Вихрен Палас-Банско, мнения

  • 7 178
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 465
Моят мъж пък,който яде всичко каза,че е отвратен от храната за три дена там и направо не му се ходеше в ресторанта,но вкусове всякакви.
Разбира се ,че има различни вкусове!Посещавали сме различни хотели с All inclusive и мога да ви кажа ,че храната във Вихрен е доста разннобразна  и вкусна!!!

# 31
  • Мнения: 18 015
Някой с нови впечатления от там? По мои спомени в Банско имаше някакъв хотел с аква атракции някакви, не точно аква парк. Кой беше той?

# 32
  • Мнения: 1 295
Някой с нови впечатления от там? По мои спомени в Банско имаше някакъв хотел с аква атракции някакви, не точно аква парк. Кой беше той?
Сещам се за Регнум Апарт хотел и Спа.

# 33
  • Мнения: 18 015
Ядосаха да ме без да съм ги посетила  Mr. Green
Не може да ни настанят в едноспален апартамент, трябвало в двуспален.
С две деца на 17 и 10 години  newsm78
Като гледах снимките не виждам какъв е проблема  newsm78

Тези, които сте били тесни ли са стаите? Диванът ли е малък?

# 34
  • Мнения: 1 295
Мен пък ме изкушава офертата за Мурите. Дете до 14 год. безплатно и на ОИ от 49лв. на човек .

# 35
  • Мнения: 1 295
Някой с нови впечатления от там? По мои спомени в Банско имаше някакъв хотел с аква атракции някакви, не точно аква парк. Кой беше той?
Виж и Астера , ама цените са  #Crazy

# 36
  • Мнения: 283
Тази година бях в едноспален апартамент с две деца на 4 и на 6 години.  Апартамента беше много голям и с две тераси. Имаше едно двойно легло тип спалня и двуетажно такова, като това двуетажно  беше огромно и много широко. Спокойно може да сте в едноспален, но явно искат да ви вземат парите...

# 37
  • Мнения: 18 015
Тази година бях в едноспален апартамент с две деца на 4 и на 6 години.  Апартамента беше много голям и с две тераси. Имаше едно двойно легло тип спалня и двуетажно такова, като това двуетажно  беше огромно и много широко. Спокойно може да сте в едноспален, но явно искат да ви вземат парите...

Сигурно защото е на 17, тя дефакто се води възрастен, но тогава защо в офертата в Грабо дават  трети възрастен, и опциите са само студио и едноспален апртамент  newsm78. Като звъннах да питам за места категорично ме отрязаха, че не може едностаен, вие сте 3 възрастни

# 38
  • Мнения: 313
Вчера се върнахме от Вихрен палас. Доволни сме и отново бихме го посетили. Благодарение на бг мама направих своя избор и не съжалявам.

# 39
  • Plovdiv
  • Мнения: 298
Здравейте, и ние вчера се прибираме от нашата почивка във Вихрен палас! За съжаление нямаше места за почивните дни, за да си удължим почивката. Препоръчвам с две ръце хотела, храната беше много вкусна, разнообразна и прясна, анимацията за децата - чудесна! Това ни беше второто посещение в хотела, със сигурност ще има и трето и четвърто Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт