''Шоколадова коса''-5

  • 105 226
  • 457
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 564
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5%D0 … Z2TRD8vzjrsZLQ%3D
Искам този цвят,но немога да го постигна,какво ли не правих,тона ми е този,но нюанса ми е червен.Знам,че шоколадовия цвят е с червен отенък,но аз искам студено кафяво.Толкова ли е непостижимо?Моя ако има момичета постигнали студен кестеняв цвят да споделят марката и номера на боята  Praynig Готова съм дори да си я изпера за да премахна червения нюанс.
П.С. виждам,че линка е ужасно голям и отваря много кестеняви цветове,моя е втория .

# 106
  • Мнения: X
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5%D0 … Z2TRD8vzjrsZLQ%3D
Искам този цвят,но немога да го постигна,какво ли не правих,тона ми е този,но нюанса ми е червен.Знам,че шоколадовия цвят е с червен отенък,но аз искам студено кафяво.Толкова ли е непостижимо?Моя ако има момичета постигнали студен кестеняв цвят да споделят марката и номера на боята  Praynig Готова съм дори да си я изпера за да премахна червения нюанс.
П.С. виждам,че линка е ужасно голям и отваря много кестеняви цветове,моя е втория .
За да постигнеш този цвят ти трябва добър колорист.В къщи каквото и да правиш рано или късно ще се появява червения отенък .
Ето един пример как се постигна наситен кестеняв цвят без червен отенък . http://www.online-instagram.com/media/973505852999329959_30789729 от страни отдясно са описани боите които са смесени за да се получи този цвят .

# 107
  • Мнения: 564
 Благодаря за отговора,това на снимката ми се вижда твърде сиво и матирано.Смятам,че все някой ден ще постигна точния нюанс.Много от фрзьорите не са добри колористи.Познавам няколко добри  във Варна и накрая ще се оставя в ръцете на професионалист.Макар,че мен си ме влече и за това се правя в домашни условия,а не заради парите.

# 108
  • Мнения: X
Благодаря за отговора,това на снимката ми се вижда твърде сиво и матирано.Смятам,че все някой ден ще постигна точния нюанс.Много от фрзьорите не са добри колористи.Познавам няколко добри  във Варна и накрая ще се оставя в ръцете на професионалист.Макар,че мен си ме влече и за това се правя в домашни условия,а не заради парите.
И мен си ме влече и си се боядисвам в нас сама.Послендо се боядисах с Loreal Prodigy 4,15 получи се супер естествен цвят.Вече не се опитвам да избягам от червните тонове защото се получават винаги.Дори и след добър колорист пак ще се получи това след време Simple Smile

# 109
  • Мнения: 564
Мхмм,стажа ми по салоните е около 5 години и от толкова години се и боядисвам.Както със много висок клас клас бои съм се боядисвала и с такива от 4-5 лв. Все кестеняви цветове от 4-ка до 6-ца . Червеното все избива.Може би защото естествения пигмент на кестенявия косъм е червеникав.В много редки случаи е студен и те по скоро са тъмно русите коси. Писах в темата,за да разбера дали евентуално някоя дама не е открила пътя към натурално кафяво,което да не е студено,а да не е и топло Simple Smile

# 110
  • Мнения: X
Мхмм,стажа ми по салоните е около 5 години и от толкова години се и боядисвам.Както със много висок клас клас бои съм се боядисвала и с такива от 4-5 лв. Все кестеняви цветове от 4-ка до 6-ца . Червеното все избива.Може би защото естествения пигмент на кестенявия косъм е червеникав.В много редки случаи е студен и те по скоро са тъмно русите коси. Писах в темата,за да разбера дали евентуално някоя дама не е открила пътя към натурално кафяво,което да не е студено,а да не е и топло Simple Smile
Имам позната която се боядисва само  Phyto цвета и стои напълно естествено.  Не е червеникаво нито пепелно  чист кестеняв цвят .Като коса която никога не е боядисвана .Аз обаче все още я подминавам Simple Smile
Ако не си пробвала може да опиташ с нея Simple Smile

# 111
  • Мнения: 564
Мхмм,стажа ми по салоните е около 5 години и от толкова години се и боядисвам.Както със много висок клас клас бои съм се боядисвала и с такива от 4-5 лв. Все кестеняви цветове от 4-ка до 6-ца . Червеното все избива.Може би защото естествения пигмент на кестенявия косъм е червеникав.В много редки случаи е студен и те по скоро са тъмно русите коси. Писах в темата,за да разбера дали евентуално някоя дама не е открила пътя към натурално кафяво,което да не е студено,а да не е и топло Simple Smile
Имам позната която се боядисва само  Phyto цвета и стои напълно естествено.  Не е червеникаво нито пепелно  чист кестеняв цвят .Като коса която никога не е боядисвана .Аз обаче все още я подминавам Simple Smile
Ако не си пробвала може да опиташ с нея Simple Smile
Благодаря  Wink Нищо не ми коства да я пробвам,така или инъче се боядисвам на 3 седмици заради бялата ми диадема Simple Smile

# 112
  • В мечтите
  • Мнения: 639
DqVoLsKi_ChArOvNa,можеш ли да попиташ с кой номер на Фито се боядисва твойта приятелка,струва ми се че стават много тъмни  Rolling Eyes...искам и аз да пробвам Phyto

# 113
  • Мнения: X
DqVoLsKi_ChArOvNa,можеш ли да попиташ с кой номер на Фито се боядисва твойта приятелка,струва ми се че стават много тъмни  Rolling Eyes...искам и аз да пробвам Phyto
Ще я попитам и ще споделя днес по късно Simple Smile

# 114
  • Мнения: 18 585
Според вас момичета кое е чисто кестеняв цвят? Наистина ми е интересно да разбера, цветовете са толкова различни. Обикновено кестеняво за вас какво е? За мен ако е кестен, то значи непременно има топли и червеникави отенъци.
Чист, кафяв, натурален цвят за мен е това





и двата са ми безлични и скучни

# 115
# 116
  • Мнения: 564
Да кестена си червенее така е.И аз не искам точно натурално сиво,матирано и скучно кафяво,а бежово перлено Simple Smile омг няма угодия.

# 117
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Според вас момичета кое е чисто кестеняв цвят? Наистина ми е интересно да разбера, цветовете са толкова различни. Обикновено кестеняво за вас какво е? За мен ако е кестен, то значи непременно има топли и червеникави отенъци.
Чист, кафяв, натурален цвят за мен е това





и двата са ми безлични и скучни
Според зависи ... Simple Smile
От по светъл,до наситено тъмен цвят.
В никакъв случай обаче червеникав оттенък,или поне не и за мен... Rolling Eyes
Моите виждания по въпроса за естествено кестеняв цвят са тези:
http://woman.---/uploads/content/Avgustina/%D1%82%D1%8A%D0%BC%D0 … B%D0%B0%D0%B4.jpg

http://woman.---/static/uploads/news/201304/big/00022711.jpg

Ей, на тази съм хвърлила око,ама дали ще излезе същия свят като показаното и на моята коса  Rolling Eyes

# 118
  • Мнения: X
Този цвят и на мен ми харесва -ама на моята коса всичко си изглежда черно и това е .

# 119
  • Мнения: X

Ей, на тази съм хвърлила око,ама дали ще излезе същия свят като показаното и на моята коса  Rolling Eyes


Ето как стои на две момичета този цвят .

Скрит текст:
иии още една снимка
Скрит текст:
А по въпроса за идеалния за мен кестеняв цвят.Ето това е  Heart Eyes

Скрит текст:
много искам да го постигна но не знам как ...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт