KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 24 956
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 116
Привет сладури!  Hug Hug Hug

flaş  yazıyor  flaş yazıyor  Джиджи Георгиева и Кенан Имирзалъолу в новият проект на Hooligans company imkansız aşk

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Ще ме уморите! Hug Hug Hug Hug Hug

Докато видя коя е каката, коя е компанията, името на Кенан обаче веднага го хванах и си викам - ааааааааа -ново дизи!!! Joy Joy Joy Joy

Галенце, джанъм беним, аркадашим, може ли аз да бъда единият сценарист?! Олур му? rotfImbo rotfImbo rotfImbo
 
Да знаеш - от мен, зрителите ще са чок, ама чок доволни!
И ти също! Joy Joy Joy Joy
Това портокали, мандарини, минавате на плодова диета с аби и за вечеря по нЕкой сандвич, ама биг, мак и от този род! Joy Joy Joy

На Кенан му харесаха сцените с любов и то каква любов - сам си го призна, следата трябва да се продължи!

Невъзможна, невъзможна, колко да е невъзможна, накрая пак ши сА вземете ши са гушкате!  Joy Joy Joy Joy

# 736
  • Мнения: 15 391
Малко смях в залата?  Laughing Laughing Laughing

Минутата е 26, батю се прощава с аркадашите в затвора Минават 15 човека, все едно и също. От голямото повторение на края, батю сам си клати ръката по инерция  Joy Joy Joy

Но историята познава и по тежки случаи  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
На мойта сватба преди години, споделена с мнооооого приятели. След церемонията в ритуална зала, от получените над 200 честитки и поздравления от сорта "честито" и подобаващия отговор "мерси" в един момент така се бях отнесла, че вместо аз да викам  мерси, аз ги подкарах на честито.  Laughing Laughing Laughing

# 737
  • Мнения: 11 116
Малко смях в залата?  Laughing Laughing Laughing

Минутата е 26, батю се прощава с аркадашите в затвора Минават 15 човека, все едно и също. От голямото повторение на края, батю сам си клати ръката по инерция  Joy Joy Joy

Но историята познава и по тежки случаи  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
На мойта сватба преди години, споделена с мнооооого приятели. След церемонията в ритуална зала, от получените над 200 честитки и поздравления от сорта "честито" и подобаващия отговор "мерси" в един момент така се бях отнесла, че вместо аз да викам  мерси, аз ги подкарах на честито.  Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:
Отнасяме се  понякога...А аз на един 8 март, преди много години, след много честитки на работа и след работа, когато вече се прибирах вкъщи, един съсед ми каза "Честит празник" и аз му казах с огромно настроение "Подобно!"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 738
  • Мнения: 15 391

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Еми ето, лудите Господ ги събира.  Peace Хулигани!  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 2 770
Елмира е закрила акаунта си и всичките и публикации са изтрити.Групата почти не функционира,могат само да се пишат коментари под старите публикации.Те на това му се вика край. Sad

# 740
  • Варна
  • Мнения: 1 249
Елмира е закрила акаунта си и всичките и публикации са изтрити.Групата почти не функционира,могат само да се пишат коментари под старите публикации.Те на това му се вика край. Sad
Хе, хе, много бързо й мина манията. Или са й правили електрошок, или ще я женят и младоженецът е ревнив, да не дава господ!

# 741
  • Мнения: 15 391
Да не я е набарал Керем Чатай?  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт