Кауфланд / Kaufland- тема 13

  • 107 913
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 864
Някой да е пробвал карначетата, които са на промоция дали са вкусни?  newsm78

# 181
  • Русе
  • Мнения: 520
Да похваля пъпешите, много сладки и сочни се оказаха.

# 182
  • Мнения: 4 303
Аз обожавам киселото мляко на Тертер,6%.Но,още прговаряли за него....И го няма....  Whistling
Ако това мляко има 6% масленост, какъв е процентът на домашно квасеното мляко? newsm78
Преди време бях обещала да пиша за това.
Моята позната,която е работила в "Сердика" и в частни фирми за млекопреработка сподели, че от домашна крава най-добрия показател е от 3,5до 4% масленост. Това обаче, ако си правиш за себе си. Млякото,което се предава за преработка и преди и сега е винаги разредено и с добавки./мас, маргарин, нишесте, сол и вода/. Така че всичко, което купуваме от търговските обекти с 3.6 и по нагоре е с подобрители.

# 183
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз обожавам киселото мляко на Тертер,6%.Но,още прговаряли за него....И го няма....  Whistling
Ако това мляко има 6% масленост, какъв е процентът на домашно квасеното мляко? newsm78
Преди време бях обещала да пиша за това.
Моята позната,която е работила в "Сердика" и в частни фирми за млекопреработка сподели, че от домашна крава най-добрия показател е от 3,5до 4% масленост. Това обаче, ако си правиш за себе си. Млякото,което се предава за преработка и преди и сега е винаги разредено и с добавки./мас, маргарин, нишесте, сол и вода/. Така че всичко, което купуваме от търговските обекти с 3.6 и по нагоре е с подобрители.

Благодаря за информацията!   bouquet

# 184
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз обожавам киселото мляко на Тертер,6%.Но,още прговаряли за него....И го няма....  Whistling
Ако това мляко има 6% масленост, какъв е процентът на домашно квасеното мляко? newsm78
Преди време бях обещала да пиша за това.
Моята позната,която е работила в "Сердика" и в частни фирми за млекопреработка сподели, че от домашна крава най-добрия показател е от 3,5до 4% масленост. Това обаче, ако си правиш за себе си. Млякото,което се предава за преработка и преди и сега е винаги разредено и с добавки./мас, маргарин, нишесте, сол и вода/. Така че всичко, което купуваме от търговските обекти с 3.6 и по нагоре е с подобрители.

Тук не мога да се съглася. Лично на баба кравата на село преди години даваше мляко с масленост над 5, дори 6.

# 185
  • Мнения: 5 658
Аз аъм хвършила око на Бретера от лят алуминии. Някой загледа ли го Simple Smile

# 186
  • Мнения: 27 737
"разредено и с добавки./мас, маргарин, нишесте, сол и вода/"- това звучи ужасно.... ooooh! Наскоро открих близо до нас един млекомат, на него пише от коя ферма/мандра е млякото и, че е с процент масленост 5%.  newsm78 не съм купувала все още обаче, за да го сравня с това което продават по магазините.
Весето, мисля, че има значение с какво се храни кравата. Ако се храни с по-пълноценна храна според мен процентът си е над 4% във всички случаи- поне ако съдя навремето на село колко маслено мляко сме пили. Grinning
Има ли още от тавичките с дупки за печене на картофки?
Васиту, аз го загледах, ама ще пропусна, че нямам място където да го съхранявам... Blush

# 187
  • Мнения: 125
по принцип всеки ден си взимам по 1-2 кроасана от тези по 29ст, не се сещам за името в момента /с какао пълнеж/ - кроасаните не са нищо особено - но аз си ги мажа с медец, така че не ме бърка.
Днес си взех 2 - май бяха сбъркали опаковките - те че са си малки , малки - но това си беше МИНИ-МИНИ Wink
но айде, случва се Wink
пък и нали бях предупредена да не им създавам повече проблеми Wink
а и корнишонките са много хубави

# 188
  • Мнения: 720
И в нашия комплекс строят в момента Кауфланд, нямам търпение да го довършат  Heart Eyes
newsm71

# 189
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 162
Вчера и аз взех от кроасаните,но си бяха с нормалната големина. Корнишоните наистина са много вкусни. Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 3 675
Никак не съм доволна от кафето,което купих на промоция от Кауфланд в петък.Кафето е отвратително,явно е някакво менте специално за промоцията.Дадохме 9.49лв.

http://prikachi.com/images/637/8220637P.jpg

# 191
  • Мнения: 27 737
На каква цена са корнишоните които хвалите? Grinning Преди месец-два и аз бях попаднала на прекрасни корнишони в К.
Гитадам, добре че сподели за кафето- аз се канех да взема и малко съжалявах, че не съм успяла... Laughing Явно и на тази марка има "промоционални" партиди... Crossing Arms ooooh!

# 192
  • Мнения: 778
На каква цена са корнишоните които хвалите? Grinning Преди месец-два и аз бях попаднала на прекрасни корнишони в К.
Гитадам, добре че сподели за кафето- аз се канех да взема и малко съжалявах, че не съм успяла... Laughing Явно и на тази марка има "промоционални" партиди... Crossing Arms ooooh!

вчера бяха на 69 ст.

# 193
  • Мнения: 3 675
Направи ми впечатление,че на кафето пише произведено в Германия,а има залепен бг код върху първоначалния,как да го разбирам това?



http://prikachi.com/images/670/8220670d.jpg

# 194
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 162
Корнишоните в нашия филиал корнишоните вчера бяха 0.59лв.

Общи условия

Активация на акаунт