Пяна за обем на косата-каква?

  • 1 835
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 341
Много индивидуално си е това, както с шампоаните - на една коса един продукт действа великолепно, на друга - не. Моята коса без пяна не прилича на нищо, защото е много мекичка, поради което ползвам пяна за коса вече 10 г. Така че мога да ти кажа аз какво харесвам, пък на теб дали ще ти действа така, както искаш, не смея да се ангажирам. Пяните, които на мен ми вършат работа, са или тези, които се водят за обем или тези за силно фиксиране.

На L’Oreal харесвам пяната от серията L’Oreal STUDIO, май нещо за обем беше.

На Wella харесвам силната пяна от серията WellaFlex, не съм им пробвала другите серии.

Taft имат на флаконите долу хоризонтално една много удобна скала, която указва силата на действие. От тях харесвам синята, която се води за силно фиксиране, и зелената, която се води за обем. И двете са със сила 4 от възможни 5 степени по тази скала. Единствената им пяна със степен 5 е черната, която съм пробвала, но не ми харесва, защото е прекалено силна. Обичам все пак косата да остава въздушна, лека и да изглежда като да няма стилизиращи продукти по нея. На Taft по-слабите от 4 не ми вършат работа.

В момента ползвам пяната за обем на Nivea - харесва ми и тя.

Успех в избора! Дано да съм била полезна!

# 16
  • Мнения: 928
Аз използвам на Nivea за обем и съм доволна.
На мокра коса втривам в корените пяна, сресвам се и после с четка и сешоар.

И аз съм доволна от Нивея и Vo5. Тафта съм го игнорнала вече - поради липса на други два пъти си вземах и съм адски недоволна. Косата ми е черна и след като ползвам пяната върху самия косъм остават едни белички нещица като пърхут  Sick Може би, ако косата е светла и не си личи ще ти върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт