Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №17

  • 31 374
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 302
Сигме, в началото и мойта не искаше, голям зор беше. Сега има напредък, в обществена тоалетна по начина, който описах няма проблеми, в парка стиска до последно и вече на края я държа до някое храстче.....

# 736
  • София
  • Мнения: 23 178
ние пък си имаме памперси  Crazy
ама моето нали е мъж, те са по-изостанали в някои отношения  Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 39 471
Бамба, хващай го като си си вкъщи само по гащи. Аз слагам само нощния памперс. Забелязах, че пишка на два часа и така я слагам. От събота имам само наакани гащи и едни напишкани.

# 738
  • София
  • Мнения: 23 178
как да го хвана,не иска да седне нито на гърнето, нито на тоалетната.
и гащи не дава да му обуя, търчи и ми носи памперс.
насила не мога да го удържам изобщо никъде, много е жилав.

# 739
  • Мнения: 39 471
А баща му да го учи да пишка прав?

# 740
  • София
  • Мнения: 23 178
ами само тоя вариант остана, сега като го вземем ще си се учат явно.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 hahaha hahaha hahaha hahaha разсмяхте ме с тези памперси, представям си какъв екшън ще е с двамата като почнем да ги махаме, не искам да идва този момент направо Crazy Mr. Green

# 742
  • София
  • Мнения: 23 178
на плажа го оставих по голо дупе, ставаше прав да пишка, много му беше забавно да се гледа  Crazy
освен и в къщи така и да търча да бърша след него.

# 743
  • Мнения: 39 471
Ще ти надуе паркета  Joy

# 744
  • София
  • Мнения: 23 178
има такава опасност.
той пие много вода и памперсите все са много тежки.
в тая връзка се замислих изследвания кръвни кога пак се полагат.
чудя се кръвна захар дали да не изследваме, че много му е наистина водата, аз не мога да изпия толкова.

# 745
  • UK
  • Мнения: 5 999
Време е за нова тема.

Гуги, как са младежите?

Мерси за сайта ще разгледам   bouquet

И аз не ги пишком навън Rolling Eyes това пък с храстите толкова го мразя ooooh! незнам навън как ще става докато сме тук  newsm78

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
уж има някакво просветление, ама да видим, нашето педи поиска да го види, тя твърди, че е някакъв вирус с авти това, имало много такива сега Rolling Eyes
и аз това с пишкането навън много му се дразня особено ако е на съвсем видни места, много ми е грозно Rolling Eyes преди сигурно 2 седмици така съм се смяла, едно дете на около 2 години, момиченце клекнало и пишка на улицата, ама само се оправя, майка му си говори по телефона на една пейка и хич не поглежда какво се случва, а то както пишка се изправя и си опикава здраво гащите Laughing при което хухна и вика на майка си, че гащите му мокри да ги махне Joy

# 747
  • UK
  • Мнения: 5 999
  Joy Joy Joy
И такъв тип вируси ли, имало newsm78 хайде, утре вече съвсем, да сте добре  Hug

При момчетата, е по-лесно, прав и айде, пък ние. А особено пък аз, после, трябва да се измия с течаща вода, че и сапун ще искам Joy

# 748
  • Мнения: 39 471
Е като махнете памперса, само вкъщи ли ще стоите?

# 749
  • UK
  • Мнения: 5 999
Това ввке още е мираж при нас Crazy

Общи условия

Активация на акаунт