Nail art

  • 136 369
  • 374
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 317
Нимфетке,в кой сайт си ги видяла,че и на мен ми се ще да си поръчам.

Ето тук:
http://bgbazar.com/cat.php?cid=120
Разгледай и другите секции от менюто (шаблони, татуировки...) - има доста интересни нещица Wink

Оттук също може да се поръчва, но не знам дали има печатчета:
http://www.starnailsbg.com/about.php

Ако си поръчаш нещо, да не забравиш да се похвалиш! Wink

Мерси.  bouquetСега ще разгледам.

От starnails съм си купувала от магазина.

# 331
kade moga da nameria samploni v plovdiv?
 i na kakva 4ena varviat?
 aa!!moje li niakoi da mi opise na4ina po koito se slagat?ne sam mnogo dobra na "nokutni raboti"
merci! bowuu

# 332
  • София
  • Мнения: 39 772
kade moga da nameria samploni v plovdiv?
Какво е самплон? Шаблон?

# 333
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Виждам че се интересувате от печатите, аз за пореден път ще кажа, че не съм впечатлена от тях, но за домашна употреба стават. Нимфетке, правилно си се досетила, че няма как да се следва извивката на нокъта с тях, защото самото тампонче е кръгло и тумбесто, колкото и да го кривиш все ще изпуснеш някоя китка, но не е болка за умиране  Wink Утре ако имам време ще се напечатам, за да видите и да прецените сами дали да си давате парите, а иначе който вече се е решил може да си ги купи до неделя от Арена на красотата в НДК, зала 3.

# 334
  • Мнения: 972
Valeria, а каква е разликата между шаблон и печат? Или е едно и също  newsm78
Ще съм ти блатодарна за повече информация   bouquet

# 335
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Valeria, а каква е разликата между шаблон и печат? Или е едно и също  newsm78
Ще съм ти блатодарна за повече информация   bouquet
На практика е едно и също, по принцип шаблона е металното кръгче на което има 7 различни картинки, като напоиш щампата си печаташ по ноктите  Wink

# 336
  • Мнения: 972
Благодаря за бързия отговор. Аз мислех да си купувам, ама май ще карам по стария начин с рисуването.
Това ми е последното творение http://images06.snimka.bg/000665899-big.jpg

# 337
  • Мнения: 1 616
Нимфетке, правилно си се досетила, че няма как да се следва извивката на нокъта с тях, защото самото тампонче е кръгло и тумбесто, колкото и да го кривиш все ще изпуснеш някоя китка, но не е болка за умиране  Wink Утре ако имам време ще се напечатам, за да видите и да прецените сами дали да си давате парите, а иначе който вече се е решил може да си ги купи до неделя от Арена на красотата в НДК, зала 3.

Валерия, благодаря ти много за подробните обяснения! Ти, мисля, вече беше пуснала снимки, но ако се не лъжа, беше "напечатала" телефон... newsm78 Доста ми хареса, освен това и снимките от сайта са великолепни, та исках да разбера как точно става тази хубост... Ама май ще се откажа... newsm78 Така или иначе, нямам нищо против да видя още снимки от теб! Simple Smile

# 338
  • Мнения: 694
Уел-добре се е получило!! Peace

# 339
  • София
  • Мнения: 39 772
Стария ми Самсунг е все още напечатан със звездички и лунички, стига мъж ми да не е изтрил печатите.
Моята маникюристка ми е слагала, но по едно две печатчета на нокът.

# 340
  • Мнения: 7 474
Малко си поиграх днес, но е леко размазана снимката

# 341
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Нямах особенно много време днес за това се извинявам малко за мазалото, но вие ще добиете представа горе долу, снимала съм и 2-те ръце с различни картинки, има и други ама тях друг път  Mr. Green
Някой от печатите се поразмазаха и съм сложила перлички и розовко, за да дозамажа и аз нещата  Grinning
Едната ръка
Другата ръка

# 342
  • София
  • Мнения: 39 772
Аз отдавна съм им хвърлила око на тез печати.

# 343
  • Мнения: 1 934
Leo много ми харесва,страхотно си се справила.

# 344
  • Мнения: 7 474
Leo много ми харесва,страхотно си се справила.

Стои мнаго красиво, защото блести и е лъскаво, но не мога да настроя апарата да снима от близо и е размазано.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт