за раждалите секцио

  • 1 901
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 567
гинеколозите ми препоръчаха в следващите 2-3 години да избягвам бременност. Наистина ли минималния период за бременност след секцио е толкова.
И още нещо колко време след секцио започнахте да водите полов живот?
Тук препоръчват 1 година след секцио, като следващите раждания може и да са нормални.  Simple Smile
Секс-след около 10 дни след раждането  Peace

# 46
  • Мнения: 119
Аз родих преди около 3 месеца. Сега от време на време ме попреболява, но според моя гинеколог е нормално, защото бебето все повече расте и дебелее.

Последна редакция: сб, 01 апр 2006, 19:06 от Аурелия

# 47
  • Мнения: 2 609
Не, не съм имала такива усещания.

# 48
  • Мнения: 670
И след двете операции нямам никакви болки, проблеми, придърпвания.. От първата операция минаха 2 години и нямам каквито и да е неприятни усещания.

# 49
болката и сърбежа отминаха бързо след операцията, само белега напомня за слу4илото се!

# 50
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
болката и сърбежа отминаха бързо след операцията, само белега напомня за слу4илото се!
И аз така Peace

# 51
  • Мнения: 1 849
Имам две операции, като втората за мен беше по-тежка и много по-трудно се възстанових. Месец(точно на деня) след секциото получих кръвоизлив, както ми бяха срели лохите и последва кюртаж Sick вече минаха 4 месеца от раждането-ходя да работя но тук тамме понаболява. След първата операция се възстанових бързо, тогава изчакахме със секса 40 дни като мислехме да са 60, ама не се сдържахме Embarassed След втората операция мисля бише след месец и малко

# 52
  • Мнения: 273
Искам да питам кога се прави това секцио знам че имам още време но да си знам, защо казват 10 дни преди термина не можели да си е на термина.

# 53
  • Мнения: 666
Никакви проблеми нямам след 2 бр. секцио.
При мен същото

# 54
  • Мнения: 9 903
Искам да питам кога се прави това секцио знам че имам още време но да си знам, защо казват 10 дни преди термина не можели да си е на термина.
Ако е на термин, можеш да почнеш да раждаш по-рано по естествен път. А нали целта ти е секциото? 10 дни преди термин са си съвсем добър срок.

# 55
  • Мнения: 2 614
Не усещам болки, но още не ми се е възстановила напълно чуствителността на кожата, и от време на време сърби - това е!  bouquet

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 12:57 от правда_z

# 56
  • Мнения: 44
nqmam nikakvi problemi.prosto e super ako imam vtoro dete jivot i zdrave paktaka 6te rodq .uspex

Общи условия

Активация на акаунт