♡ Любов под наем ~ ♡ ~ Ягодов аромат ♡

  • 113 238
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 334
Впрочем, идеята от последния епизод на "ЛПН" - за връзка между Ясемин и Исо, много ми допада. Flutter Това означава, че "братовчедката" (или каквото и да е) най-вероятно ще остане за Синан. Whistling

# 706
  • Мнения: 11 994


Здравейте!

Пепел от рози,
newsm51

# 707
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 859

Ще ме накарате и аз да загледам това Семейно положение Peace

# 708
  • Мнения: 11 994
Рени, на мен той ми е фаворит, след това Любовта, загледах се в ягодите но нещо не ме грабна. Семейно положение, поне за мен е различен от типичните турски сериали, неангажиращ....

# 709
# 710
  • Мнения: 2 655

Тези двамата са много симпатични когато са заедно и се гледат като котараци Laughing Laughing Laughing

# 711
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 859
Рени, на мен той ми е фаворит, след това Любовта, загледах се в ягодите но нещо не ме грабна. Семейно положение, поне за мен е различен от типичните турски сериали, неангажиращ....

Славена, предполагам че е така, просто времето нещо взе да не стига ooooh!

# 712
  • Мнения: 36

Тези двамата са много симпатични когато са заедно и се гледат като котараци Laughing Laughing Laughing

И аз така мисля ... но са и някак много сладки   Simple Smile

# 713
  • Мнения: 7 006
Здравейте, момичета Hug  Много сте активни днес, за което само мога да се радвам  Hug


Рени  bouquet за превода!  Ако загледаш Семейството няма да съжаляваш Wink Само ще се посмееш от сърце Laughing  Peace



Впрочем, идеята от последния епизод на "ЛПН" - за връзка между Ясемин и Исо, много ми допада. Flutter Това означава, че "братовчедката" (или каквото и да е) най-вероятно ще остане за Синан. Whistling

Тинче  Hug Дано си права за Синан и новата русокоска, която и да е тя Laughing  Но пък скоро Дефне няма да спечели Йомер. Peace Явно сценаристите неслучайно вкарват нови образи - асистентката, моделиерката  Whistling  Ще се поизмъчи червенокоска докато спечели пАтрона  Crazy



Заради ей този разговор Волкан ще застане на пътя на Бурак за сърцето на Аслъ  ooooh!  Ужасна Чаала значиии  Crossing Arms

# 714
  • Мнения: 12 827

Заради ей този разговор Волкан ще застане на пътя на Бурак за сърцето на Аслъ  ooooh!  Ужасна Чаала значиии  Crossing Arms


Трудно ще е на Аслъ от тук напред.

Харесваше Волкан, на пътя и е все Бурак.....сложно
Laughing

# 715
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 716
# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 7 006

К'о речИ? Laughing Peace

"Дефне, бъди моя" - това ли е превода?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт