Женени от пръв поглед - 9

  • 57 777
  • 319
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 19 523
Да и аз, имам чувството че де що не са влезли в НАТФИЗ хора се изявяват неуспешно в Съдбите. Не ми е ясна идеята на предаването, не ми е интересно и не го гледам.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 309
Моя приятелка е една от участничките... и хиляди пъти я питах и разпитвах наистина ли не са се виждали преди това и не са се засичали и тя до последно каза, че не са. В деня на сватбата.. когато се видяха пред олтара емоциите бяха реални, явно не е излъгала. Нямаше как да се нагласят погледите и всичко. Дано да им се получат нещата, мисля че ще бъдат доста интересни участници. Иначе този сезон ще бъдат 4-тири двойките.

# 272
  • Мнения: 2 388
А дали и снимки не са виждали ? че ми се струва много рисковано иначе . Явно все пак са се харесали първоначално , щом е имало емоции Simple Smile

# 273
  • Мнения: 4 841
На мен ми е интересно как точно се е решила на тази стъпка?
Благодаря , че писа.

# 274
  • София
  • Мнения: 1 309
На мен ми е интересно как точно се е решила на тази стъпка?
Благодаря , че писа.

Тя искаше страшно много да бъде булка и да изживее емоцията. Искаше да се омъжи. Раздели се с дългогодишната си половинка...и искаше нещо ново, нещо различно, изживяване, да има лудост. И затова се реши да отиде на кастинг и я избраха. А и като визия е страшна красавица и хваща окото, умее и да прави шоу. Аз ще наблюдавам с интерес, надявам се да им се получи. На мен ми каза, другата неделя се омъжвам, каня те на сватбата ми.. и аз и викам ама как така, за кого и тя вика - ми не знам, не го познавам, дано да се получи.

И снимки не са виждали, нищо, пълна мистерия и изненада. Попълвали са въпросници, говорили са с психолози, астролози, мачмейкъри.. и на база това, са решили, че са подходяща двойка.

# 275
  • Мнения: 4 841
А като времева линия колко време преди старта бяха сватбите?

# 276
  • София
  • Мнения: 1 309
А като времева линия колко време преди старта бяха сватбите?

Нейната беше на 27-ми Януари - неделя . Да кажем до началото на шоуто кажи речи един месец.
Интересното е било, че и двамата след като са разбрали, че са одобрени, не е трябвало да казват на абсолютно никого. Има и интервюта с роднините им като им съобщават в какво ще участват директно пред камерите.

Калина Паскалева е редактор на реалитито, тя също се появи за малко на сватбата - променила е доста амплоато си и изглежда много сериозна жена. Организацията мина доста гладко.

# 277
  • Мнения: 4 841
Стоянова, много ти благодаря за включването и информацията от "кухнята". Пожелавам на приятелката ти да им се получи.

# 278
  • Мнения: 3 663
Стоянова, много ти благодаря за включването и информацията от "кухнята". Пожелавам на приятелката ти да им се получи.

Присъединявам се!
Чакам с нетърпение!

# 279
  • Мнения: 15 745
Като започне шоуто ще чакам да напишеш коя е приятелката ти. Ще следя тяхното развитие с голям интерес - друго си е инфо от кухнята Simple Smile

# 280
  • Мнения: X
Stoyanova, мерси за включването. Ще е интересно да имаме инфо от кухнята Simple Smile

# 281
  • Мнения: 20 193
Те както са обвързани с договори, и на приятели нищо няма да кажат, така, че, не очаквайте кой знае каква информация.

# 282
  • Мнения: 4 841
След предаването поне ще може да казва какво що. Както беше с приятелката на Наско, която писа тук за развода му с Антония и причините за него.

# 283
  • Мнения: 2 388
Подробности едва ли ще има по време на предването, но все пак близките ще знаят най-общи неща и най-важното-харесват ли се , има ли ‘нещо’ или не. А те заедно ли заживяват веднага или само за снимките ги събират?

# 284
  • Мнения: 2 990
Ще гледам предаването. Първия сезон беше интересен, въпреки че накрая май всички се разделиха

Общи условия

Активация на акаунт