Лято в Албена 2015 г. - (Тема 2)

  • 69 483
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Тази година явно има някакво повишение на цените за Албена, направих си труда да погледна, макар че евтино и скъпо са много субективни понятия и всеки гледа от неговата камбанария.
Не ми се видяха много аткрактивни цените за Арабела през сезон 2016, признавам си.... Ако не ме притеснява  бюджета бих заложила на 1. Калиакра, след това 2. Ралиците, но те не са на първа линия и на трето място Лагуните/ Арабела, за мен са почти еднакви, но с една идея по-предпочитан е Арабела, заради големите стаи и изглед море Simple Smile  Лично аз предпочитам настаняване на първа линия в к.к. Албена по други съображения.
Това не е само за тази година, а за всяка.  Grinning
За съжаление...., но нали трябва да се избиват парите вложени в реновиране на някои хотели.
Странно ми е за Арабела.Той не е реновиран до колкото знам, а отзивите за там не бяха от най-добрите.Спомням си още коментара не помня на кой вече за разбитите шкафчета, имаше някакъв стар грамофон,стари легла, лошото представяне в кухнята.Вече не помня точно, но така и остана лошото впечатление.Даже той си беше в списъка с непредпочитаните хотели в Албена.

# 736
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Моля, който може да ми помогне в дилемата - Лагуна маре или Елица?
По принцип съм се спряла на тях заради наличието на стаи с двуетажни легла Simple Smile.
Но ако имате и други подходящи хотели, които да отговарят на условието ще съм Ви много благодарна да ги споделите!

Един глас за Лагуна Маре!   Peace  Миналата година бяхме там, в стая с двуетажно легло, 3-ти етаж, НВ. Имахме чудесна гледка към морето! Изхранвахме се в ресторанта на Лагуна Гардън, а той е 4* и определено си заслужаваше! Няма топла връзка между двата хотела, но разстоянието е има няма 20 м. Плажът е наблизо и с достатъчно чадъри. Тази година, за първи път, ще сме в Калиопа, с изхранване в Амелия.



Време е за нова тема!    Hug     Заповядайте в Лято в АЛБЕНА 2016!      Hug

Последна редакция: ср, 13 яну 2016, 15:15 от stefaniika

Общи условия

Активация на акаунт