Професионални серии за коса - тема 82

  • 47 127
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Дам  Peace шампоан, ампули, оправи храната, намали стреса. От какво е породен косопада? Ако е на хормонална основа по-трудно се стопира.

# 436
  • Мнения: 9 225
Скрит текст:
Много е хубава маската , балансирана...косата става плътна,лъскава и жилава,с добър обем  Peace , освен това е много икономична  Crazy

kate_p , беше удоволствие за мен да си прочета името,споменато по този начин  Blush благодаря ти  Hug
Присламчвам се към този пост и го подкрепям на 100%  Peace  Hug

  bouquet
Едвам ме навихте поръчвам Wink

# 437
  • Мнения: 12
Подозирам, че стреса от работата е оказал влияние. Ще се опитам да го карам по-леко и да обърна повече внимание на храната. Благодаря Ви  Hug

# 438
  • Мнения: 247
Моля която е ползвала маската Терапист да пише, много харесах състава и май ще е следващата ми поръчка  Flutter
Аз имам шампоана и маската, но съм ги ползвала само 1 път до сега и малко съм със смесени чувства. Подозирам, че след няколко ползвания ще съм много доволна, но за сега нищо не мога да кажа категорично, т.к редувам и с други серии. Ноооо аромата няма как да го подмина и не го отбележа пак- невероятен е за мен  Heart Eyes

# 439
  • Мнения: 3 027
Черната Златка вече е руса  Laughing Много хвали продукта https://www.facebook.com/zlatka.dimitrova.dimitrova/photos/a.243 … ype=1&theater

# 440
  • Мнения: 178
Ужасна е! Laughing
Много са ѝ остри чертите за русо.

# 441
  • Мнения: 3 027
Ужасна е! Laughing
Много са ѝ остри чертите за русо.


Е трябва да признаеш 8-то чудо на света   bouquet

# 442
  • Мнения: 178
Ужасна е! Laughing
Много са ѝ остри чертите за русо.


Е трябва да признаеш 8-то чудо на света   bouquet
Laughing Laughing Laughing
От снимката трудно може да се прецени, дали ѝ е изгоряла косата Grinning
Пък и тя не беше с черна коса, а с тъмно кестенява. И не знам, дали е била с естествен цвят или се е боядисвала.

# 443
  • Мнения: 3 027

[/quote]
Е трябва да признаеш 8-то чудо на света   bouquet
[/quote]
Laughing Laughing Laughing
От снимката трудно може да се прецени, дали ѝ е изгоряла косата Grinning
[/quote]
Пише, че е обезцветявана няколко пъти за един ден и че не е изгоряла...Времето ще покаже, но каквото и да е, с друг продукт би останала без коса.

# 444
  • Мнения: 178
Точно времето ще покаже Simple Smile
Блондорът понякога дава отложен ефект. Особено, ако косата е с дебел косъм, каквато си мисля, че е нейната.
А може би просто аз съм Тома Неверни Laughing Laughing Laughing

# 445
  • Мнения: 65
Точно времето ще покаже Simple Smile
Блондорът понякога дава отложен ефект. Особено, ако косата е с дебел косъм, каквато си мисля, че е нейната.
А може би просто аз съм Тома Неверни Laughing Laughing Laughing

+1 имах приятелка която стана бяло руса при фризьор за един ден, косата изглеждаше супер в началото но след няколко месеца трябваше да я отреже от дължина до кръста до каре. Друг е момента че тя я поддържаше с Gliss Kur...  ooooh! Идеята е че първоначалното обезцветяване ако е направено добре може и да не увреди толкова много, но въпроса е дали олапекс наистина ще запази косата в дългосрочен период.

Аз имам час за боя с олапекс днес. Мисля да правя само корени и мат но все пак ще докладвам разликата   Simple Smile




# 446
  • Мнения: 178
Ella, задължително ще чакаме отзиви! Simple Smile
Ти в какъв цвят се боядисваш, с какъв оксидант?

Охх, писала съм ти на лични без да искам Laughing

# 447
  • Мнения: 436
Точно времето ще покаже Simple Smile
Блондорът понякога дава отложен ефект. Особено, ако косата е с дебел косъм, каквато си мисля, че е нейната.
А може би просто аз съм Тома Неверни Laughing Laughing Laughing

+1 имах приятелка която стана бяло руса при фризьор за един ден, косата изглеждаше супер в началото но след няколко месеца трябваше да я отреже от дължина до кръста до каре. Друг е момента че тя я поддържаше с Gliss Kur...  ooooh! Идеята е че първоначалното обезцветяване ако е направено добре може и да не увреди толкова много, но въпроса е дали олапекс наистина ще запази косата в дългосрочен период.

Аз имам час за боя с олапекс днес. Мисля да правя само корени и мат но все пак ще докладвам разликата   Simple Smile







В София или?

# 448
  • Мнения: 65
Не, във Варна. Но съм сигурна че в София дори по-лесно ще намериш салон който работи с Олапекс Wink

# 449
  • Мнения: 178
Ако е в София, ще е супер Grinning
Макар че, хич не ми се иска да си сменям салона. Там работят с боите на Goldwell, от които съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт