Хотел с джакузи в стаята с романтична гледка

  • 3 425
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте,

С риск да наруша някой от правилата реших да публикувам нова тема, тъй като старите са от 2010 и като цяло не са толкова актуални и изчерпателни.

Та ... търсим си за лятото с моята половинка някакъв хотел или вила с панорамна гледка (по възможност някъде на морето), като е много важно в спалнята да имаме джакузи и като цяло да е приятен апартамент, в който можем да се затворим за 3,4 дена  Laughing

Много ще се радвам, ако ми помогнете, изчетох всичко, но нищо не е достатъчно подходящо, а и за такива хотели на морето нищо не пишеше.

Не е задължително да е само в България, ако знаете някой такъв в Гърция - на п-в. Халкидики или Тасос моля споделете.

Благодаря Ви предварително и с нетърпение очаквам да прочета вашите отговори.

Поздрави Александър

# 1
  • Мнения: 18
търсим си нещо подобно на това - това е хотел Cliff в Обзор, но въпросният апартамент е с две спални и просто преценихме, че е излишно да наемаме чак такъв апартамент.

Също така имам много хубав апартамент в хотел Модус във Варна. Но искам да разбера дали няма и други подобни.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 472
За морето надали ще ти трябва чак джакузи в стаята, по-добре хотелът да е на брега.
За Бг - в Троян, Троян Плаза мисля, че беше хотела (в центъра на града), апартамент с джакузи и сауна, много е добър!
За Вършец - хотел Ата - апартамент с джакузи в стаята (по-скоро е в банята), също много добре.

Това е от мен като положителни отзиви

# 3
  • Мнения: 44
Вила "Творческа" - Арбанаси

Общи условия

Активация на акаунт