У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (26)

  • 84 359
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 892
Скрит текст:
Crawlspace / Within (2016)   - Това си е типичен трилър, с неочакван край. Интересен е и държи в напрежение. Подобен сюжет обаче вече е правен и не е някаква изненада.
Within не е лош, наистина.
Скрит текст:
Има такъв действителен случай, гледах го по ID Xtra. Две сестри живеели с баща си, само чували разни звуци, размествали се вещи, баща им не им повярвал, че нещо се случва. И един ден видяли някакъв младеж в къщата си. Извикали съседа, той пък извикал баща им и баща им открил въпросния младеж облечен в рокля на майка им и гримиран. Нападнал баща им и те извикали полиция, а въпросният изчезнал. После полицаите разбили стена в къщата и намерили леговището му, той си живеел на практика там. После го бяха арестували за убийството на млада жена и двете й деца, някъде в същия окръг май беше. Мен ме побиха тръпки от този случай  Confused
Иначе ми напомня малко и на The Boy.

Edеn, сюжетът напомня и на този филм, който си е доста откачен между другото  Wink  -

Скрит текст:
хареса ми!

# 691
  • Мнения: 1 873
Скрит текст:
Crawlspace / Within (2016)   - Това си е типичен трилър, с неочакван край. Интересен е и държи в напрежение. Подобен сюжет обаче вече е правен и не е някаква изненада.
Within не е лош, наистина.
Скрит текст:
Има такъв действителен случай, гледах го по ID Xtra. Две сестри живеели с баща си, само чували разни звуци, размествали се вещи, баща им не им повярвал, че нещо се случва. И един ден видяли някакъв младеж в къщата си. Извикали съседа, той пък извикал баща им и баща им открил въпросния младеж облечен в рокля на майка им и гримиран. Нападнал баща им и те извикали полиция, а въпросният изчезнал. После полицаите разбили стена в къщата и намерили леговището му, той си живеел на практика там. После го бяха арестували за убийството на млада жена и двете й деца, някъде в същия окръг май беше. Мен ме побиха тръпки от този случай  Confused
Иначе ми напомня малко и на The Boy.

Edеn, сюжетът напомня и на този филм, който си е доста откачен между другото  Wink  -

Скрит текст:
хареса ми!

И на мен! Заслужава си като цяло.

# 692
  • Мнения: 7
Я,каква темичка имало!!!!Запис на мига!

# 693
  • София
  • Мнения: 6 062
Friend Request (2016) - http://www.imdb.com/title/tt3352390/ - леко тъповат, иначе е добре направен. Ако нямате какво да гледате, става за един път, с известни уговорки.

Friend Request ми хареса, приятен е!  Mr. Green
Да, естествено с уговорката за неизбежните вече клишета, но си е сред приличните ужаси за нов филм.
Пипнат е визуално, историята е интересна, струва си.  Peace

# 694
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Записвам го. Mr. Green

Ouija: Origin of Evil се оказа пълно разочарование, не бих го гледала втори път, нито бих го препоръчала.

# 695
  • Мнения: X
Гледах Split, хареса ми, страхотен финал!
Отново се убеждавам, че М. Найт Шаямалан е "моят" режисьор. Харесвам всичко, което е правил, за мен няма лоши филми. Работи винаги с оригинални сценарии, които в повечето случаи е писал.
И сега разбрах, че е продуцирал Wayward pines, много любим сериал.
Само The Last Airbender не съм гледала, но ще се поправя.

# 696
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Само The Last Airbender не съм гледала, но ще се поправя.

Не се хаби.  hahaha

За Wayward Pines - Шаямалан само го е продуцирал, някой друг я е написал тая боза, и си личи.  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 4 711
Leya, благодаря да идеята  Peace Ще го видя този Housbound.
Отдавна чакам Split, но на кино едва ли ще го гледам  Tired. Никой не иска да гледаме такива филми, едва ма на фантастика навивам някой.

Иначе чакам и ето този: http://www.imdb.com/title/tt1544608/

Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 22:24 от Edеn

# 698
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Записвам го. Mr. Green

Ouija: Origin of Evil се оказа пълно разочарование, не бих го гледала втори път, нито бих го препоръчала.


Азз нещо не можах и да го догледам, малко ми дотъпя

# 699
  • София
  • Мнения: 4 903
Попаднах на една не лоша класация на 50-те най-добри Хорър филми на 21 век.
Може някой да си хареса нещо за гледане  Wink

# 700
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Попаднах на една не лоша класация на 50-те най-добри Хорър филми на 21 век.
Може някой да си хареса нещо за гледане  Wink

Супер, обикновено като търся някаква такава класация, за идеи, и ми излизат 3688156414 филма от 1921 година  Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: X
Само The Last Airbender не съм гледала, но ще се поправя.

Не се хаби.  hahaha

За Wayward Pines - Шаямалан само го е продуцирал, някой друг я е написал тая боза, и си личи.  Mr. Green

Напротив ще се хабя, очевидно вкусовете ни тотално се различават, тоест, това, което пишеш е препоръка за мен.  Peace

# 702
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ок, хаби се.

# 703
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Попаднах на една не лоша класация на 50-те най-добри Хорър филми на 21 век.
Може някой да си хареса нещо за гледане  Wink

Хубава класация. Тези, които съм гледала от тях, са ми харесали. Ще я имам предвид.

# 704
  • Мнения: 4 711
Попаднах на една не лоша класация на 50-те най-добри Хорър филми на 21 век.
Може някой да си хареса нещо за гледане  Wink
Чудесно. И аз каквото съм гледала от тях, поне съм го запомнила.
А по повод на: Let the right one in - шведската версия е по-добра от американската, а книгата е много добра. Аз първо книгата четох и после започнах постепенно да се разочаровам от филмите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт