Детски рожден ден - ВАРНА -10

  • 105 794
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Да споделя,нашия РД беше вчера на Амичито.Ако си внесеш торта отвън вземат 5лв. сервиз.Ако искаш и украса-10лв.Ние бяхме 7 деца и 16 възрастни и сметката ни излезе 192лв.,като не сме се ограничавали във нищо.Напитките всеки сам си поръчва каквото иска.Поръчах две фамилни пици,две плата салати.по две порции пил.хапки и панирани кашкавалчета и остана доста от храната.Много съм доволна от обслужването,нищо,че в момента имаше още два рожденни дни.Бих повторила отново.И само да добавя,че тортите на Катето са уголемени,поне това е моето мнение.Дано съм била полезна.

# 16
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Това със откритото посред лято си е голям риск.Ние вчера трябваше в 17,30 да сме в заведението и закъсняхме,не само ние,а и гостите ни.То егати проливния дъжд дето се изсипа в продължение на час и нещо.Не ми се мисли ако бяхме на открито какво щяхме да правим.

# 17
  • Мнения: 845
Относно РАЯ - аз лично смятам че на 5-годишни все още ще им е интересно там. Има достатъчно неща за забавление, батута е голяма атракция, родителите спокойно могат да си пият кафето, докато малките лудуват, обслужването е прилично. От около 6 месеца може би имат и аниматорка, която им измисляше разни игри. Може би 5-6 г е пределната възраст за този детски кът, за 7-8 годишните е безсмислено там.

# 18
  • Мнения: 845
Аз пак за Персей с въпрос.Утре ще ходим натам, но да питам горе-долу какво включва куверта за дете, понеже пише, че е 10лв..


Можеш да си поръчаш каквото искаш от менюто, никой не те пита децата ли ще го консумират или възрастните. Аз поръчах пици, но децата бяха прекалено заети с басейна и ги преместих на масата на възрастните.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 355
На Парфе някой поръчвал ли е торта, как са като вкус и като цени?

Аз съм поръчвала два пъти от Парфе, тортите не бяха нещо необикновено (такива си ги бях поръчала), но бяха пресни, вкусни и доста по-големи, бях поръчала 12 парчета, а бяха поне 16. Бяха ги направили и с едни красиви къдрички отгоре.

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
За Рая и аз да кажа - в началото на месеца празнувахме там рождения ден на малката - ставаше на 5. Децата бяха в диапазона от 2 години до 10 годиники и всички си се забавляваха прекрасно. Каките са много грижовни и двете и обслужването ми хареса. Нещото, което ме спечели е, че залата си се запазва само за нас и си става като частно парти, само нашите деца са там. Бих празнувала отново там. Сега ни предстои на каката - става на 8. Минала година го отметнахме басейна в Персей, препоръчвам го - много готино парти се получи, а тази година ще сме на Влъхвите.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Така, ние резервирахме в Персей.Дано времето е хубаво само.
Ще дам отзиви, но малката беше с нас и много хареса мястото.

За тортите още се чудя.Парфе не знам дали ще ми вземат поръчката от сега за следващата седмица, но Катерина каза, че ще ми направи торта и май от нея ще поръчам.
Но може втората да е от Парфе, че ще имаме  и второ парти с бабите, но у дома  Crazy

# 22
  • Мнения: 35
Привет,майчета,изчетох де що има по темата из форума. Силно ме вълнува,защото идния месец ще празнуваме първия рожден ден. Гостенчетата са между 1 и 4 години. Иска ми се да е на открито,но тези от вас с опит може да споделят дали е добра идея. Пък и има ли заведение наоткрито с кът като в Мамс енд Ми?
Досега четох предимно за детски рд с по-големи дечица. Бебешките теми ми излизат заключени....SadПомогнете ми,моля ви,работя и нямам много време да тършувам по заведенията. От темите разбрах за следнитеместа
1-Панамера
2- бонели
3- дино
4- тримата мускетари
5- пицария модена
6- гранд италия в морската /че то отворено ли е т.г.?/
7- делфинариум
8- х-л персей
9- олд сити
10- невеляшка
11- домино
12- маестро
13- аромат
14-амичи
15- рая (това някъде в детския магазин ли е?)
16- капела плей
17-веселите крачета
18-бар cheers в к-кс явор
19-джамборе (mam's and me center)
20-боулинга в черно море (това е моя идевя,но забравух как се казваше....)
21-рапонги
22- ДРУГИ
Ще се радвам да споделите мнение:
-,кои според вас заведения стават като за мъници и най-вече бебешки рд
-има ли смисъл от аниматор за такива бебоци
-контакти на въпросната Катя с тортите
Надявам се да помогнете. Дано и аз да съм помогнала малко понбе с обобщаването на инфото от 4-те пълни 50листови теми,които прочетох...благодаря Wink

# 23
  • Мнения: 845
aННа, малко "съвети" от мен, като майка на 3 деца Simple Smile  Направи партито в тесен кръг, за не повече от 2 часа. Намери място където децата свободно да могат да се движат, без страх от възрастните, че някъде ще се ударят и малките да могат да пълзят. Препоръчвам ти да намериш заведение на закрито, въпреки жегата, където ще можете да наблюдавате децата без да трябва да търчите след тях непрекъснато. Списъка направен от теб по-долу е доста изчерпателен, и аз ще го ползвам. НО като за дете на 1г, освен РАЯ и Невеляшка не знам други места да са подходящи, нека и другите да помагат. Аз лично РД като ставаха на 1г празнувах в къщи - обстановката на децата е позната, всичко е обезопасено, храната е домашна. Аниматор не препоръчвам в никакъв случай.
Успех в планирането на празника  baby_neutral

# 24
  • Мнения: 6 915
Мина и нашия рожден ден вчера Simple Smile
Като цяло се получи добре, мисля че се забавляваха децата.
Мястото - Рапонги, на бара на плажа. Недостатък според мен са плажуващите наоколо, но накрая решихме, че там е по-удачно от горе. Не ми хареса как бяха сложили масата, много не можеха да се видят хората според мен, но и аз с тази организация не се занимавах. От към храна и обслужване съм доволна.
Анимацията - имаха DJ и клоун от Парти Джак, много добре ги забавляваха, беше им интересно през цялото време. Фокусникът - Арсен не дойде. Или беше наистина възпрепятстван или се оказа крайно несериозен. Догодина няма да се ориентираме към него. За сметка на това дойде едно момиче да им рисува лицата, може би и тя беше от Парти Джак. Много красиви ги правеше, изпипваше ги, макар и малко бавно.
Тортата - от Светлана Христова. Много добро изпълнение, точно както я искаше детето и на вкус ми хареса.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 269
aННа, според мен също Невеляшка и Рая са най-подходящи за дете на годинка.Скоро бяхме в Рая точно на детенце на годинка на РД и беше доста добре, какичките наглеждаха децата, моето беше от най-големите поканени, скоро става на 5г. и също ѝ беше интересно.
В Невеляшка ходих последно есента на РД и там сме си правили 2-ри РД на моето дете и също е подходящо и наглеждат добре мъничетата, а и на вашите гости на 3-4г. все още може да им е интересно, там някъде им е горната граница, на която губят интерес.
В Панамера вътре става за мъници, но навън най-вероятно ще ги гоните.Там сякаш е за една идея поне по-големи деца.Но не ми харесва менюто за РД там.
А нашият първи РД преди 5г. беше в Пикадили Парк, там имаше малък детски кът, който ставаше за бебоци, ама повечето гостенчета бяха все около годинката.Не знам още има ли го въпросното заведение, защото скоро не сме ходили там.

На Катерина тел. е 0894364699
Предполагам си гледала тортите, има профил във ФБ.

# 26
  • Мнения: 66
Мина и нашия рожден ден вчера Simple Smile
Като цяло се получи добре, мисля че се забавляваха децата.
Мястото - Рапонги, на бара на плажа. Недостатък според мен са плажуващите наоколо, но накрая решихме, че там е по-удачно от горе. Не ми хареса как бяха сложили масата, много не можеха да се видят хората според мен, но и аз с тази организация не се занимавах. От към храна и обслужване съм доволна.
Анимацията - имаха DJ и клоун от Парти Джак, много добре ги забавляваха, беше им интересно през цялото време. Фокусникът - Арсен не дойде. Или беше наистина възпрепятстван или се оказа крайно несериозен. Догодина няма да се ориентираме към него. За сметка на това дойде едно момиче да им рисува лицата, може би и тя беше от Парти Джак. Много красиви ги правеше, изпипваше ги, макар и малко бавно.
Тортата - от Светлана Христова. Много добро изпълнение, точно както я искаше детето и на вкус ми хареса.

Арсен го блъсна кола и е в болница, затова не е дошъл. Звъня ми момчето да ми прехвърли ангажиментите си, но бях зает.

# 27
  • Мнения: 6 915

Арсен го блъсна кола и е в болница, затова не е дошъл. Звъня ми момчето да ми прехвърли ангажиментите си, но бях зает.
Да, това ни каза, надявам се да се оправи бързо. Но и преди това няколко пъти си беше загубил графика, не знаеше, че трябва да идва....а и миналата година като идваше пак е имало проблем и е закъснял, аз не знаех досега, понеже мъжа ми се занимаваше.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 640
Бухтичка, ще споделиш ли условията за Рапонги, ако предпочиташ може на лични! Интересува ме и ди-джея, разигра ли децата, че моите са вече официални тийнове, сложни са. 

И изобщо, някой ако знае, да препоръча плажно заведение с DJ, времето лети, а аз трябва да съм решила до края на месеца.

Още нещо да питам, дали има хубава пицария или бар до ледената пързалка в Младост. Девойката одобри пързалката като забавление, но категорично отказва да се почерпят в барчето в комплекса, било бебешко.....та-рам!

# 29
  • Мнения: 6 915
Бухтичка, ще споделиш ли условията за Рапонги, ако предпочиташ може на лични! Интересува ме и ди-джея, разигра ли децата, че моите са вече официални тийнове, сложни са. 

Нашите деца бяха на 6 г., доста далеч са от тийнове. Ди джеят пускаше музика само, а клоунът ги забавляваше. За по-големи ще е съвсем различно предполагам.
За условията ако те интересува нещо конкретно може да питаш, но не съм наясно с всичко. С тях говореше мъжът ми и майката на другото дете, понеже беше общ рождения ден.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт