У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (26)

  • 84 362
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
The Disappointments Room - very disappointing.

# 721
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 hahaha

# 722
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Да препоръчам  "Момиченцето с всички дарби" / The Girl With All The Gifts.
Добре направен, на мен много ми хареса  Grinning
Може би направих грешка, че гледах филма, тъй като ми предстои да чета книгата, но пусто не можах да се стърпя  Laughing
Гледайте го , мисля, че на повечето ще хареса, въпреки неизбежните клишета  Simple Smile
Силно напомня I Am Legend

Благодаря за препоръката! Хареса ми много. Момиченцето ми беше малко дразнещо, но това е лично мой дискомфорт. Обективно погледнато се справи отлично.

# 723
  • Мнения: X
Страхотна тема!

Ние почти всяка вечер гледаме по някой от тези жанрове. Последният беше 'Fallen'. (Оценка за мен 8/10)
 Допадна ми сюжета и самият филм.

Тъкмо до-изгледахме всички серии на Twin Peaks и очакваме премиерата тази година. 25 години по-късно ..


'Atlas Shrugged' (оценка за мен 5/10).

# 724
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Излизал ли е скоро криминален трилър? 

 Последните години само Лиъм Ниисън прави чисти криминални трилъри без измишльотини - но съвсем се изгубиха напоследък.


# 725
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Накой беше препоръчал Housebound назад. Изгледах го. Много яка черна комедия. Пукнах се да се хиля.  Heart Eyes

# 726
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Contratiempo - интересен доста. През цялото време се чудех това Марио Касас ли е, нещо таз брада... пък и поодъртял малко.

Havenhurst - този е с ниска оценка, но на мен ми хареса доста. От любимите ми атмосфери.

# 727
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Contratiempo - интересен доста. През цялото време се чудех това Марио Касас ли е, нещо таз брада... пък и поодъртял малко.
Чак пък одъртял... По-скоро възмъжал Laughing

Много ми хареса и на мен, макар че още към средата подозирах какъв ще е развоя на сюжетната линия във филма. Сигурно, щото преди това съм гледала предния трилър на режисьора, който е доста сходен с този. Е, тогава успя да ме изненада, доста при това Crazy

# 728
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Contratiempo - интересен доста. През цялото време се чудех това Марио Касас ли е, нещо таз брада... пък и поодъртял малко.
Чак пък одъртял... По-скоро възмъжал Laughing


Тъй, де. Аз така си говоря -  възмъжал=поодъртял. Но определено като младо агънце по ме жегваше.

# 729
  • Мнения: 6 304
The Last House on the Left / Последната къща отляво
Хареса ми доста
http://kinofen.net/filmi/21814-the-last-house-on-the-left-posled … otlyavo-2009.html

# 730
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Започна "Maggie" по HBO с Арнолд Ш, някакъв зомби вирус.

# 731
  • Мнения: 4 711
Христос Воскресе!  bouquet
Здраве, късмет и светлина в сърцата ни  bouquet

Eloise (2017) http://www.imdb.com/title/tt3692652/ - слаба ракия. Сега му видях рейтинга в imdb, бях го свалила като излезе, много му съответства.

Писали сте някакви други филми, ще взема да ги погледна тях, като за Великден  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 4 711
Contratiempo - интересен доста. През цялото време се чудех това Марио Касас ли е, нещо таз брада... пък и поодъртял малко.
Чак пък одъртял... По-скоро възмъжал Laughing

Много ми хареса и на мен, макар че още към средата подозирах какъв ще е развоя на сюжетната линия във филма. Сигурно, щото преди това съм гледала предния трилър на режисьора, който е доста сходен с този. Е, тогава успя да ме изненада, доста при това Crazy
Дими, за The Body ли става въпрос? Него тук го бях видяла и ми хареса. И Julia's Eyes съм гледала, също ми хареса.

# 733
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Воистина Воскресе! Hug

Дими, за The Body ли става въпрос? Него тук го бях видяла и ми хареса. И Julia's Eyes съм гледала, също ми хареса.
За него, да.

# 734
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Христос Воскресе!  bouquet
Здраве, късмет и светлина в сърцата ни  bouquet

Eloise (2017) http://www.imdb.com/title/tt3692652/ - слаба ракия. Сега му видях рейтинга в imdb, бях го свалила като излезе, много му съответства.

Писали сте някакви други филми, ще взема да ги погледна тях, като за Великден  Mr. Green



Въпроса е, дали да се измъча заради Чейс?

Общи условия

Активация на акаунт