Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 52 ~

  • 16 987
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30 820
Fatih Harbiye




Резюме: В квартал  Фатих в Истанбул, живее младо момиче на име Нериман. В ранна детска възраст,
тя губи майка си, която е от богато семейство и сега Нериман живее с баща си и родната си леля Гюлтер. Тяхното семейство живее спокойно и спазва семейните традиции.
Нериман има приятел от детството - Шинаси, който е влюбен в нея и иска да създадат заедно семейство. Нериман мечтае да се измъкне от мизерията и нищетата, да разкъса оковите на деспотичните  правила и норми, които са насаждани от векове и насочва всичките си усилия за това.
В Истанбул Нериман има вуйчо, който е съдружник в компания "Арджаоулу Текстил". Той има две дъщери  - Дуйгу и Пелин. Маджит Арджаоулу е богат младеж, в който Пелин
е влюбена. По повод на неговото завръщане от Америка, Пелин организира тузарско парти. Въпреки, че Нериман не поддържа връзки със семейството на вуйчо си, по стечение на
обстоятелствата и тя е поканена на това парти. Там Нериман се запознава с Маджит и животът й коренно се променя.
С кого ще остане Нериман - с приятеля си от детството, Шинаси, или с първата си любов-Маджит...


Неслихан Атагюл е родена на 20 август 1992 г.  През 2006 година се снима в "Листопад", изпълнявайки ролята на Дениз (голямата дъщеря на Таксим). Участието в хитовата драма веднага изстрелва актрисата на върха. Следват "Първа любов" (филм-2006 г.), "Скъпи татко" (2011 г.), "Араф" (филм- 2011), "Животът продължава ( 2011-2012 г.) и  " Това, което ми остана от теб" ( филм- 2015 г.) Първата й главна роля в сериал е във "Фатих Харбие" (2013 - 2014 г.). Актрисата печели редица награди за участието си във филма "Araf", като "Най-добра актриса" на фестивалите в Москва и Токио.





Кадир Доулу е роден на 19 април 1982 г. в гр. Мерсин. Първата му главна роля е в сериала "Малки Тайни" (2010 - 2011 г.) в ролята на Али (най-добрия приятел на Чет и гадже на Арзу.). Следват  "Мръсната седморка" (2012 -2013 г.),"Двете лица на Истанбул" (Fatih Harbie 2013-2014 г.) и "Любов моя, Алабора" ( Sevdam Alabora 2015 г. )













Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 18:20 от diksi72-Клоди-Надуфка-Рени

# 1
  • Мнения: 10 486
Ай, да се цопна тук Party Party Party

Ренка Heart Eyes за новото ни дворче Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
 Hug Hug Hug

# 3
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504

И тука ще я сложа

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Хади аз под МАджит Party..Малее все едно мене гледа  тоз човек Party Crazy..

Рени Hug Heart Eyes,благодаря за новата тема  newsm51!
Това за теб Heart Eyes Hug


Това за всички Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes



# 5
  • Мнения: 30 820
Хади аз под МАджит Party..Малее все едно мене гледа  тоз човек Party Crazy..

Рени Hug Heart Eyes,благодаря за новата тема  newsm51!
Това за теб Heart Eyes Hug


Това за всички Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes




smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

А аз ти благодаря за колажите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Скрит текст:
Хади аз под МАджит Party..Малее все едно мене гледа  тоз човек Party Crazy..

Рени Hug Heart Eyes,благодаря за новата тема  newsm51!
Това за теб Heart Eyes Hug


Това за всички Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes




smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

А аз ти благодаря за колажите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За мен е удоволствие Grinning-НерМадж/Кадир и Несли са "виновни" Laughing.Радвам се,че ти харесват Blush Heart Eyes!

# 7
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ренку, ти на мен що не благодариш ма  Crossing Arms Mr. Green
Боре, ми вземи му смигни като те гледа де  Joy Joy Joy Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 13 621
Не може без мен в темата  newsm51  love001

Ренка а това е за теб за това че не спираш да се грижиш за прекрасната ни темичка



Има един ключ с който когато отключиш ключалката те очаква една прекрасна изненада

Скрит текст:

# 9
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте! Hug

Благодаря за темичката! Hug

Ще си запазя едно местенце в темата, ако е възможно... Mr. Green

Много ми е любопитно какво ще се случи в следващия епизод... Mr. Green

# 10
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Здравейте! Hug

Благодаря за темичката! Hug

Ще си запазя едно местенце в темата, ако е възможно... Mr. Green

Много ми е любопитно какво ще се случи в следващия епизод... Mr. Green
Ми с любопитството и ще си останеш, щото ние напред не казваме нищо  Naughty

# 11
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте! Hug

Благодаря за темичката! Hug

Ще си запазя едно местенце в темата, ако е възможно... Mr. Green

Много ми е любопитно какво ще се случи в следващия епизод... Mr. Green
Ми с любопитството и ще си останеш, щото ние напред не казваме нищо  Naughty
Оф, мноУ сте гадни, значи... ooooh! Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 13 621
Здравейте! Hug

Благодаря за темичката! Hug

Ще си запазя едно местенце в темата, ако е възможно... Mr. Green

Много ми е любопитно какво ще се случи в следващия епизод... Mr. Green
Ми с любопитството и ще си останеш, щото ние напред не казваме нищо  Naughty

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 13
  • Мнения: 1 870


Его ме и мен...чета ви, отново се зарибих...Поздрави от мене!

# 14
  • Мнения: 22 036
Айде и аз да се запиша у новата тема  Peace

Ренка  Hug Heart Eyes Чооок ни е хубаво евето  Heart Eyes Само не харесвам резюмето на сериала, не знам що сега ми се наби в очите  Blush Нериман била се хвърлила в разгулния живот  ooooh! Laughing
Гледах в Датата Виолета Манолева е сложила доста по-приемливо и достоверно описание  Peace
Скрит текст:
Втора екранизация по едноименния роман на Пеами Сафа (1930 г.). В квартал  Фатих в Истанбул, живее младо момиче на име Нериман. В ранна детска възраст,
тя губи майка си, която е от богато семейство и сега Нериман живее с баща си и родната си леля Гюлтер. Тяхното семейство живее спокойно и спазва семейните традиции.
Нериман има приятел от детството - Шинаси, който е влюбен в нея и иска да създадат заедно семейство. Нериман мечтае да се измъкне от мизерията и нищетата, да разкъса оковите на деспотичните  правила и норми, които са насаждани от векове и насочва всичките си усилия за това.
В Истанбул Нериман има вуйчо, който е съдружник в компания "Арджаоулу Текстил". Той има две дъщери  - Дуйгу и Пелин. Маджит Арджаоулу е богат младеж, в който Пелин
е влюбена. По повод на неговото завръщане от Америка, Пелин организира тузарско парти. Въпреки, че Нериман не поддържа връзки със семейството на вуйчо си, по стечение на
обстоятелствата и тя е поканена на това парти. Там Нериман се запознава с Маджит и животът й коренно се променя.
С кого ще остане Нериман - с приятеля си от детството, Шинаси, или с първата си любов-Маджит...  

Общи условия

Активация на акаунт