Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема VII

  • 56 977
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Ама то това Zoo дорде се чудим дали да го чакаме, взема че излезе. Mr. Green

# 46
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И пробвахте ли го вече  Crazy Thinking

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Здравейте,не съм сигурна че тук точно трябва да попитам за което моля да ме извините че нахлувам в темата ви. Прочетох книгата Делириум и ми попадна серия по нея ,но за съжаление има само едни единствен епизод и то доста отдавна заснет.Знаете ли дали ще има продължение или е спрян напълно?

# 48
  • Мнения: 41
И пробвахте ли го вече  Crazy Thinking
Ще го пробвам, но чакам субтитри. Дано някой добър човек се е захванал с тях.
Най-после с ММ започнахме Sense8. Изгледахме първите 3 епизода и взе че ни хареса. Направо се зарибихме!
Иначе и Wayward Pines е сред фаворитите ни това лято, чакаме новата серия. Жалко, че е толкова къс сезонът, а и четох, че ще е единствен Rolling Eyes.
Изгледахме по 1-2 серии и от Dark Matter и The Whispers от новите - за тях още се колебая допадат ли ми достатъчно Thinking.
За разтуха следим даже и бозицата The Last Ship Mr. Green.

# 49
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Stitchers следи ли го някой освен мен?  Crazy Аз ма някъде от тук го видях препоръчан между впрочем  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 9 961
Амидала, благодаря!  Laughing Коледа, Коледа  Party

Пускам първи епизод на Небесата.
Dark Matter - чудя се да го продължавам ли? Не ми се гледа театър  Crossing Arms
Не го гледай тогава.

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
Гледам основно Бойна звезда Галактика Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 3 581
Гледах Небесата, ма какво го разводниха сега. Naughty На Dark Matter съм само на първи епизод, значи не става, така ли да разбирам?

Ох, Джош, ох, Колония. Heart Eyes

# 53
  • BG
  • Мнения: 4 459
Здравейте отново, изгледах четирите сезона на Falling skies, много ми хареса сериала, най-вече с това, че ме държеше в постоянно напрежение покрай битките на Втори Масачузетски с извънземните. Сега започвам Defiance, че ми е още едно извънземно, но това което исках да ви питам е- знаете ли кога ще почва 3 сезон на Стоте?  Бях разбрала, че ще е лятото, но прочетох онзи ден , не помня къде, че се очаква началото на 2016, та се чудех кое всъщност е вярното.

# 54
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
още един плакат на Heroes

# 55
  • София
  • Мнения: 5 831
Трейлър на 11/22/63 по Стивън Кинг:



И Франко на снимачната площадка:

# 56
  • София
  • Мнения: 5 831
THE X-FILES | 201 Days Of The X-Files

# 57
  • Мнения: 6 496
Extant започна чудесно. И кой е в новият каст? - Джефри Дийн Морган и Дейвид Мориси  Party

11/22/63 - чета я в момента. Чакам с нетърпение и мини-сериала.  Wink

# 58
  • Мнения: X
Благодаря ви за прекрасната тема! Hug

Харесвам Тъмната материя - гъделичка ми оная струна от Старгейтовете и други подобни Simple Smile. Мъжете са сладури - всеки по своему. Жените - също. Играят сносно. Гаджето на Бо - най-после подходяща роля за нея. Малко необяснимо се качиха момчетата на кораба в космоса в последната серия, след като вече се беше откачил от станцията, ама нейсе Wink.

Дифайънс започна по-добре, отколкото премина голяма част от предния сезон. Добре че е Стахма, никога не ми омръзва. Има нещо змийско в нея, много е добра.

Екстанта е с добър старт този сезон. Харесва ми новият мъж, а и Холи е по-добре така, отколкото във вечното сълзливо иди ми-дойди ми от предния сезон.

Благодаря ви  и за останалите идеи за летни сериали!

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
А какво мислите за Маретията за Корсо  Thinking Thinking. Поне се разбра :спомена" на детето, че е принцеса, че е било за китаеца, който е принц някакъв си

Общи условия

Активация на акаунт