Съмишленици за отслабване - 2 част

  • 28 377
  • 807
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1 934
Мерси Десс аз на моя съм му забранила да ме изкушава с каквито и да било вкусотий.

# 796
  • Мнения: 1 934
А и той много ме укоражава и се старае да не ми пречи.А за луната аз не я правя тази диета че каквото сваля на другия ден всичко се връща.

# 797
  • Мнения: 910
А моя само ме бъзика,че се мъча с тези диети,а и иска да си имаме второ и след това да се мъча да ги свалям,като съм решила.

# 798
  • Мнения: 1 234
Идва подкреплението...и аз съм с вас   bouquet
4-ти ден...но се издържа...гадното е само, че съвпадна с период, в който ми се налага много умствена работа...концентрация...такива неща...дано не повлия много Rolling Eyes
И по-важното е, че за сега има ефект...грамче по грамче...така е най-здравословно... Хайде, дами, продължаваме нали?

# 799
  • Мнения: 1 290
Ей сега видях,че лунната е почнала сутринта,но и да искам,не мога да я карам...вчера получих много гадни болки в корема от тоя глад,остри.. Confusedи се стреснах,затова реших да слагам в коремчето по нещо,пък килцата ще си идат,по-бавно.. Shocked

# 800
  • Мнения: 2 956
Ей сега видях,че лунната е почнала сутринта,но и да искам,не мога да я карам...вчера получих много гадни болки в корема от тоя глад,остри.. Confusedи се стреснах,затова реших да слагам в коремчето по нещо,пък килцата ще си идат,по-бавно.. Shocked

Ооо-щом те боли коремчо хапвай по нещо -няколко пъти по малко...ако можеш да минеш на салатки с пилешко месце ще е супер...пак ще си слабееш...не гладувай толкова да не си докараш някой гастрит или недай си боже язвичка... аз имам гастрит и само в дните на лунната си позволям пълен и тотален глад...вчера съм изяла 4 малки варени картофа с малко сиренце и 1 тънко парче шунка...това на 2 пъти...и ми беше супер...трябва нещо да се "меля" ,че иначе кофти  Wink

# 801
  • Мнения: 2 956
А и още нещо,че забравих  Embarassed
скоро май ще се наложи да пуснеш 3-та част на темичката   bouquet

# 802
  • Мнения: 1 934
Добро утро момичета!
Как върви свалянето на килограмите?
При мен нищо ново все още съм си 56.9кг.

# 803
  • Мнения: 910
Добро утро!
И при мен няма нищо ново,засега съм в застой,дано само не кача тези който свалих.
 

# 804
  • Мнения: 154
здравейте момичета.включете ме и мен в  списъка на отслабващите мами.това ми беше 2-ро бебче/е не че не ги свалих първия път/ качих 27кг, Rolling Eyes,не ми се говори........... Sad...Имах да свалям и от преди бременността.още 5-6кг.........та смятайте за какво иде реч.
Е вярно че съм 1.80см ,ама това никога не ми е било оправдание.Та мами,мамйчета  и мамчици,помагайте със съвети. Аз до тук/родих преди 3м и 1 седмица/ сам -13. .Мечтая да сваля още 14-15кг ooooh!

# 805
  • Мнения: 46
Добро утро на всички!!!!Мога да се похваля че свалих цели четири килограма......Ура !Положих много усилия но резултата е добър!!!!Остават ми още килце-две но ще успея.Вчера си купих кантар и като видях че показва 59кг. се шашнах......а бях 63.Диетки,гимнастика в домашни условия,забраних да се купуват сладкиши които обичам за да не се изкушавам и ето резултата.Сега трябва да продължа с масажа с кафе и с аура слим и ще постигна мечтата си да и  зглеждам добре.Ако може да изглеждам добре дееееееееее newsm44      newsm10

# 806
  • Мнения: 2 956
Добро утро на всички!!!!Мога да се похваля че свалих цели четири килограма......Ура !Положих много усилия но резултата е добър!!!!Остават ми още килце-две но ще успея.Вчера си купих кантар и като видях че показва 59кг. се шашнах......а бях 63.Диетки,гимнастика в домашни условия,забраних да се купуват сладкиши които обичам за да не се изкушавам и ето резултата.Сега трябва да продължа с масажа с кафе и с аура слим и ще постигна мечтата си да и  зглеждам добре.Ако може да изглеждам добре дееееееееее newsm44      newsm10

Е айде честито   bouquet това си е супер постижение ... скоро всички така да се хвалят   bouquet

# 807
  • Мнения: 46
Много благодаря!!!!Между другото съм зодия овен и като реша да се зайнатя "да не си ми насреща"постигам всичко.Ама ако реша !!!! newsm78  bouquet.А аз не съм от много решителните все се колебая........................................................................................................................

Общи условия

Активация на акаунт