Лидл ::67::

  • 113 613
  • 783
  •   1
Отговори
# 645
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
Засега кисело мляко Пилос 3,6% ми е фаворит. Пробвах и други марки, но не ми харесват. Докато го правят добре ще купувам само от него.
+1 и от мен , малкия само него яде.Понякога клиенти ме гледат странно на касата с цял картон кисело мляко  Grinning

# 646
  • Мнения: X
Аз си харесвам другото мляко - от зимата само това от 0,59 купувам и само в редки случаи е било по -разредено.
  Чуден никога не съм харесвала - сега като им смениха и опаковките хептен не мога да разбера кое е Чуден и кое само Пилос.
    Точно това не го бях купувала от година някъде - и преди не ми хареса - ама чак толкова лигаво не е било.

# 647
  • Мнения: 20 191
На мене ми харесаха, ММ не ги одобри.
Вкусове различни, трябва да се пробва.
Така си е, мерси.

# 648
  • Мнения: 4 841
И аз щях да пиша че промоционалното кисело мляко има втасал вкус, но напоследък май само негативи пиша та реших да се въздържа. И аз вземам 3,6% и си го харесвам. Пия го на айран, понеже принципно не обичам кисело мляко, но сега в жегите върви като вода.

# 649
  • Мнения: X
Ами то при мен първо вида беше уникален - отгоре като прясно мляко и  другата половина лигава . Викам си то щото е обезмаслено - нал ще слабея уж.
 Мацнах му вътре мюсли и като опитах -ами гадно си е и с подобрители Grinning
  Някъде ме обвиняват,че само хваля стоките  в Лидл и то пристрастно Grinning

# 650
  • София
  • Мнения: 85
знаете ли дали някъде в София има останали от микрофибърните кърпи, които пускаха в началото на юли? тип хавлия за баня, само че не заемат толкова място, бяха в едни черни торбички с цип, промоцията беше заедно с още спортни стоки. по път са ми Овча купел, център, Младост.

# 651
  • Мнения: 3 020
Засега кисело мляко Пилос 3,6% ми е фаворит. Пробвах и други марки, но не ми харесват. Докато го правят добре ще купувам само от него.
+1 и от мен , малкия само него яде.Понякога клиенти ме гледат странно на касата с цял картон кисело мляко  Grinning

Абсолютно същото е и при нас  Grinning + 1/2 картон заквасена + 6/10 бр. прясно мляко  Laughing на един пазар.
Много го харесваме, децата почти всеки ден ядат от него, а и правя супер десерт с него + заквасена Пилос - обожавам я, дори и така да си я хапвам  Heart Eyes

# 652
  • София
  • Мнения: 476
Тези от вас, които си взеха маратонките UMBRO от предишна промоция, доволни ли сте?
Здрави ли са ви още?
При моята дъщеря са здрави, рита с тях футбол и ги пера в пералнята.  Laughing

# 653
  • Мнения: 27 701
Добре, че не взех от нискомасленото кисело мляко за проба значи. Laughing Ние харесваме Пилос 3,6 % и 4,5 %. Това от 59 ст. също става, но го взимаме мнооого рядко. Забележката ми е, че често има цепнати, смачкани кофички или пък нацапани със засъхнало кис. мляко...
При нас пък още в сряда вечерта имаше от новите брошури- много се изненадах... Laughing

# 654
  • Мнения: X
При нас цепнати кофички рядко срещам .
  На обяд си сварих малко спагети и пестото наистина идва голо за цял пакет - аз сложих порече от 1/3 от бурканчето за порция.  Не ми хареса това песто .
Явно съм купувала друга марка преди. Barilla и това от серията Делукс .
  Песто Россо дали е по -добро ?

# 655
  • Мнения: 1 780
Засега кисело мляко Пилос 3,6% ми е фаворит. Пробвах и други марки, но не ми харесват. Докато го правят добре ще купувам само от него.
+1 и от мен , малкия само него яде.Понякога клиенти ме гледат странно на касата с цял картон кисело мляко  Grinning

  Peace и моето семейство го харесва! Купувала съм 0,1% , 2% но нямат същия вкус.
Понякога прясното мляко на Пилос също им харесва - явно от партидите се явява разликата във вкуса.

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Някой има ли отзив за кюфтетата и кебапчетата с агнешко и говеждо които са на промоция от днес?

Като че ли за първи път ги пускат. Аз мисля да купя за проба довечера.

Кюфтета ги има от преди месец, ние вече ги пробвахме, сега взех за втори път. Аз съм с анемия и е добре поне веднъж в седмицата да ям червено месо, за това следя лидълския асортимент в тази насока. Според мен са много добри.

Искам да попитам за филето от сьомга, одеве я видях че е на промоция и се за чудих да ли да взема. Пресните риби от Лидл никак не ми харесват, само сьомгата не съм пробвала. Моля, споделете мнение.

# 657
  • Мнения: 4 841
До сега не съм попадала на кофти прясна риба от Лидл.  На мен сьомгата ми харесва.

# 658
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
И аз не харесвам прясната риба - последните два пъти взимах ципура: тлъста и миришеше на тиня. Повече няма да купя от там.  Naughty

# 659
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 470
И аз не харесвам прясната риба - последните два пъти взимах ципура: тлъста и миришеше на тиня. Повече няма да купя от там.  Naughty

Това с ципурата миришеща на тиня е много странно, все пак тя е средиземноморска риба, ние сме вземали от там и нямаше проблем.

Общи условия

Активация на акаунт