега даже и заради Мурат няма да мръдна никъде.  Grinning Но се надявам той в скоро време да се захване със снимките за новия сериал, че то септември идва вече... Дано да не ни кара пак да го чакаме чак до догодина.  Peace

От инстаграма на Нургюл - тя поне е ясна, другият месец ще започнат пак снимките. Ще има и нов колега - Баръш го харесвам много, заради него изгледах Приливите. Не е ясно още като какъв ще се появи, предполагат мамашите, че ще е стар приятел или нещо подобно от миналото на Дилара, но ще видим на есен. Жалко, че Джевдет Мерджан неясно защо си е тръгнал от този проект, дано новият режисьор е също на добро ниво.

Oy oy oy 👍

# 737
  • Мнения: 2 742
Алекс,  Hug Кати,   Hug а ние от къде сме сигурни, че Патрона е все още в Адана newsm78 Не ми се вярва снимките на ККК 2 да са приключили  Peace

Нургюл да не се оплаква с "Oy oy oy", защото се разхлади в Лондон, а и сега се плацика  Laughing Heart Eyes

Не само е горещо, но моят комп загрява и съм си като в перманентна сауна. Обаче се опитвам да си въобразя че съм така

Скрит текст:

Лек ден!

# 738
  • Мнения: 2 742
Кати, добре че не отлетяхме за Адана  Peace Laughing Знаех си аз Joy Joy Joy

Стамбул
P.S. сегодня у этой женщины день рождения. Она спортивный тренер кажись)))



# 739
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!

Заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт