Сам Без приятели и приятелка

  • 3 437
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 067
Koe e това село, в което има университет? Би трябвало да живееш в общежитие, а не в село, а в общежитията няма как да си самотен и срамежлив. Тази история за самотното селянче, което няма с кого да си приказва, вече сме я чели от друг автор  Wink
Мислих и аз да напиша, че мирише на "Хайде на пързалката", ама викам...айде  Mr. Green
Еее, що не вярвате на момчето? В селото има цели 2000 души = на два университета барабар с баби и дядовци. Joy

# 16
  • Мнения: X
Вземи си квартира в града, където учиш, намери си и работа там, ще имаш повече възможности за запознанства, отколкото в селото.

Използвай интернет за запознанства.

Отпусни се към колегите си от университета, излезте на кафе, на дискотека.

# 17
  • Мнения: 2
Нещо започнахте да ме нападате, нз защо така..

1. Не знам за каква подобна тема става въпрос, тук се регистрирах  вчера съвсем случайно и дори не можах да си намеря днес темата която бях писал...
2. Нещо объркал ли съм или вие грешно сте прочели, университета не е в селото - аз съм от село...

И така към въпросите на другите които не се опитаха веднага да ме нападнат:
Относно спорта, Ходя на фитнес от 3-4 години, Карам колело, тичам...
В университета съм редовно, първия семестър ходих- след това стана инцидент - болници операции, пропуснах втория семестър, в третия ходих редовно( никога не изпусках лекция), но просто осъзнах,че няма смисъл, и започнах да ходя само на изпити и тестове когато имаше, и така с повечето колеги се отчуждих - а с тези които излизах вече спряха да учат и така..

Относно работата ми, тя не е свързана с много хора и като цяло нямам никакви колеги...

Относно кучето и разходките с него е добра идея, но ставам много привързан към животните, имах три кучета, две умряха преди 3 години, сега имам само един мъник.... също обичам много котките, но злобните съседи постоянно ги отравят  Sad Sad

Като хоби: Обичам спорта като цяло, гледам много футбол и съм запален фен...Ако няма мачове следя постоянно политиката, новините, гледам national geographic, discovery,..интересувам се от технологиите компютри...

# 18
  • Мнения: 466
 Всичко това няма значение.

Като начало спри да се оплакваш даже и да има за какво. Хората имат достатъчно проблеми за да им насаждаш и твоите.

После започни да поздравяваш познатите физиономии с "добър ден" и "Как сте" и им пожелавай "приятен ден"или "приятна работа" в зависимоист от случая.

На първо време е достатъчно.   

# 19
  • Мнения: 5 215
VVV, с това темпо, дали няма да пие бира с познат по случай първа пенсия Crazy

Терминаторе, в кое село си? Колко близо е градът?
Пусни и 1-2 снимки, може пък някоя съфорумка да скучае и да ти пише за кафе, нищо не се знае Laughing

# 20
  • Мнения: 1 793
Яко си се прецакал. Сега ти е последното време да правиш приятели - в университета. След това вече е много по-трудно, изборът е по-малък или дори несъществуващ, хората са "заети" от своите си приятели. Като дойде време за гнездене и деца съвсем се стесняват хоризонтите.

Като интроверт тактиката ми беше следната - намирам си екстроверт и покрай него се запознавам с много хора. Някои от тях стават мои приятели. Спазвах и древният ритуал на съвместното хранене - по някаква причина хората се сближават по-лесно по време на съвместно похапване. Laughing

Другата ти опция е в Интернет, форуми по интереси, срещи на тези форуми. Ама като гледам всичките ти интереси са самотарски. Не ти е лесна задачата.

# 21
  • Мнения: 4 418
Нещо започнахте да ме нападате, нз защо така..


Добре дошъл във форума, тук е така.

Колкото до приятелите, само ще ти кажа, че имаш интернет.

Общи условия

Активация на акаунт