KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 62

  • 32 708
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15 391
Поне маймунката е млада, Галенце!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Кой знае какъв маймуняк  изглежда свекървата в очите на снахата.. Joy Joy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:


За протокола държа да отбележа, че съм само снаха, свекърва не мога да бъда!  Peace

 Joy Joy Joy Joy

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 246
Джиджи, обаче ще бъдеш страхотна тъща!
И сега какво - сго-дих-ме се??? А?
Хайде, хаирлия да е, любов да има и да не се занимават с разни чуждеи мнения.

# 692
  • Мнения: 12 152


Нещо изрязано от архивите  Laughing Laughing Laughing



Супер!  Hug


Ezel gibi dizi gelmez bir daha.!

Туитнато от Седеф Авджъ  Heart Eyes

# 693
# 694
  • Мнения: 13 301
Филмът на Чачко и Сонга тепърва ще се снима.

А в понеделник по Стар ТВ започва новото дизи на Джем. Но то ще е адаптация по някакъв американски сериал, а адаптациите не се радват на голям успех в Турция. Дано има късмет.

Меерррси!  Hug
Ами ето, че не съм разбрала.  ooooh! Мислих, че дизито в понеделник ще е със Сонга и Чаги.

# 695
  • Мнения: 2 399

любовта е толкова хубаво нещо!
Кой знае колко им е гот!  Heart Eyes


Нека им!!!   Peace Важното е ТЕ да са щастливи  Peace не как мисли свекървата или другите.  Wink

Скрит текст:
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao Джиджиииии,нИмо'а rotfImao rotfImao това е върхът,аферин на теб! rotfImao И за свекървите или хубаво или нищо,щото я сме снахи,я сме свекърви Naughty rotfImbo rotfImbo rotfImbo
А за КенчУ к'во???Кефи се момчето,радва се,ха дано е за дълго!Я като нЕкоя орисница! hahaha hahaha hahahaАма ако не е ,свят голям,мОми колкот'искаш,хеле за такъв каматен ергенин! Peace

# 696
  • Мнения: 1 596

Знаех си че са заедно това държане не Кенан ми намирисваше  Twisted Evil
Красота един до друг Обичам ги бее Многооо Многоооооооооо .. Любов им пожелавам и в най скоро време някое Денизче  Heart Eyes Hug  love001  love001  loveuuu luvbed newsm36

# 697
  • Мнения: 12 152


И сега к'во?! Няма ли вече да пускаме лижки и въздишки....







 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 1 596
Прекрасна е снахичката ни радвайте се по-добра от нея на този етап не виждам  Sunglasses

Сега чакам яхтата после и сватбата

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 19:21 от Berguzar_Kenan

# 699
  • Мнения: 2 399

И сега к'во?! Няма ли вече да пускаме лижки и въздишки....


Ааааа Косенце,пепел ти на езика,кЪ без лижки и въздишки???Ми той да не е от сапун ,че да се изтърка от нашта употреба??? Я кЪв мъж е КенчУ!И за Синемка ще остане да му се радва!Давай нИбойсА! Peace

# 700
  • Мнения: 12 152
Цитат

В кой сериал е играла йенгето, да видим как се справя с актьорството  newsm78 Свекърви ли сме или лукови глави  smile3508 Wink  Joy Joy Joy





# 701
  • Мнения: 2 399
Синемка дали е чистница и умятна,че наштУ к'вот е предирчиво,ще й стъжни животеца,галиба!Ама  пък от друга страна,това младо момЕнце така може да му вземе акъла на тоя позъкъснял ергенин,че свят да му се завие! newsm78  Ще поживеем,ще видим hahahaпък и акъл можем да дадем hahahaне че някой ни го иска де,ама ей така,за спорта!

# 702
  • Мнения: 12 152
Още малко любителски снимки от лондонското летище.."Адам минаре гиби" и Синем  Laughing Heart Eyes




Скрит текст:



# 703
  • Мнения: 23 398
Ето го моето момиче.   Hug Hug Hug

За Синемка си казах мнението. Ще чакам следващата.  Joy



# 704
  • Мнения: 1 596
Цитат

В кой сериал е играла йенгето, да видим как се справя с актьорството  newsm78 Свекърви ли сме или лукови глави  smile3508 Wink  Joy Joy Joy

в Малки Тайни / Kucuk Sirlar
 ето едно клипче от там

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт