Бял списък-за София!

  • 1 105 049
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 2 385
  • Мнения: 13 291
  bouquetЗаписах час вече при нея, оказа се че и моя педиатър се лекувал при нея.

# 2 386
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте.
Искам да препоръчам двама лекари - д-р Росица Колева от Токуда - много добър диагностик. Хвана на време извънматочната ми бременност. Беше изключително коректна през цялото време. Отидох при нея, заради добрите отзиви в интернет за нея като гинеколог със специализация в проблемна/ рискова бременност. На пъвите два прегледа ми се стори малко студена и се чудех дали да продължа да ходя при нея. Радвам се, че го направих. Много бързо и се доверих и осъзнах, че това е човекът, който ще ми помогне.
Другият лекар е д-р Манев от Окръжна болница - оперира ме, заради извънматочната. Радвам се, че съдбата ме изпрати при него и случих на него. В последствие разбрах, че се е борил един час да спаси яйчника ми. След операцията минаваше сутрин и вечер задължително да ме погледне и да види как се възстановявам - и това просто в изпълнение на служебните си задължения - без избор на екип, доплащания, искане на пари или нещо такова. Шапка му свалям на този човек  omm  Hands Clap.
Отделно цялото гинекологично отделение в Окръжна болница в София - за втори път се налага да лежа там. Всички са страхотни професионалисти. Много добра организация, грижа за хората и човешко отношение - и от лекари, и от акушерки, и от другия персонал - санитарки и т.н. Отделно и чисто битовите условия са доста добри. Чисто е и всяка стая си е с тоалетна и баня в отлично състояние.

# 2 387
  • Мнения: 12
Д-р Димитър Гунев
акушер-гинеколог,
работи в "Майчин дом",
гр.София

частен к-т в София:
бул."П. Славейков" 18, блок 2
входът е откъм вътрешния двор

тел. за записвания: 952 36 00,
приема в понеделник, сряда и петък от 14.30 до 20.00 часа
Добре е да се обадите поне ден по-рано, т.к.обикновено няма свободни часове, въпреки че приема по около 15-20 пациентки в горепосочените дни.

При спешност: 0888 786 498. Телефонът му е включен по 24 часа в денонощието и никога не се "крие", както някои от горепосочените.

Изключителен е и като професионалист, и като човек!!!
Досега не съм чула ЕДНА лоша дума за него.
Ако само веднъж го посетите, едва ли после ще решите да отидете при друг. Гарантирам!!!
 
И аз имам 2 раждания при него , страхотен специалист и Човек!

                           *         *         *         *         *

Д-р Елена Иванова - педиатър,
работи със здравната каса.

Кабинетът се намира в "Сана"-та, в дясно от входа на Студентска поликлиника, в гр.София
На нечетни дати - от 7.30 до 13.30
На четни дати - от 13.30 до 19.30

Няма частен кабинет(не й остава време и за там:))

# 2 388
  • Мнения: 12
Д-р Едмонд Рангелов - срециалист детска и обща хирургия
Работи в Пирогов - детската хирургия, той е и детски хирург, преглеждащ  гр Перник - в МЦ  Еврика
Страхотен специалист и много отзивчив, оперира детето ми - ингвинална херния. Много му благодаря!

# 2 389
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравейте, търся си добър очен лекар за обстоен преглед и изписване на очила и лещи .
Благодаря предварително   bouquet
Д-р Светослав Дойчинов, очна клиника Вижън.

Аз също съм доволна от него.
Мога да ти препоръчам и Д-р Капурдова от очна клиника Ресбиомед - много съъм доволна от нея.
Също работи със здравната каса.
  bouquet

# 2 390
  • Мнения: 1
Здравейте, търся специалист по ринопластика. Имам нужда да ми се изправи крива носна преграда, но искам и да ми изтъни връхчето. Препоръчаха ми ВМА, но до колкото знам там ще ми изправят носната преграда и само толкова - сигурно ще ми оставят огромни белези, не ги бива в естетичната хирургия. Да се сещате за добър пластичен хирург в София? Благодаря предварително!

# 2 391
  • Мнения: 1
+ за Бойка Кожева-акушер-гинеколог в София;Лозенец,изключително доволна съм  Hug Mr. Green

# 2 392
  • Мнения: 0
Здравейте , искам да добавя за страхотен специалист в областта на отоневрологията, Д-р Фурнаджиев и колежката му - Дима Караиванова , която е специалист в компютърната меридианна диагностика - един сравнително нов,безболезнен и напълно безопасен метод в медицината ,за ранно откриване и своевременно  лечение на заболяванията в целия организъм.Аз съм изключително доволна от тяхното човешко отношение, индивидуален подход и професионализъм. Препоръчвам ги на всички хора в този форум, които имат здравословни проблеми, както и на тези, които са в добро здраве и залагат на профилактиката Simple Smile

# 2 393
  • Мнения: 1
Здравейте! Понеже темата е много дълга и не мога да проследя всичко , Има ли отзиви за Др Жекова АГ? Благодаря предварително Simple Smile

# 2 394
  • София
  • Мнения: 4 899
Здравейте! Понеже темата е много дълга и не мога да проследя всичко , Има ли отзиви за Др Жекова АГ? Благодаря предварително Simple Smile

Ако говориш за д-р Красимира Жекова, АГ, шеф-родилното на МБАЛ-Св.Анна (бившата Окръжна болница) - има доста положителни мнения за нея в този списък.

Започнала съм да систематизирам информацията от темата в един истински, подреден списък. Но става бавно - все пак това са 160стр. Като приключа, ще пусна нова тема със събраната и систематизирана информация от тази тема. Така ще е удобно за справка за всички, които се интересуват.

# 2 395
  • София
  • Мнения: 4 899
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт