Имам ли шансове за общинско жилище?

  • 7 606
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 343
Шуши, брат ти може да те изхвърли, но трябва да ти плати тази 1/6 от наследствения имот и то само, ако ти се съгласиш на продажба
 А какво стана с авторката на темата, изнесе ли се, бебчето роди ли се?

# 31
  • Мнения: 95
Детето ми също е глухо с двустранна нервносензорна загуба на слуха, а брат ще ми изплати моят дял и аз оставам на улицата, защото по закон голямата част лапа малката. Къде трябва да отида да питам в общината ли?

# 32
  • Мнения: 408
Да. Отиваш в общината, в която се водиш по адресна регистрация. Ще ти искат малко документи - копие от Телк, копие от договор за наем (ако живееш под наем) , удостоверение от данъчна служба за декларирани имоти , удостоверение от адресна служба на Мвр, удостоверение от службата по вписвания за извършени сделки с имоти на територията на общината и още една бележка от данъчните, но сега точно не мога да се сетя каква беше. Ако се сетя с точност, ще ти пиша.
Понякога и имот да имаш, не е проблем, НО само в случай че, имотът е порутена барака, тогава си пращат тяхни комисии, с които установяват, че имотът не е годен за живеене.
Но това теб не трябва да те бърка. Може би ще почакаш, но съм сигурна, че ще ти дадат. Щом ще бъдеш сама с три деца и едно от тях с Телк, би трябвало държавата да се отзове. Освен, ако съвсем не са се изпедерастили.
Успех и здраве ти желая!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт