ниско кръвно

  • 1 984
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
здравейте  мами в 5-ти месец сам и от скоро поддържам мн ниско кръвно 80/50 и се чувствам зле и маи започвам да се притеснявам чувствам се като пребита Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 38 476
Можеш да пиеш 1 кафе с мляко сутрин и едно леко следобяд. Пий айран със сол.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 759
Какви съвети ви даде гинеколога ви?

Ограничете движението под пряко ярко слънце. Пийте много течности. Не сменяйте рязко позата си, т.е. при ставане от сън, или рязко изправяне.

Намерих стара тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2950.-1;topicrefid=20;all

# 3
  • Мнения: 15
Можеш да пиеш 1 кафе с мляко сутрин и едно леко следобяд. Пий айран със сол.
благодаря не помага мн Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 38 476
Можеш да пиеш 1 кафе с мляко сутрин и едно леко следобяд. Пий айран със сол.
благодаря не помага мн Simple Smile

Ами това е общо взето. Аз цял живот и две бременности изкарах с ниско кръвно.

# 5
  • Мнения: 15
Какви съвети ви даде гинеколога ви?

Ограничете движението под пряко ярко слънце. Пийте много течности. Не сменяйте рязко позата си, т.е. при ставане от сън, или рязко изправяне.

Намерих стара тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2950.-1;topicrefid=20;all
благодаря извинете,че съм се повторила

# 6
  • Мнения: 45
И аз съм постоянно с ниско кръвно.Доста често ми става лошо,особено като съм навън в жегата.Пия едно кафе сутрин,а ако ми стане много зле след обед пийвам малко кола и много бързо ми се избистря погледа.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 759
мима87, няма за какво да се извинявате. Темата е прекалено стара и малка, но можете да я прегледате и евентуално да намерите някакво решение.

Преди 1вата си бременност бях във вашето положение. Даже пиех медикаменти за покачване на кръвното. На едно гости приятелка ми мери кръвното и само ме попита "ти как живееш с това кръвно".
Но по време на бременността започнах да го вдигам. А второто си дете родих преждевременно, заради преекламсия.

Кафето и на мен не ми помагаше. С кола успявах малко да го вдигна.
Чесън? Коприва?

# 8
  • Мнения: 341
Понеже си бременна, кока - кола и кафе не бих препоръчала. ( Кафето само едно.)
Затова ти остава айрянът със сол и блокчета шоколад.

# 9
  • Мнения: 15
мима87, няма за какво да се извинявате. Темата е прекалено стара и малка, но можете да я прегледате и евентуално да намерите някакво решение.

Преди 1вата си бременност бях във вашето положение. Даже пиех медикаменти за покачване на кръвното. На едно гости приятелка ми мери кръвното и само ме попита "ти как живееш с това кръвно".
Но по време на бременността започнах да го вдигам. А второто си дете родих преждевременно, заради преекламсия.

Кафето и на мен не ми помагаше. С кола успявах малко да го вдигна.
Чесън? Коприва?
да благодаря и аз преди да забременея пиех хапчета но сега ги спрях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт