Лидл ::67::

  • 113 499
  • 783
  •   1
Отговори
# 690
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Някой да е имал / да има този Тепаняки грил? Мнения?

# 691
  • София
  • Мнения: 8 654
И аз се чудех за дъската, но ми се стори, че онази играчка по-скоро ще я използва. А и мис е струва, че е по-дребна като предмет, още не сме правили детската стая и не смея да купувам.
Кога горе долу се пускат някакви есенни дрехи-за възрастни, за бебета  newsm78

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 1 184
Гланцирана е бялата частна дъската.
Играчката като лабиринт я имаме в по-малък вариант, като част от един мултифункционален куб, иначе и тя е добър избор.

# 693
  • Мнения: 194
Някой взима ли е Сет за суши и за колко човека стига? До сега не съм правила и идея си нямам  Blush Какво бихте препоръчали Сет ли да си взема или всикчо поотделно newsm78

# 694
  • Мнения: 27 584
Maija , можеш да пробваш да ти приспаднат намалението 30%, щом имаш и стоката, и касовия бон... newsm78 Иначе бутилката си заслужава и нормалната цена, имаме 2 (една за детето) и са много хубави. Heart Eyes
За тепаняки грила някой като че ли даде положителен отзив 1-2 страници назад. Peace
Преди месец, месец и нещо мисля, че пускаха детско бельо. Но нищо чудно да пуснат пак. Wink
Есенни дрехи, особено за деца, очаквам да пуснат август-началото на септември. Както и ученически раници и пособия- миналата година по това време пускаха такива стоки. Grinning
Водоустойчивите лепенки, детските, хубави ли са? Цената ми се стори много изгодна за около 40 броя. Flutter

# 695
  • Мнения: 268
Цитат на: dolce
Преди месец, месец и нещо мисля, че пускаха детско бельо.
[/quote
Така си знаех че съм изтървала Twisted Evil

# 696
  • Мнения: 493
+ 1 за охладената телешка наденица, точно вечеряхме с нея, не е препълнена с подправки, нито жили има, страхотен вкус

и пуричките с лешников крем на промоция са екстра

# 697
  • Мнения: 182
Някакви отзиви за сладоледите със сусам
И боб?

# 698
  • София
  • Мнения: 16 055
За сладоледите - това лято купих от всички видове. Но ми се струват не толкова сладки и ароматни като миналата година.
Безвкусни са ми всичките. Взех и 2 пъти ог Фамилия на Нестле - харесаха ми повече.
А се кълнях в  лидълските и само тях купувах преди.
Не знам сладоледите ли са по-различни, аз ли съм си променила вкуса.

# 699
  • Мнения: X
На Балино ми се струват променени в кутиите.
  Не съм вземала от любимият ми сладолед щрудел на Желиатели - и те ли са с променен вкус ?
 Например сорбето на клечка няма променен вкус.
  В последно време съм фен на сладолед сандвич ванилия на Балино . Но ванилията в кутии не ми харесва на никой вид.
  На Фамилия харесвам виолетката.

# 700
  • Мнения: 182
Интересувам се за сладоледите от тази
Седмица японски с боб аздуки и с черен сусам-някой пробвал ли е, вкусни ли са?

# 701
  • Мнения: 27 584
Кокосовото мляко като това което пускаха наскоро ли е (за него май нямаше хубави отзиви) или е от това което се изчерпва винаги бързо, защото е хубаво? Laughing Има ли хубави лимони в Лидъл и на каква цена? newsm78 Лимони, не лайм...
Днес- 2 опаковки телешка кайма Heart Eyes , ако знаех, че има и наденици щях да поръчам да ми вземат.  Laughing И прясно и кисело мляко, поничка с бяла глазура, домати, хляб.

# 702
  • Мнения: X
4,50-60 е някъде цената на кг лимони - от Аржентина са явно затова . Има и в мрежичка по 0,5кг за около 2,50 мисля.
  Лайма беше намален и в неделя си взех даже и на 50% / беше на 0,39 и за около 0,20 бр си взех. /
  Имаше и авокадо на 50% , но защо бяха решили по 2-3 броя да опаковат .

# 703
  • Мнения: 27 584
Ще погледна май в кварталното магазинче за лимони..... Laughing Може да са на по-добра цена- всеки ден ще ми трябват по 1-2 броя.....А авокадо откакто им увеличиха толкова цената за съжаление купувам изключително рядко. Confused А и преди често ги намаляваха на 1-1 и нещо бройката и си зареждах. А намалено авокадо не мога да сваря никога да е и достатъчно хубав за ядене- все намаляват при нас бройки които са почти за изхвърляне. А и с това опаковане по много бройки когато продуктът буквално трябва да се консумира веднага.... Crossing Arms

# 704
  • Мнения: X
Идеални си бяха авокадотата намалени - но по 2-3 броя бяха опаковани - трябваше ми 1.
  То не е толкова евтино ,че да го слагат на кг при 50% мисля.

Общи условия

Активация на акаунт