?за първия цикъл след раждане

  • 5 876
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 734
При мен на втория месец вече ми беше дошло, а си кърмех непрекъсто. Явно наистина е индивидуално. Познавам жени, които една година след раждането още нямат цикъл

# 31
  • Мнения: 46 518
Аз кърмих само 1 седмица, защото толкова си имах Embarassed  Кървенето след секциото ми беше 15 дни. Първия цикъл- около 20 дена след като спрях да кърмя. Най-много се зарадвах, че нямах никакви болки, а преди това беше някакъв кошмар.

# 32
  • Мнения: 3 394
Имаше някъде тема за кърмете и мес.цикъл-на бебо отразява ли му се или не му прави впечатление-сигурна съм че знаете доста по въпроса Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 934
Цитат на: agneshka
при всеки е различно:) при мен дойде на 4-ия месец, нищо че кърмя. преди ми идваше с много големи болки, повръщане, падане на кръвно, абе изобщо - ужас...сега, след като родих, /да чукам на дърво/ направо забравям, че ми е дошло.


А веднага ли стана редовен след първото идване?

# 34
# 35
  • Мнения: 4 358
Кърмих Оги три месеца, а на четвъртия ми дойде редовен цикъл. Много индивидуално е.

# 36
  • Мнения: 2 609
Оф и мен онзи ден ме изненада Imp ,а си кърмя Close .
Явно няма връзка,надявах се да не ми идва толкова скоро,ама на...
Но пък ми е едно такова малко-уж го има пък почти го няма Embarassed .

# 37
  • Мнения: 1 464
на мен лохиите ми спряхя точно на 40тия ден и две седмици по-късно ми дойде,а си кърмя.Между другото тече ми вече 6 дни

# 38
Цитат на: Adriana
Имаше някъде тема за кърмете и мес.цикъл-на бебо отразява ли му се или не му прави впечатление-сигурна съм че знаете доста по въпроса Rolling Eyes

Мисля, че няма връзка и че бебо не усеща нищо от това "чудо". Неудобството е май само за майката и то първият път, докато си припомни какво е било Wink  Simple Smile
А иначе и на мене лохиите ми се точиха до 40-ят ден след като родих, а цикълът ми дойде на 4-ят месец - кърмех тогава.

# 39
  • Мнения: 181
Na men mi doide cikula to4no na 41-ia den (pri polojenie 4e kurmia). Predi da zabremeneia umirah ot bolki v krusta i korema kato mi idvashe i dori biah pripadala niakolko pati, dokato sega napravo si e super- izobsto ne usestam nikukvi bolki ili nerazpolojenost.

# 40
  • Мнения: 903
Ох, аз въобще не съм кърмила, а още нищо. Много се притеснява дали въобще ще ми дойде, че имам едни хормонални проблеми. Дали е нормално  newsm78

# 41
  • Мнения: 8 505
Точно на третия месец след като родих.Кърмата ми беше вече към края си.

Общи условия

Активация на акаунт