задължително ли бабешки (дълбоки) гащи за в болницата?

  • 3 531
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 760
Приготви си,каквито са ти удобни.По принцип на някои места не дават никакви да се слагат.
Peace
Даже акушерките с конспиративен шепот те юркат: "сваляй гащите, визитацияяяяяяяяя".

# 31
  • Мнения: 46 511
А след секциото как се згъваш да си сложиш бельото newsm78??????????????????????????

 newsm78
Разреза е на много удобно място, не ти пречи да сядаш, да се навеждаш или нещо от сорта, няма да имаш проблеми  Peace

# 32
  • Мнения: 5 103
Мерсииииииииииии за бързият отговор.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 999
А след секциото как се згъваш да си сложиш бельото newsm78??????????????????????????

Ееееееее, ама нали не мислиш, че си половин инвалид след секциото сега? Уфффффф този форум.

24 часа след секциото качих 5 етажа в Т. Киркова пеша. Помолих да ми сменят превръзката с такава водоустойчива, изкъпах се, гримирах се и си направих прическа. Така че превивах се без всякакъв проблем. Тъй като след секцио няма много локхии първите дни си носих дантелените боксерки, а после минах на обичайните си прашки.



# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
В родилното на визитация те искат без гащи  Laughing
Аз лично си взех ластични и отчно по-дълбоки за да прибират корема ( отделен е въпроса колко го прибраха  Rolling Eyes)

# 35
  • Мнения: 270
Важното е да си вземеш такива, които ще са ти удобни после с превръзките, т.е. да са ти леко широки, аз си бях взела тези, с които ходех докато бях бременна и ми бяха екстра за тогава. Бяха ластични, но не са ми стискали

Айде пак леко раждане!:)

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 765
Бях с безшевни бикини и отгоре с ластичните. 2 часа след като ме изкараха от родилно успях да се обуя, половин час по-късно идва доктора да ме види и започна да се смее. Направи ми забележка естествено, но аз така си и останах. Каза ми: 'Едно време баба ти без гащи е ходила, пък ти..', а сестрата: 'Те може без гащи да са ходили, но са и понамирисвали' hahaha

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 21:44 от eliss

# 37
  • Мнения: 739
цялата бременност ходих с прашки, от най-малките, за да не ми притискат корема. В болницата обаче трябва да притискат и едно голямо парче лигнин/превръзка, за което са по-удобни дълбоки бикини, пък било то и бабините гащи. Купих си няколко такива от по 1лв за да ги хвърля веднага после  Mr. Green

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз си бях дълбоки взела дълбоки гащи, по ми бяха удобни след епизиотомията;
не мога да си представя да бях обула прашки Shocked

# 39
  • Мнения: 1 410
На мен бабешките ми бяха много удобни. имах много шевове и само те не ми се допираха до тях, защото са много широки. Носих си ги и вкъщи докато не ми паднаха шевовете.

# 40
  • Мнения: 670
Купуваш си няколко хубави, изрязани памучни боксерки с ниска талия и си песен. Удобни и практични и много фешън.

# 41
  • Мнения: 7 430
В родилното на визитация те искат без гащи  Laughing

Чудно и защо така без гащи newsm78

Аз си бях взела най-обикновени дълбоки бикини и ми вършеха много хубава работа Peace

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 688
и аз съм стегнала багажа Simple Smile чифт бабешки + няколко от мойте си, черни... щото ще е излагация...
между другото и памперс-чаршаф за бебо под дъ-то "съм щяла да се родя"...
препоръчват го хората и си взех един...

# 43
  • Мнения: 867
Много ми е чудно ако както казвате тече яко, как става тая работа без гащи?
нали ще се нацапа всичко?!
А и колко чифта примерно отиват?

# 44
  • Мнения: 3 537
Аз си бях взела 3 чифта обикновенни бикини,цветни,чак бабешки не са били.Но не бях чак толкова много течеща,само първите 2 дена бях с лиглин повечко,после минах на Олуейс нормал превръзки.Обувах си гащи за да крепи лиглина или превръзката,само за визитацията се махат за 15 мин и това е

Общи условия

Активация на акаунт