Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~471~

  • 31 311
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes Интервюто на Хазал си мина още тогава, след фрагмана, но все го няма цялото в нета и поне в туити доста се пускаха туитове до Астана ТВ да го пуснат целия репортаж, особено тази Алина, та може да са й отговорили  Grinning Peace

# 691
  • Мнения: 27 834
 wavey  Ох rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao  тия ша ма убият и от двора и от предаванията  hahaha Некви гъски в едно предаване говорили ,че знаели за Серкер и Сертай  . Чаатай като се разделили със звиздътЪ  го изживявал раздялата а Сера не се вживявала  и Ча бил съсипан  Mr. Green  Как ги говорат такива като и тримата отрекоха  мениджъра Ча и Сера казаха че не е имало лИбов  и те го изкараха че  Ча толкова бил съсипан че не е с звиздътЪ  напраУ ша са фърга  от неко покрив  Mr. Green преди бяха писали ,  че  Сера му изневеравала и той  ги изгонил  hahaha
 Марги  Hug не разбирам що се кефиш на Серо и Керо   Mr. Green мен ми прай кеф ,че Ча и Сера Няма  и Не е имало ! Naughty  като гледам Джейда и Мелих ще играят в филм  сега и Хазал с Зерин Текиндор  пак двете така , че Ча и Хазал  са към Ай Япъм и Керем Чатай  може  да напрай нещо по въпроса  непрежалимите да играят в проект  Mr. Green Thinking Party

Последна редакция: сб, 08 авг 2015, 14:32 от femmi2

# 692
  • Мнения: 27 834
Heart Eyes
Mr. Green лошия поглед

 Инкнлур ли е зад Ча ? newsm78

# 693
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Фемии,виж само  Mr. Green
https://www.youtube.com/watch?v=OxlTzptvSvw

# 694
  • Мнения: 27 834
  вИднагЪ го махнИ   Ямира  Sick Яманко цИлува зурлата на Мира  и точат сУполи на Бени унутма  ooooh!
 

Последна редакция: сб, 08 авг 2015, 20:18 от femmi2

# 695
  • Мнения: 27 834
 за оправяне на вкуса фемир  Crazy

dancing

# 696
# 697
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 554

Ей тоя пишеше в социалните мрежи че Чаатай и Хазал били много близки но малко хора знаели за това!
В първите теми на ОС Неви е цитирала едно такова изказване Peace

Иначе говореше и други работи, издаде няколко сета и почти изклюкари какво се случвало и от един момент нататък  без него hahaha Но нищо, той човекът продълж да си пише за Ч и Х в мрежите!

# 698
  • Мнения: 27 834

Ей тоя пишеше в социалните мрежи че Чаатай и Хазал били много близки но малко хора знаели за това!
В първите теми на ОС Неви е цитирала едно такова изказване Peace

Иначе говореше и други работи, издаде няколко сета и почти изклюкари какво се случвало и от един момент нататък  без него hahaha Но нищо, той човекът продълж да си пише за Ч и Х в мрежите!
  bouquet  не знаех, че тоз е писал за Хазал и Ча     за това ли Ча го гледа лошо че е издал за близоста им  Mr. Green  близка и специална  е Хазал за Ча  Peace

# 699
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър вечер, мацки  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Новинкииии днес newsm78 Йок Whistling Айде вече да излиза някоя снимка от сета на този пуст филм на Хазал пъъъък Whistling Whistling

Айде тогава, хей ръчички, хей ги две Laughing Party Party Party

# 700
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 554
Габс, това което аз разбрах е че, Зерин Текиндор, която спрягат за игралния филм с Хазал, е в новия сериал Кара севда  с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл, който вече е започнал да се снима !  Peace Вече са излезли и 3 фрагмана!  Wink
Та взех да се питам дали изобщо има нещо вярно за споменатия игрален филм с участието на Хазал и ако е вярно дали пък е вярно за ЗеринТекиндор! От друга страна, още като се разчу за проекта, актьорът играещ Мерт в Прилива е последвал Хазал! Абе не остана, ще се разбере скоро Peace

# 701
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Честно казано, дали Зерин ще участва във филма или не, някакси ми е все тая Peace
На мен ми е гот Хазал да има филм Party Party, а и с Танер също Grinning Peace

# 702
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 554
Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Честно казано, дали Зерин ще участва във филма или не, някакси ми е все тая Peace
На мен ми е гот Хазал да има филм Party Party, а и с Танер също Grinning Peace

Габче, аз го казах в смисъл че ако не е вярно инфото за участиеито но Зерин Текиндор, може и в останалото "инфо" за участието на другите и изобщо за снимането на игрален филм да има също толкова истина! Дано наистина Хазал да снима игрален филм!
Ай Япъма пуснаха официалните адреси в Туитър и в Инстаграм на Чачовия Делибал, но нищо все още за Хазал    33uu


Последна редакция: сб, 08 авг 2015, 22:08 от Беллора

# 703
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Честно казано, дали Зерин ще участва във филма или не, някакси ми е все тая Peace
На мен ми е гот Хазал да има филм Party Party, а и с Танер също Grinning Peace

Габче, аз го казах в смисъл че ако не е вярно инфото за участиеито но Зерин Текиндор, може и в останалото "инфо" за участието на другите и изобщо за снимането на игрален филм да има също толкова истина! Дано наистина Хазал да снима игрален филм!
Ай Япъма пуснаха официалните адреси в Туитър и в Инстаграм на Чачовия Делибал, но нищо все още за Хазал    33uu




То и аз те усетих, че заради това го писа това за Зерин, ма не ми се иска, макар че да ти кажа и аз почвам да се чеша по главата newsm78 дали не е фишек, много ще ме е яд Whistling Whistling Whistling

# 704
  • Мнения: 27 834
 Hug Hug Hug Hug  Чааттай му забранили снимки на сета на филма с фенове  Naughty  Joy ка пЪ  само на Ча му забранява Керем  на другите кат гледам нищо не им забранява   СИга ша почнат и  с Лейля Лидия  забрани 

Общи условия

Активация на акаунт