Лакове за нокти- 100 Юбилейна тема!

  • 78 994
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 631
Скрит текст:
идея за такова зелено второто е CHINA GLAZE – MOONPOOL якой има ли го

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Май в най-скоро време ще трябва да ги поразчистя малко, но ми е жал да изхвърля лакове, които все още са годни за употреба.

Прати ги на мен  Grinning Hug

nasito8988, страхотно зелено  Peace

# 707
  • Germany
  • Мнения: 919
Скрит текст:
идея за такова зелено второто е CHINA GLAZE – MOONPOOL якой има ли го

KIKO 533 - на живо е по-светъл, отколкото на снимката, но все пак ми се струва по-тъмен от това, което показваш.  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 146
Оле, момичета, какви нокти, какви колекции  Hug Изтекоха ми очите, големи красоти   bouquet Браво на вас

# 709
  • Мнения: 51
Здравейте момичета. Наскоро си взех гел лака основа на Essence
но разбрах че на ултравиолетова лампа свети. Доколко това е полезно за самите нокти и дали вие сте доволни от лака ?

# 710
  • Мнения: 475
Аз да дам отново отзив за топ лака на Essie-  като нанасяне е добре, съхне за 10 мин и ми направи Зоя томоко не пясъчна, с което топа на Джесика не се справи. Единствено му липсва стъклен блясък и ако сложа повече става на балончета!
Още се чудя за топа на есенс дали да не го пробвам само за блясък

# 711
  • Мнения: 3 827
търся подобен лак , този е Л'Ореал 102 ,
/ако може да не е на Голдън Роуз или Флормар,  не успявам да се лакирам хубаво с тях/

# 712
  • Germany
  • Мнения: 919
От мен GR Color Expert 55 & GR Jolly Jewels 106:



Много хубаво зелено, което не успях да уловя за жалост - на снимки синее. Лакът се нанася много приятно и покрива на един слой, но аз винаги слагам два. Има добър блясък, а откъм издръжливост бих казала, че е като всички останали при мен.  Peace
GR Jolly Jewels 106 си е чист глитър, в който не виждам нищо желирано, но пък ми харесва за разнообразяване на лака.

Иначе ваканцията приключи, върнах се към домашните задължения и резултатът е на лице - нокти до дъно.  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 30 авг 2015, 12:10 от Chrissie

# 713
  • Мнения: 1 483
А пък аз никъде не намирам новия топ на Есенс, така че взех това:
Скрит текст:
Не го бях виждала досега и ми е общо взето сляпа покупка. Не знам дали не се прецаках. Thinking

# 714
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
При мен това е със всичките ми Флормари, за това ги подарих.
Благодаря! Ще избягвам тогава тази марка.

Chrissie, зеленото е страхотно!!! Peace

# 715
  • Мнения: 475
От къде го взе този топ лак и на каква цена?

# 716
  • Мнения: 20 193
Благодаря! Ще избягвам тогава тази марка.
Така е на моите нокти, има много хора които пък са доволни от тях.

Нещо от мен:

# 717
  • Мнения: 252
В момента се опитвам да заздравя ноктите си. Попринцип са много хубави и имам възможност за страхотен маникюр. В момента обаче искам да ми станат по твърди и да не се чупят така лесно. В момента ползвам олиото за нокти на Икаров. Гледам да го слагам два пъти на ден и впечатленията ми са, че започват да се втвърдяват.  Heart Eyes Доволна съм за сега.

# 718
  • Мнения: 475
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1465271390444679&set … ype=1&theater

От мен Kiko-mint milk, Zoya - Tomoko  и  Essie - gel settler

# 719
  • Germany
  • Мнения: 919
НеПоКоРнА, благодаря.  Hug

LemyМагдалена Маджурова, много хубави маникюри!   bouquet

slutlikeyou, и аз ползвам олиото за нокти на Икаров и преди съм казвала, че съм доволна - ноктите сякаш наистина се втвърдяват, а действа много добре и на кожичките.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт