Светлината на моя живот - Тема 7

  • 74 764
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 766
Уау, пуснаха още една невероятна снимка на Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия от сцената, когато той си представяше, че й слага синдур! Уникални сладури са - само как се гледат! Пълнят ми душата ...  newsm44 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves smile3521 Oha!  loveuuu  ura

# 706
  • Мнения: 2 592
Ето една новина за Дипика!  smile3525



До колкото разбрах заради мисията Сагарика ще изпълни някакъв секси танц в пияно състояние!  newsm76  Kissing Heart  Two Hearts Ще танцува на песента Pe Aisi Baat (Jewel Thief).  newsm10 Вероятно това ще е някакво изпитание - може тя нарочно да се прави на пияна - не знам! newsm12  Дипика казва, че това е една от любимите й песни. Затова тя се е подготвила за хореографията ...  smile3501 Надявам се докато танцува да си представя Сурадж та да ги видим заедно как танцуват!  Praynig Praynig Praynig   Kissing Heart txtloves dazzler1 Oha! Ако не поне Дипика ще ни зарадва с танци ... newsm51 Ето снимката към новината - Дипика е очарователна! Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Скрит текст:
Deepika’s raunchy number in her show

Deepika Singh is no longer the docile bahu Sandhya in the show 'Diya Aur Baati Hum'. A tough cop now, she is out on an undercover mission. In one of the sequences, she will perform to Hotho Pe Aisi Baat (Jewel Thief) in a drunk state.

She says, "The choreography for the number was all about letting myself loose. I had to enact the role of a drunk woman, who randomly dances in a sexy manner. It's one of my favourite songs. Though the veteran actress Vyjayanthimala had performed brilliantly to the song in the film, I had to dance in such a fashion that it looked impromptu and yet, follow the script and the choreography. After being so coy, it was a task to perform sexy moves."

Сигурна съм че ще го изиграе перфектно Hug както прави всичко досега Heart Eyes

 ..това не е Депика а една от добрите им танцьорки smile3521 която танцува на тази песен
 така че ще имаме база за сравнение Heart Eyes но на мен ми прилича на танца от наградите с Анас Crazy Heart Eyes Hug


  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts   Heart Eyes

for your love


 txtloves   Heart Eyes  smile3521


# 707
  • Мнения: 390
Добър вечер! Ако има на кого да го кажа? newsm78
Стоя си тук сама в темата и няма следа от други светлинки!
 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518

# 708
  • Мнения: 390
В промото на тазвечершния епизод Сандия танцува пияна пред хората от селото, това е последния опит на Чанду да разбере, коя е всъщност. Сандия казва, че не е Сагарика Дас, а... Така свърши промото, утре ще е интересно, ако го дадат наистина, а не да го оставят за следващия ден. Това също може да означава, че мисията е към своя край.


Ето какво пише: "Hmm... we are waiting for this episode as Sandhya aka Sagarika will be seen saying her reality. Will she reveal her real identity is the twist of the story."



http://www.filmibeat.com/television/news/2015/diya-aur-baati-hum … -baat-193257.html

# 709
  • Мнения: 11 766
Софи, благодаря ти за клипа с танца! Убедена съм, че Дипика ще го изтанцува уникално ...  smile3521  Kissing Heart Two Hearts

Илианче - здравей и на теб!  Hug Hug Hug

И аз видях промото - явно танца ще е в утрешния епизод в Индия. Дадоха Сагарика пияна как тръгва да говори нещо от рода на това, че не е Сагарика - не знам някой нарочно ли я е напил или тя нарочно се прави на пияна.  newsm78 Едва ли ще се издаде - Чанду и командира на терористите това и чакат и слушат, но сигурно нашата ще им извърти някой номер ...  newsm12 Дано след това мисията тръгне към съществено развитие и скоро да приключи ...  Praynig Praynig Praynig

В днешната серия в Индия най-хубавата част беше в началото, когато шефа на Сандия преобразен като селянин продавач донесе на Сурадж и Вед от нещата, които Сандия му даде за тях!  smile3501 Хареса ми как той си влезе и седна право при Сурадж и Вед ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сурадж си взе Jaggery и щом вкуси от тях веднага каза мислено Сандия! Сякаш усети, че именно тя му ги е пратила. Това е истинска любов ...  txtloves txtloves txtloves Two Hearts Oha!

Менакши опита да отпрати продавача, но Сурадж му каза че това, което е донесъл продавача е много сладко и различно, вкусът му сякаш му напомня на нещо и му е познат. Каза й да донесе пари и да го плати, защото ще го купи.  newsm76 newsm76 newsm76 После каза и на Вед да си вземе - малкия също много ги хареса ...  family Heart Eyes Flushed Бхарат гледаше в Сурадж и си каза, че е видял тази любов в очите на Сандия, а сега вижда същия блясък на любовта в очите Сурадж ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3521 newsm44 После каза на ум: "Сандия твоята любов и Jaggery достигнаха до Сурадж" ...  newsm51  Kissing Heart Two Hearts Heart Eyes Flushed

Вед и Сурадж си хапнаха сладко сладко - после Вед се сети, че трябва да прави нещо и със Сурадж станаха. Сурадж помоли Бхарат да изчака парите и тръгна. Пред него се държа съвсем нормално.  newsm10 Бхарат се усмихна и си тръгна, като остави торбичката с Jaggery ...  newsm08

Както си лежеше Сандия - дойде сестрата на Чанду! Беше се напила и започна пред всички да говори за любовта. Как много обичала един мъж, а той я измамил - оказал се полицай и тя го убила!  no no no Сагрика я попита - как така ще убие човека, когото обича - онази заяви, че той не я е заслужавал. Направила го заради селото, селяните и т.н. Чанду също слушаше. Явно затова ще му хрумне да напие Сагарика. Но съм убедена, че и така няма да успее. Нашето момиче ще се справи някак и няма да се издаде коя е ...  Peace

Много ми хареса като дадоха Сурадж как спи гушнал общата си снимка със Сандия!  Flushed ppp  Hands Clap Сандия също лежеше и си мислеше, че онази не познава истинската любов и не е виждала нея и Сурадж - затова говори така.  newsm76

Брата на Лалима цъфна в дома на Рати да каже, че приемат предложението за Сурадж! Менакши се почуди какво предложение и как така момче го приема - после разбра, че става въпрос за сестра му. Сантош беше доволна, че е успяла да ги убеди и заблуди с историята за Бог Шив и втората му съпруга Парвати.  Crossing Arms Само, че май е забравила че Парвати е превъплъщение на Сати - т.е. на първата съпруга. И в пиесата Сандия беше и двете - трябва и сега да дойде навреме и пак тя да се омъжи за Сурадж и да развали плановете на Сантош и да разкара Лалима ...  Praynig Praynig Praynig

Като чуха за това предложение на Сантош - Емили, Мена, Викрам и Мохит гледаха като попарени. Момчето пита за Сурадж - Мена каза, че е тук - но Сантош каза, че го няма - бил заминал по работа! Излъга ги за да не го видят и да разберат за състоянието им. Мена се сети, че тя явно ги лъже и крие ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Емили после говори с Менакши и каза, че не е редно това, защото Сурадж няма да замени Сандия с друга жена - дори мъртва той продължава да живее с нея и да я носи в сърцето си. Каза също, че Сурадж и Сандия са като Свещта и Светлината - не могат един без друг!  txtloves txtloves txtloves  Сантош обаче се намеси и заяви, че са били - но вече не са! Сега щяла да доведе Лалима  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ако ми е по наблизо нямаше да се поколебая и щях да й дам да се разбере. Ужасна е - въобще не мисли за щастието на сина си, а само за себе си. Ако мислеше нямаше да го лъже така, а щеше да почака да се оправи и сам да реши дали иска или не друга жена ...  Peace Но нали знае, че Сурадж не би заменил Сандия с друга - затова сега прави кроежи и планове като го заблуждава ...  #Sniper

Надявам се и се моля да не успее - вярвам, че обещанията между Сурадж и Сандия не са напразни и никоя няма да заеме мястото й. Сурадж и Сандия трябва да са заедно - тя трябва да спре този брак, а и децата също дано направят нещо, че да попречат докато тя дойде ...
  Praynig Praynig Praynig

# 710
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Здравейте момичета,  Hug Къде се губите всички ?

# 711
  • Мнения: 390
Здравейте момичета,  Hug Къде се губите всички ?

И аз това питам, но няма отговор! Явно си почиват активно!

# 712
  • Мнения: 2 592
Здравейте момичета,  Hug Къде се губите всички ?

И аз това питам, но няма отговор! Явно си почиват активно!
Здравейте от мен МОМИЧЕТА Hug  Hug bouquet  bouquet

Аз си гледам сериите по Войо но не ми се коментира на фона на това което става
в последните индийски серии #Crazy
 Heart Eyes

 Heart Eyes

 Heart Eyes

... като се върне Сандия Heart Eyes от мисията и ако разведри
нещата в къщата на Рати  ще е добре Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes  loveuuu
 иначе не виждам
нищо хубаво сега...да се чудиш защо Сантош не търси с такъв хъс съпруг на противната си щерка Чави
ами все "оправя" живота на Сурадж ooooh! Cry

# 713
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета,  Hug Къде се губите всички ?

И аз това питам, но няма отговор! Явно си почиват активно!
Здравейте от мен МОМИЧЕТА Hug  Hug bouquet  bouquet

Аз си гледам сериите по Войо но не ми се коментира на фона на това което става
в последните индийски серии #Crazy
 Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes

... като се върне Сандия Heart Eyes от мисията и ако разведри
нещата в къщата на Рати  ще е добре Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes  loveuuu
 иначе не виждам
нищо хубаво сега...да се чудиш защо Сантош не търси с такъв хъс съпруг на противната си щерка Чави
ами все "оправя" живота на Сурадж ooooh! Cry


Глори, Илиана, Софи - здравейте момичета!  Hug Hug Hug Все пак е лято и всеки ходи някъде или няма достатъчно време да пише ...  newsm10 Аз лично нямам много време, но гледам да си коментирам и пускам поне основното ...  newsm76 newsm76 newsm76

Софи, епизодите по Войо са уникални и им се наслаждавам максимално, както на тях така и на тези по БТВ! Когато имам време ще си кажа мнението за тях ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Епизодите в Индия наистина са ужасно тежки заради гадостите и простотията на Сантош! Не мога да я понасям, не понасям Лалима да се мотае наоколо - искам я далеч от Сурадж!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Не ми харесва и как всички наоколо не смеят да възразят на Сантош и ще се включат да й помагат в това да лъже Сурадж и да го заблуждава.  Naughty

Излезе нов репортаж, който ме отврати още повече! Застанали в гръб и карат Сурадж да слага пръстен на онази - той не я вижда! Мисли, че е Сандия - нали в огледалото показват нейна снимка и той вижда Сандия! Емили държи снимката на Сандия - Мена едното гледало, Сантош другото - без коментар. Това вече е прекалено ...  box box box Мъчно ми е за Сурадж - както винаги никой не мисли за него и за това какво иска той! Така подло да го заблуждават, а той щастлив че пак ще се жени за Сандия и сега прави годеж с нея ...  newsm45 newsm45 newsm45 Сантош не е никаква майка ...  #Sniper  #Sniper #Sniper

https://www.youtube.com/watch?v=ZhcPY1IzYbA

По отношение на Чави - тя в момента не е в дома на Рати и не участва в цялата тая измама. Аз нямам нищо против Чави - да и тя лъжеше много и е мързелива, но не е направила нищо кой знае колко лошо за разлика от Сантош и Менакши например ...  Wink На мен ми се ще Чави да се появи в индийските серии - да види за намеренията им и да вземе някак да каже на Закир та заедно с него, децата и Емили да спрат този абсурд! Или поне да забавят тая сватба докато Сандия се върне. Ако не друго дано децата се задействат ...  Praynig Praynig Praynig Едва ли ще стане така, но вярвам че нещо трябва да се случи, за да попречи на този абсурден брак.  Wink Rolling Eyes Praynig

Сандия трябва да дойде навреме и тя да си бъде със Сурадж. Искам Сурадж и Сандия заедно - да се оженят за трети път и да си ги гледаме влюбени и щастливи ...  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves family

Софи, благодаря за хубавите стоп кадри на Сурадж и Сандия от епизодите по Войо!!!
Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 714
  • Мнения: 2 592
РОКСИ Hug не разбирам какъв е замисъла на сценаристите
 да женят Сурадж за друга  като го заблуждават  със снимка на Сандия newsm78...
ами да вземат да оженят така и Арун за друга и да разкарат Сантош  Twisted Evil след като е достатъчно да има снимка и огледало Laughing Laughing #Silly

# 715
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug не разбирам какъв е замисъла на сценаристите
 да женят Сурадж за друга  като го заблуждават  със снимка на Сандия newsm78...
ами да вземат да оженят така и Арун за друга и да разкарат Сантош  Twisted Evil след като е достатъчно да има снимка и огледало Laughing Laughing #Silly


Софи ...  Hug И аз това питам - няма смисъл!  Crossing Arms Целта е Сантош да заблуди Сурадж и вече той да няма избор.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Въпросната Лалима си мисли, че Сурадж знае че го сгодяват за нея, а той пък мисли че се сгодява пак за Сандия и ще се жени за нея за трети път ...  cry cry cry Сантош се възползва от психичното му състояние, за да го лъже най-безцеремонно, а останалите мълчат и й помагат! Много грозна картинка с тези огледала и със снимката - виждайки го в какво състояние е и че обича само Сандия да му причиняват това! Просто съм ужасена ...  #Sniper #Sniper #Sniper Вярно така да оженят и Арун - дали на Сантош ще й бъде добре ...  smile3516 Тя си е навила на пръста, че Лалима щяла да му помогне - а не вижда, че Сурадж не иска друга освен Сандия!  no no no Този номер с огледалата ще мине за годежа, а кой знае какво ще измисли за сватбата - сигурно ще й покрие лицето и пак ще му каже, че е Сандия ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Само, че се надявам тогава номера й да не мине - Сурадж някак да усети, че не е тя или децата да направят нещо или Сандия да се върне навреме и да спре това безумие ...  Praynig Praynig Praynig За пореден път се убеждавам, че Сантош не мисли нито за Сурадж, нито за Вед! Детето загуби майка си преди 3 месеца, а тя сега го кара да преживее всичко това - говори зле за майка му и още куп други неща. Е няма как да я оправдая - отвратителна е в момента!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И като става въпрос за Сантош и Лалима! Ето едни нови промо снимки от сета зад кадър - Пуджа/ Емили ги е пуснала и така е написала ...  Wink Хич не ми харесват. Въобще не искам да гледам Лалима - Мишри и Пари също са се снимали с нея. По-скоро с актрисата Шефали Шарма - все пак са деца и си се снимат с актрисите. Ето снимките на Пуджа с Нелу/ Сантош и с Лалима и на Пари и Мишри с нея ... smile3506







# 716
  • Мнения: 11 766
Дипика пусна едни нови невероятни снимки от танца, който ще изпълни в епизода тази вечер в Индия! Уникална е - супер чаровна и красива ... newsm51 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves





# 717
  • Мнения: 13 725
Здравейте, момичета  lovekiss

РОСИ  Hug, СОФИ  Hug, ИЛИАНА  Hug, ГЛОРИ  Hug, МИХА  Hug, ЕНИ  Hug, ТАРА  Hug

Наваксах с пропуснатото, прочетох ви, изгледах почти всички пропуснати серии.
Първо да благодаря на всички ви за разказите на епидозите, за начина, по който го правите, за коментарите, за снимките и клиповете, за колажите, специално благодаря на Миха да преводите и разясненията. Страхотни сте, благодарение на вас ми се изясняват доста от нещата, които гледам  newsm51
За съжаление не съм очарована от това, което видях и прочетох до тук. Не знам защо сценаристите тласнаха нещата в такава посока, но това е съвсем различен сериал от този, който ме грабна в началото. Наистина сериала се снима от четири години, всеки ден по 12 и повече часа са на сета и е нормално артистите да се уморят един от друг, да се  пренаситят от взаимното си присъствие, да имат нужда да си починат  един от друг, да подишат сами въздух, но едва ли това е най-добрия начин да го направят. В началото загледах сериала не само заради любовта и романтиката между Сурадж и Сандия, не само заради химията между Анас и Дипика, беше ми интересна историята на едно обикновено индийско семейство от провинциален район, бита, нравите, обичаите, традициите им. И около всичко това – около интригите, завистта, тесногръдието, лицемерието, надеждите и мечтите – пърхаха пеперудите на любовта между двама млади, красиви, умни и толкова различни млади хора. Беше красиво, завладяващо, увличащо.  И нямащо нищо общо с това, което гледаме в момента – малтретирана и унижавана Сандия, Сурадж на границата на лудостта, Сантош от най-лошия и период……Да не говорим за прословутата мисия на Сандия, с която ни надуха главите. Тук са толкова много белите конци на сценария, че дори не ми се коментира. Съжалявам, но това вече не е моят сериал. Ако ми се гледаха човекоспасителни акции, щях да гледам „Никита”, той поне е направен добре. Не знам защо при толкова сюжетни линии, които можеха да развият  - зарязаха историята с близнаците, с хотела – предпочетоха да ни хвърлят в дебрите на някакво дивашко село, но…право на сценаристите е да пробват върху нас своите хрумки, наше право е да преценим струва ли си времето и усилията да ги гледаме.
Засега аз се отказвам да гледам сериите в Индия, ще продължа да следя темата, защото  ми харесва компанията ви, момичета, и макар че няма да пиша, ще ви чета с удоволствие.
Извинявам се за чаршафа, но исках да обясня защо съм се разочаровала от сериала.
Лека вечер, момичета, дано надеждите ви за скорошно събиране на Сурадж и Сандия се сбъднат.
 Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Flowers Four Leaf Clover

# 718
  • Мнения: 1 332
Здравейте и от мен! Аз също като Диди смятам, че това в никакъв случай не е същия сериал. Според мен изобщо не трябваше да подхващат това с тайната мисия. Беше напълно излишно губене на време. Трябваше да сближат двамата братя, да построят хотела и да се ориентират към финала. То ако е въпроса за интриги, може някой да си върти интриги до безкрайност и така накрая и Дързост и красота ще задминат. Мисля, че и Сурач и Сандия направиха достатъчно жертви един за друг, както достатъчно тя се доказа пред свекърва си, та сега пак да връщат Сантош към предишните си навици и пак да мрази Сандия. Мисля, че това вече е прекалено. Като гледам няма никакъв проблясък мисията да завършва, освен ако на сватбата в последния момент Сандия не се появи. Дано после пък не започне брат и отново да им отмъщава, за дето така са пренебрегнали Сандия и да завъртят още една поредна интрига. Те пък него вече никъде не го показват, нито на погребението и, нито като цяло, той, Ванш и Булбул никакви ги няма. Както се казва, едно за глава, друго за крака, всичко се обърка.

Миха, специално към теб. Предполагам, че четеш, затова искам да ти припомня коментарите по мой и по адрес на Сунитра. Целта беше да се откажем да пишем, но ние не го направихме. Ти също не го прави, пиши си и си коментирай сериите. Не е задължително да ги превеждаш, въпреки, че както знаеш всички винаги сме ти били благодарни затова. Това си е твое лично право и ти не си длъжна да го правиш по задължение, особено ако нямаш достатъчно свободно време. Игнорирай коментарите по твой адрес, както ние направихме и си обсъждай сериала без да ти пука кой какво мисли.

# 719
  • Мнения: 2 592
ДИДИ Hug  bouquet това което си написала е и мое виждане  smile3521+1 Peace
казват че сценаристите пак ще съберат Сурадж и Сандия но как и дали ще стане  Rolling Eyes на този етап си нямам идея newsm78 също и как ще продължи сериала... или ще го приключат набързо ooooh!...след историята с близнаците сериала наистина тръгна в някаква безумна посока Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт