Бял списък-за София!

  • 1 106 078
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 84
Д.Мишел newsm20 Страхотен е! Изтърпя ме  9 месеца  и  направи  страхотно секцио. На 28.05.2005  се роди моето слънчице.  love001

# 166
  • Мнения: 3 146
Абе Мишел пак ли започна да се прави на раждали жени....Е, писна ми вече..........

# 167
  • Мнения: 3 146
Въпреки че са сложили д-р Румен Велев в черния списък, за мен той трябва да е в белия.Д-р Петров /анестезиолог/ също от Шейново.

Д-р Петров е вярно голяма работа.По случайност бях при него(част беше от екипа на Богословова) - кръвното ми много падна и взех да припадам по време на операцията, което в никакъв случай не трябвало да се случва.Благодарение на професионалната му намеса всичко мина добре , Богословова беше спокойна и секциото ми се получи прекрасно.

# 168
  • Мнения: 3 932
Цитат на: SZA
Д-р Тодор Димитров, Шейново
Да, и аз съм много доволна от него

И аз, и аз!!! newsm10

# 169
Определено в моята номинация на 1-во място, Laughing за мен разбира се заема:
  Д-р Георги Кръстев- акушер-гинеколог,МБАЛ "Света Ана",София Hug
Има частен кабинет,и въобще не взима скъпо.Много е внимателен.

# 170
  • Мнения: 105
Аз като цяло съм много разочарована от БГ лекарите, които като цяло имат средновековно отношение по много въпроси, особено ако става въпрос за някое по-рядко заболяване, а и изобщо не са интересуват от съвременните неща в медицината. Дразни ме и навика им да правят неща или да взимат решения изобщо без да обясняват.

Та, на този фон ми е много важно да похваля 2-ма лекари:

доц. Огнян Бранков от хирургията в Пирогов (той май даже намира време пише в този форум понякога)

детски ортопед от Горна Баня, но за съжаление не помня точно името му, май беше Руменов. Толкова бях притеснена като отидох, че не го запомних.


# 171
  • Мнения: 5 647
Д.Мишел newsm20 Страхотен е! Изтърпя ме  9 месеца  и  направи  страхотно секцио. На 28.05.2005  се роди моето слънчице.  love001

Ай, стига бе!!! Ама сериозно ли говориш.......Айде стига вече. Аман от анонимни и новаци, които се представят за раждали при въпросния доктор.
То на всички ни е ясно що за стока е Мишел. Ама се чудя що го търпят в Шейново? newsm78 Тоя разваля реномето на болницата!!!Няма ли кой да го изгони???? smile3513 smile3513 smile3513

# 172
Моля Ви препоръчайте ми добър онколог ,имам рак на местото на десния бъбрек и е сраснал с вена кава.         

# 173
  • Мнения: 7 640
Д-р Славкова - "Шейново" newsm10 . Стига да не ви притеснява, че е млада лекарка.

# 174
  • Мнения: 1 531
Аз съм при д-р Ослеков (частен и Тина Киркова) и засега съм си доволна ... само че не съм раждала още,де;)
Някой бил ли е при него?

А препоръчвате ли някого от 25-та: Младост 3?!

Интересувам се, защото сега правим опити за бебенце и не искам да сгреша с лекаря ... Знам, че е мн важно, защото съм с астма и ми е писнало от идиотщини с лекари! А и в случая сега си зависи живот ...

# 175
  • Мнения: 105
Ниночка,

Живяла съм дълго в Младост и всеки път като се наложеше за нещо да отида до тази поликлиника после си тръгвах разтреперана от глупости. Това включва травматолог, общ лекар, неврохирург, рентген, очен лекар и т.н. Особено един който гледаше снимка на която ясно се виждаше счупването и твърдеше че било нормално... Мисля че са ужасни, най-малкото постоянно ги няма и те карат да чакаш с часове, според мен ги мързи да гледат, а и не ми се струват много компетентни. В крайна сметка винаги след това съм търсила друг лекар.

Все пак това е било отдавна, може нещата да са се променили. Аз през последните 5 години не съм стъпвала там, така че ако са се появили добри и работещи лекари, веднага им се извинявам. Мисля че семейството ми ходи при една млада ДжП, Стоева, не знам дали е и педиатър, но е много кадърна и мила.

Все пак потърси и други мнения, мойте впечатления са малко остарели, но реших да те предупредя за поликлиниката като цяло.

# 176
  • Мнения: 459
Здравейте!
Някояй да каже нещо за д-р Боян Духовников - Шейново? Знам че е един от най-добрите!!!

# 177
  • Мнения: 22
здравеите
за др духовников мога да кажа само хубави неща
национален консултант е - признат
много кадурен 4овек
тои ми следе6е последните седмизи от бремеността
страхотен 4овек
раждах в шеиново - др стан4ев др ненов др цолова
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ
ВЪПРЕКИ 4Е ГИ ИЗПРАВИХМЕ НА ТРЪНИ С БЕБКА СЕ СПРАВИХА СТРАХОТНО
УСПЕХ НА ВСИ4КИ

# 178
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Д-р Славкова - "Шейново" newsm10 . Стига да не ви притеснява, че е млада лекарка.
Тя израждаше дъщеря ми   bouquet. Толкова хубаво ме е зашила, че нищо не се вижда, макар и да ми бяха забравили 50 дни един от конците.

# 179
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Д-Р ВЕНЕЛИН АЛЕКСИЕВ от Ортопедичната клиника в Горна баня
Прие ни може би в обедната си почивка в деня, в който се обадихме да запишем час. беше много внимателен с детето и ни успокои без да се прави на велик.
  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт