Нургюл Йешилчай ~ проекти, тв партньори, "Paramparça/Счупени Парчета" ~ Тема 19

  • 68 965
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 131
                                 Бахар и Сеймен - " Любов "



http://vbox7.com/play:c28a10846f

Тони   bouquet bouquet bouquet

любовта на Сеймен и Бахар беше безкрайна, но трудно си нагодиха характерите, бая зор видяха, доста ни ядосваха и честичко ни разсмиваха ,
 може и при Гюлихан да се получат търкания  Thinking може би и с тях ще берем ядове  bowuu
като добавка и това Ангелче,Озанджим  Whistling Whistling



това момченце премина всички граници ,все някой му е крив,крещи им като за световно,много на сериозно се взе ,откакто Джи му каза че той е мъжа в къщата и да се грижи за сестра си и майка си  bowuu
крайно време е да го влюбят в някоя мома  Peace та да се кротне, любовта явно облагородява,ей я на Ди, как  разбра Джансу и макар че не и хареса ергенина, си замълча  bowuu




след трея, когато видях Харун как наблюдава Гюл, започнах да си мисля  newsm78
  Джи как ще я опази в този вълчи свят ,не че тя ще поддаде  Peace който и да е той, в никакъв случай  Peace но тя не им знае мръсните номера и че в света на големите бизнесмени трябва да си хиена,за да оцелееш  Peace
ей го на Харунчо е първия който иска да се доближи до Гюл, въпреки че той за сега иска за да си отмъсти на Джи, амммаа хиич няма да се учудя,ако след това се влюби Харун в Гюл и да се получи нещо подобно като случая с влюбването но Явуз в Ясемин, да не му се наложи на Харун да види от близо юмрюка на Джи  Joy Joy Joy Joy Joy
божеее толкова съм любопитна и нетърпелива, да идва по-бързо понеделника  Whistling Whistling Whistling
не знам за вас ,но на мен от няколко епизода ми се възвърна интереса към сериала,дано не го омажат,разводнят, за сега много бързичко се развиват нещата и се чудя какво толкова има да се случва до м.юни  newsm78

Последна редакция: чт, 03 дек 2015, 12:01 от Свет_ВАРНА

# 721
# 722
  • Мнения: 2 131
Тони  lovekiss

двете сладурки с фенове в колежа, явно в него се снимат моментите им от сериала  bowuu








# 723
  • Мнения: 2 558
Тони   lovekiss

двете сладурки с фенове в колежа, явно в него се снимат моментите им от сериала  bowuu










Много са сладки!

# 724
  • Мнения: 2 131
Бахар и Сеймен - Любовта няма цена - с Бг суб



http://vbox7.com/play:f9eb2946f4&pos=prb

# 725
  • Мнения: 2 131
и нещо интересно относно сериала ни  Peace

Топ 50 програми за Ноември 2015г.
https://www.facebook.com/telenovellasnews/?fref=nf
Сериалите в класацията:
- На първо място се нарежда новият турски хит "Твоят мой живот" с пазарен дял от 44,1% и рейтинг 1 224 000 милиона.
- На второ място се нарежда турският сериал "Завръщане" с пазарен дял от 43,2% и рейтинг 1 190 000 милиона.
- На 7 място се нарежда българският сериал "Столичани в повече" с пазарен дял от 38,3% и рейтинг 981 000 хиляди.
- На петнадесето място се нарежда турският сериал "Опасни улици" с пазарен дял от 31,7% и рейтинг 663 000 хиляди.
- На тридесето място се нарежда индийският сериал "Светлината на моя живот" с пазарен дял от 42,6% и рейтинг 502 000 хиляди.
- На четиридесето и шесто място се нарежда индийският сериал "Малката булка" с пазарен дял от 26,9% и рейтинг 395 000 хиляди


http://www.slusham.com/tv-reyting-grafiki-anton-hekimyan-udari-v … tor-i-ani-sas-166  Peace

# 726
  • Мнения: 2 558
и нещо интересно относно сериала ни  Peace

Топ 50 програми за Ноември 2015г.
https://www.facebook.com/telenovellasnews/?fref=nf
Сериалите в класацията:
- На първо място се нарежда новият турски хит "Твоят мой живот" с пазарен дял от 44,1% и рейтинг 1 224 000 милиона.
- На второ място се нарежда турският сериал "Завръщане" с пазарен дял от 43,2% и рейтинг 1 190 000 милиона.
- На 7 място се нарежда българският сериал "Столичани в повече" с пазарен дял от 38,3% и рейтинг 981 000 хиляди.
- На петнадесето място се нарежда турският сериал "Опасни улици" с пазарен дял от 31,7% и рейтинг 663 000 хиляди.
- На тридесето място се нарежда индийският сериал "Светлината на моя живот" с пазарен дял от 42,6% и рейтинг 502 000 хиляди.
- На четиридесето и шесто място се нарежда индийският сериал "Малката булка" с пазарен дял от 26,9% и рейтинг 395 000 хиляди


http://www.slusham.com/tv-reyting-grafiki-anton-hekimyan-udari-v … tor-i-ani-sas-166  Peace

Свет,мерси за инфото! bouquet bouquet bouquet

# 727
# 728
  • София
  • Мнения: 5 334
Като гледам Йълдъръм, се сещам, че бях предрекла да се вземат с Дерия, ама нейсе... Confused Confused Confused

А не се учудвам за високия рейтинг на "Парченцата" в България - освен тези, които вече са го гледали на турски, има и куп друг народ, които са чули за него. Аз на двете баби го препоръчах, те пък на всички баби от кварталите си, тъй че веригата е ясна. Joy Joy

# 729
  • Мнения: 4 725
Привет ви, момичета!  Hug Heart Eyes Grinning  Тони  Hug Heart Eyes Grinning , Свет  Hug Heart Eyes Grinning - интересен рейтинг, мнооооооого удовлетворяващ в частта си "Парченца"!  newsm68 newsm68 newsm68

Тинче  Hug Heart Eyes Grinning и аз впрегнах, майки, лели...... Няма начин да бъдат лишени от играта на великолепните ни любимци:









# 730
  • Мнения: 2 131
Добро Утро Сладурки lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

Тони  Hug   Heart Eyes Арфи  Hug   Heart EyesТинче  Hug  Heart Eyes


Скрит текст:

# 731
  • Мнения: 2 131


 Аз също много се радвам за високия рейтинг на Парченцата в България,сериала е страхотен,истинско училище за родители и деца, гьоз гьоре всеки може да види и да си сфери часовника ,кой от коя страна на монетата е ,но според мен,успеха се дължи не само от нашето рекламиране из познатите ни а и на анонса,рекламата на сериала в правилната посока, явно БиТиВи този път са оцелили десятката ,докато при комшиите, анонса беше подвеждащ и затова доста фенове,след като не получиха почти никакви индикации за голямата любов на Гюлихан, го зарязаха, то и за това към финала на 1 сезон рейтинга падна  bowuu


Gülihan - "Where can I find you?" ~ BG SUB
https://vk.com/video?gid=102896313&z=video-102896313_1715345 … 8%2Fpl_-102896313

# 732
  • Мнения: 10 819
Добро Утро Сладурки lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

Тони  Hug   Heart Eyes Арфи  Hug   Heart EyesТинче   Hug  Heart Eyes


Скрит текст:


ААААААААААА...Адаш Hug...ша има тукати  box рано сабахлен... Naughty Joy Joy Joy Joy Joy
Мен си ме забравилааааааа... Naughty Joy Joy Joy
Ха...сега ...привет на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мерси за инфото и снимчиците! smile3525 smile3525
Незнам какво са намислили сценаристите за Харун и Гюл...влюбванееее... Thinking...та нали злодеят Харун умира по Дито... ooooh! #Crazy bowuu...ще видим... Rolling Eyes...сигурно ще е нещо друго...аможе и да се случи...като зная как всички налитат на хубавата ви мома... bowuu Joy Joy Joy
Приятен ден, сладурки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днес ще има снимици и резюме...да видим... Rolling Eyes Peace


# 733
  • Мнения: 2 558
Добро утро!

Свет, мерси за кафенцата! Heart Eyes Hug

  Hug Тинче  Hug Арфи  Hug Свет  Hug




Прекрасен ден!

# 734

Общи условия

Активация на акаунт