Лакове за нокти- 100 Юбилейна тема!

  • 78 977
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 306
slutlikeyou, и аз ползвам олиото за нокти на Икаров и преди съм казвала, че съм доволна - ноктите сякаш наистина се втвърдяват, а действа много добре и на кожичките.  Peace
Между другото на олиото за нокти на Икаров му намерих и друго приложение - преди "воден" маникюр с четката "очертавам" около 0.5см около нокътната плочка. След което пристъпвам към самия "воден" маникюр. Следва много лесно избърсване на омазаното по кожата с помощта на клечка за уши...и готово. Няма досадно опаковане с тиксо, няма цапаници и т.н. Peace

# 721
  • Мнения: 475
Благодаря   bouquet 

# 722
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Здравейте момичета. Наскоро си взех гел лака основа на Essence
но разбрах че на ултравиолетова лампа свети. Доколко това е полезно за самите нокти и дали вие сте доволни от лака ?

 От топа съм супер доволна. Буквално бетонира и най-смотания лак и го докарва до трайността на ОПИ. Направо съм изумена. Купих го от ДМ в Гранд мол. За база ползвам това



 Знам,че не е точно база,но върши добра работа.

# 723
  • Мнения: 46 534
Имам проблем с топ лак-а на Opi и се чудя аз ли не правя нещо както трябва?
Като го нанеса стои неравномерно, ако сложа повече, за да покрие добре, тогава пък не изсъхва, лепка отгоре, стои надраскан като стана сутрин, дори лакирането да е било 18 ч. преди лягане  Rolling Eyes
Взех го в комплект с базата, от нея съм супердоволна Peace

# 724
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Имам проблем с топ лак-а на Opi и се чудя аз ли не правя нещо както трябва?
Като го нанеса стои неравномерно, ако сложа повече, за да покрие добре, тогава пък не изсъхва, лепка отгоре, стои надраскан като стана сутрин, дори лакирането да е било 18 ч. преди лягане  Rolling Eyes
Взех го в комплект с базата, от нея съм супердоволна Peace


Да не е твърде гъст? С малко разредител може да се пооправи.

# 725
# 726
  • Мнения: 1 483
От къде го взе този топ лак и на каква цена?
Ако е към мен въпроса - от голямата Ремедиум, която е в пресечката на Витошка, 7лв и някакви стотинки.

# 727
  • Мнения: 475
Опа.... да към теб е извинявай! Мерси, дано не си сгрешила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт