Искам да кажа ... (41)_15.06-21.06

  • 40 939
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Що?

Как са момчетата? Слушат ли?
Ами щото подозирам, че ако ги мерят ще вляза с взлом и ще победя в състезанието Simple Smile

Не слушат, ама утре ще ги водя на море за 2-3 дни да топнат крака преди наплива.

# 31
  • Мнения: 78
Добро утро и от мен!
Нека да е честит рожденика на Цвети. Да расте много здраво и слънчево дете.
И аз обичам да се размятам без сутиен, ама на работа не си позволявах де.
Ох, да ставам и да се мятам на пътеката, че 5 км ме чакат мен. Еми немога да си върна килограмите отпреди бременността и тва е  Crossing Arms

Спокойна и хубава седмица ви желая!

# 32
  • Мнения: X
Аз си ги връщах без проблем и след две раждания -даже и корем нямах.
 Ама сега .....

# 33
  • Мнения: X

Ох, да ставам и да се мятам на пътеката, че 5 км ме чакат мен. Еми немога да си върна килограмите отпреди бременността и тва е  Crossing Arms



Аз тези без пътека си ги извървявам. Имам едно приложение на телефона, което редовно ме поздравява, че съм минала 10 км. Някой път до Сицилия може да стигна с вървене.

Картинката е много готина, но аз без сутиени не ходя. Не че не мога, но не ме кефи.

Цвети, честит рожденик!   bouquet Hug Да ти е жив и здрав и да го доведеш в средата на Средиземно море.  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 23 098
Добро утро!

Два дни ме нямаше в темата, и ако е имало празнуващи, ги поздравявам с малко закъснение.   bouquet

Да не би да е седмица без сутиени?  Grinning Много обичам да ходя без, имам рокли, които нося само на морето и там не използвам въпросната част от облеклото.

През уикенда се разбихме от разходки. Вчера ходихме до Витоша. Не се разминах без премеждие. Нали съм голяма щЕта (тая дума може и да не ви е позната, но ми е трудно да обясня значението й), докато се въргалях по полянките на Камбаните, се сдобих с кърлеж в крака, малко под коляното. Забелязах го снощи в банята. Докато го съзерцавах и се чудех къде да отидем да ми го махнат, на вратата се позвъни и се оказа, че е съседът отдолу - започнало да му тече вода и в коридора, и в кухнята най-вероятно от нас.  ooooh!
Първо се оправихме със съседа, като се уговорихме днес да ни прати майстор. После аз и мъжът ми се съблякохме чистак-бърсак голи да се проверим един друг за още гадини. Накрая и детето го позиционирахме голо и го огледахме най-внимателно. После отидохме до най-близкия спешен център и ми извадиха кърлежа, като ме и боцнаха. Такива ми ти работи.

Сега видях, че Цвети има рожденик - да ти е жив и здрав, много щастлив да бъде!   bouquet

И да кажа, че новата придобивка на децата на Сесили е страхотна. Къде пък ги продават тия чудесии?

# 35
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Добро утро!
Много сте писали, отивам да Ви чета Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 4 199
Примък и от мен. Нищо не обичам да нося аз, особено лятото всякакво бельо ме дразни Blush та кога ли за срамотиите ще лъсна някъде, като го давам така натуралистично.
Цвети, чудесен и весел ден желая, да е жив и здрав прекрасният синеочко Heart Eyes
Мира, много интересна придобивка и сладки деца Simple Smile
Янче, казах ти аз, че таман мислех да защитя името на  плюс сайз дамите, ама удариха ключа, нищо, друг път Simple Smile
Днес реших да останем у дома, като превантивна мярка, уж е по-добре, но не яде и не пие, та ме достраша да я изпратя на ясла.
Деа, не се плаши излишно за захранването, карах го по усет аз, ако детето има желание, няма алергии и тн. нещата дори се случват от самосебе си Hug

# 37
  • Мнения: 15 044
Аз не обичам да ходя без сутиен. Само дето рядко си намирам удобен, просто моделът, който харесвам, го продават само за дами с по-големи гърди.
В събота ме ужили пчела над устната. Минах през болка, изтръпване, сърбеж, подуването си от началото. Мъжът ми каза да не си коригирам устните, не ме харесва така. Сега съм като карикатура, но пък се намазах с червило и сутринта  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 17 305
Цвети, честит ти рожденник! Вече е момче, по квалификацията на дъщеря ми (всеки, който е по-голям от нея е момче, защото 'момчетата са по-големи'. Наскоро и приятелката й от градината стана на 5 и 'вече и Вики е момче'  Laughing)

И ние като Тони вчера се опитахме да се повъргаляме по поляните, ама крайно неуспешен пикник ни се получи - отидохме след Панчарево покрай една рекичка и всички възможни сенчести полянки бяха заети от по много хора  ooooh! Направихме малко туризъм по сенчестите пътеки поне и накрая седнахме до едно мини-храстче току до рекичката. За дребната беше вълшебно прекарване, понеже не излезе от камънаците в реката, но на нас хем ни полу-печеше; хем ни мокрееше на дупетата, но най-вече, трябваше да слушаме музиката и простащините на близката компания (повярвайте, твърде много беше ....). Както и да е, щерката е много доволна, така че и ние общо взето  Laughing Но към Панчарево повече не тръгваме де, на Железница и Бистрица тия тълпи ги няма  Naughty

Иначе вечерта и ние се оглеждахме за кърлежи и други гадинки, природата там беше пребогата на буболечки, току за Валери и сина й се присещах  Grinning

# 39
  • Мнения: 4 199
И ние много трудно си намираме хубава полянка след 10 часа - всичко вече е заето. Обикновено ходим край Боснек, че ни е близо, но и там става страшно в късната сутрин. Уж не съм такъв човек, но последният път доста се издразних - седнали сме тримата, наслаждавам се на птичките и реката и гледам в далечината една тумба народ се насочва към нас, с куче, сюрия деца и т.н. Може ли да се присъединим към вас, викат. Ами то хубаво, възпитани хора, но като са толкова много неминуемо си стана шумно и след 15-ина минути си тръгнахме. Съни, добре че не те е ухапала на езика, знам, че тогава е опасно, сега ще походиш малко с пухкави устни, може да те поодумат, че си си инжектирала нещо, ама чудо голямо Simple Smile Тони, хубаво се пощете, особено косата на Кати, че като дете бях с подобна коса и си донесох "чуден" спомен от Старозагорски зоопарк, таман 2 дни ми беше престоял в косата и беше пред пукване Sick , а аз големи ядове брах. Отвратителни и опасни гадини.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 7 341
След малко си тръгваме от Китен. Отиваме да си почиваме от почивката
Добро утро!

# 41
  • Мнения: 15 044
Джули, и аз това си помислих с ужас, че можеше и езикът ми да захапе. Малкият веднага каза на баща си да вземе да ги махне тези кошери, че тормозят майка му Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 569
Ванини, ако се появиш, пиши как сте. Какво реши за инжекциите?

# 43
  • Мнения: 22 453
Тонка, от Германия е поръчвана. Simple Smile при това е сгъваема...Simple Smile

Прочетох Калуня-каля....цели откъси ми бяха изключително познати...викам си чак пък такова дежавю да имам....
Като я свърших, се разрових в библиотеката, и я открих. Хич не помня кога съм я чела, най-вероятно като тийн...

# 44
  • Мнения: 14 323
Добро утро!
Да е жив и здрав Цветиния рожденик! Много щастливо и мило дете да бъде!

И аз в групата на без сютюенните. Не обичам, слагам само в офиса, иначе се вея. То не че има какво да се вее де, което ме устройва идеално.

Хубава седмица ви пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт