Избелени зъби,къде и колко струва?

  • 13 726
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А каква е цената за махане на зъбен камък?
евтино е, Някъде около 10лв.
Деяна, това, което ти правят на теб, наистина струва около 50 лв., но може би зъбите са ти достатъчно бели и не им е нужно голямо избелване. Затова писах, че зависи от случая. Избелването за около 300-500 лв. прави с 5-8 нюанса по-бели зъбите и е за много потъмнели зъби   bouquet
Да, зъбите като цяло са ми бели

# 16
  • Мнения: 92
В повечето кабинети е между 30-50 лв.- за цяла уста с ултразвук.

# 17
KalinaN,може ли да ми дадеш координатите на зъболекарката,която е избелила зъбите на сестра ти?В София ли е?И ако може да ни кажеш колко е струвала цялата процедура?
Много ти благодаря предварително

# 18
Интензивен пушач съм и цвета на зъбите ми е сериозен проблем. Когато зъболекаря ми каза за какви пари говорим  и аз се изсмях, ми препоръча паста за полиране на зъби  от 1 лев, има ги в аптеките, но да я ползвам само веднъж седмично. послушах го и съм много доволна. Минимални пари и загубено време с максимален резултат

# 19
  • Мнения: 111
Интензивен пушач съм и цвета на зъбите ми е сериозен проблем. Когато зъболекаря ми каза за какви пари говорим  и аз се изсмях, ми препоръча паста за полиране на зъби  от 1 лев, има ги в аптеките, но да я ползвам само веднъж седмично. послушах го и съм много доволна. Минимални пари и загубено време с максимален резултат

Аз имам същия проблем ! Rolling EyesКажи каква е тази паста да я пробвам и аз  bouquet

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Сега ще си правя такива,но наистина са скъпи,само труда на зъботехника е сто и кусур лева Confused

на брой зъб ли?  Rolling Eyes

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Моята зъболекарка ми продаде специални "химикалки" , натискат се от горе и в долната 4аст, която е като 4етка се отделя капка с която се мажат зъбите по 2 пъти на ден - сутрин и ве4ер. Едната химикалка стига за избелването, а втората за поддръжка. Имат ефект! Wink Grinning и струват общто 200 лв. Не правят зъбите 4увствителни  Grinning . Казжат се " Brite Smile to go "

# 22
  • Мнения: 661
az chetoh mnogo hubavi neshta za nova pasta za zabi,koiato izbelva i dava vidimi rezultati oshte sled tretia den.
pastata se kazva ELGYDIUM i moje da se nameri v aptekite.
Cenata e kam 5.80.  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 35 946
Избелвала съм си зъб - платих около 160 лв. Ако знаех, че ще ми излезе толкова пари,  нямаше да го направя. Направени бяха 4-5 процедури.
Избелването ставаше от вътре на вън. Първо ми слагаше някакъв абсорбент - да извлече...еди какво си ..после нещо да го избели.
Разликата - зъба стана няколко тона по- светъл.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 315
Ще следя темата с интерес и аз. Аз не пия кафе и не пуша, но чайчета пия и пуста му хубост все си търся кусури за оправяне. Така, че и аз търся нещо за избелване, но леко без специални процедури. Смятам да ходя за почистване на зъбен камък, макарче не знам дали имам newsm78 с утразвук / май така беше/. Та знаете ли дали зъмния камък се вижда с просто око или не. А иначе моите зъби са здрави и ми казват, че с почистването на зъбния камък зъбите още по белички ставали. Rolling Eyes
А за тази паста ELGUDIUM, ако не греша имаше една тема в която я хвалеха. За нея ли става дума. Трябва да я потърся.

# 25
  • Мнения: 661
za neia stava duma, da.az sashto smiatam utre da si ia vzema.niamam lichno nabljudenie, no pone otzivite ot hora,koito sa ia polzvali sa mnogo dobri. Sunglasses

# 26
kamuka se vijda.predimno stoi na dolni frontalni zabi,ot vutresnata strana.moje oba4e da e pod gingivata i da ne se vizda lesno..

# 27
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Моята зъболекарка ми продаде специални "химикалки" , натискат се от горе и в долната 4аст, която е като 4етка се отделя капка с която се мажат зъбите по 2 пъти на ден - сутрин и ве4ер. Едната химикалка стига за избелването, а втората за поддръжка. Имат ефект! Wink Grinning и струват общто 200 лв. Не правят зъбите 4увствителни  Grinning . Казжат се " Brite Smile to go "

тези ги има в чужбина във всеки по-голям супермаркет. променят с 2-3 тона и са повече за махане на натрупани плаки. не могат да ти избелят кой знае колко драстично зъбите. не са толкова силни за това не правят зъбите чувствителни. Peace

# 28
  • Мнения: 54
не се препоръчва от стоматолозите

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Сестра ми си избели зъбите с ленти с гел (същия, какъвто използват зъболекарите). Цена - 30$ за 14-дневен курс, 4 ленти на ден (2 пъти дневно по 2 ленти - на горни и долни зъби), т.е. 56 лентички, специално оформени за горни и долни зъби, да лягат по-добре. Каза, че ефектът при нея е бил голям, бърз и видим.
Помолих я да ми прати и на втория ден се отказах - зъбите направо ме боляха от проклетия гел. В никакъв случай не бих могла да го правя 2х30 минути всеки ден за две седмици, колкото и зашеметяващ да е ефектът.

Вместо това се мия с паста Elgydium - пишеше за нея в тема преди няколко дена. Виж, това вече е нещо. Още на 3-4 ден ефектът беше видим, определено ми се избелиха зъбите (злоупотребявам с кафе Blush) и то много. Страшно съм доволна. Зъбите на мъжът ми, който пие кафе, кола и пуши доста, също се избелиха много, вкл. зъбният му камък намаля.

Мисълта ми беше, който иска гел за избелване на зъби - може да потърси от чужбинско такива ленти с гел някой да му прати (ще проверя точното име скоро) и за доста по-малко пари (45 лв vs 300-400 лв) да си избели сам зъбите, ако издържа на процедурата. Лентите са подобни: http://www.whitestrips.com/en_US/whitestrips_premium/index.jsp
Който не - да пробва пастата, вълшебна е. Аз бях много скептично настроена, не вярвам на такива чудеса, но на черното бяло не мога да кажа - ефектът е огромен и бърз.

Общи условия

Активация на акаунт