Детски рожден ден - ВАРНА -10

  • 105 780
  • 756
  •   1
Отговори
# 585
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Така е, но предната седмица бяхме на друг Р.Д. в друго заведение и ме заболя главата от лудницата. Няколко партита имаше. Деца викаха навсякъде и през 15мин. пускаха "Happy Birthday". Търпелива съм, но ми дойде в повече. Просто споделих мнение, защото ми е прясно.
Търсех къде да направя малък, но забавен рожден ден и не ми е много скъпо.

# 586
  • Мнения: 13
Малката има рожден ден през май. Започвам да се оглеждам за място. Били сме в Додо и много се хареса от децата. Според мен за деца до 5 годишни, най-подходящи са: Рая, Додо,Весели крачета, Тринити.За каката сме най-доволни от Хепиленд в Аспарухово. Сега искам да се ориентирам и за тортата?Поръчвам от Ламор и съм доволна. През последните месеци по рожденни дни ядем торти от Дъга и на децата им хареса/аз постя😰 /Който е поръчвал от тях, моля за отзиви

Последна редакция: вт, 29 мар 2016, 19:09 от Hubavelka76

# 587
  • Варна
  • Мнения: 4 937
Додо не винаги затварят. Не знам на какъв принцип(над колко човека), но ние сми ходили на свободна консумация като е имало РД.

# 588
  • Мнения: 65
Здравейте,
Някой със скорошни впечатления от детски рожден ден в Галакси Боулинг?
Предварително благодаря!

# 589
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Галаксито във Явор ли беше?Ако е това ние на 22 април ще сме там ако не ви е късно на детенце на 8 год.

# 590
  • Мнения: 65
Галаксито във Явор ли беше?Ако е това ние на 22 април ще сме там ако не ви е късно на детенце на 8 год.
Не, за това в Хотел Черно Море става въпрос.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 4 937
Малко оф, но пак за рд предимно се обсъждат. Да няма нова тема и за тортите, че в старата не е писано от година?

# 592
  • Мнения: 6 912
Започвам трескаво да мисля вече аз, въпреки че имаме над 3 месеца Crazy
Ходихме напоследък на Щура лаборатория като идват в мол-а и на детето му хареса. Питах ги и казаха, че е възможно да дойдат до Варна, трябвало да платим пътните от Бургас, които били около 40 лв. Та сега се чудя дали да ги ангажираме. Но ако е така ще трябва да измисля и подходящо място за самото празненство, а нямам много идеи Sad Само за Вила Буров се сещам (или както там им е името сега) където празнувахме няколко години подред. Ако някой се сеща за приятно и сравнително просторно заведение, за предпочитане с поляна, но разбира се е добре да има възможност да се влезе и вътре. РД е лятото, но се случва да вали на датата. Нещо среден към висок ценови клас, не търся възможно най-евтино.

# 593
  • Мнения: 65
Ние резервирахме в Галакси Боулинг /Черно Море/ за 16.04, след като мине ако някой се интересува ще дам отзиви.

# 594
  • Мнения: 11
Здравейте, дами.
Не видях нова тема по отношение торти, затова ще пиша тук, надявайки се някой да даде отзив. Ако някоя от вас е поръчвала детска торта от цех Сладко узкушение, кв. Изгрев, бихте ли ми дали мнение как се справят?
Благодаря

# 595
  • Варна
  • Мнения: 53
Здравейте! Търся скорошни впечатления от детският кът в Пфое Мол - цена, продължителност на РД, условия... Предстои ни 5-ти рожден ден през май, та съм в чуденка къде да го направя!!!

# 596
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ние бяхме във събота във Пфое Мола на РД.Продължителността беше 2 часа,според мен беше малко.Съдя по поведението на децата,още им се играеше,не можаха да хапнат нищо,че аниматорката ги заведе на масата.За цени не мога да споделя.Грозно впечатление ми направи поведението на аниматорката накрая,когато правеха подарък-изненада за рожденничката.Не спираше да препира децата-айде,айде,че времето ви изтече и трябва да си тръгвате.Грозна сцена при условие,,че аз бях при децата и снимах.Не останах впечатлена от аниматорката.Всички търчаха в разни посоки и всеки се спасяваше по единично.Аз лично не бих празнувала там,но това си е мое мнение.

# 597
  • Мнения: 6 912
Декември ходихме на РД последно в Пфое мола. Нямам впечатления вътре какво е било, не съм влизала. Децата бяха доволни, стояхме до затварянето на детския кът и не искаха да си тръгват.

# 598
  • Варна
  • Мнения: 10 588
Прегледах 10-11 страници назад, но не видях да сте обсъждали
рожден ден във въжен парк Езерото, на Тримата мускетари.

Някой с отзиви?

# 599
  • Варна
  • Мнения: 398


Иначе - за РД на Симона запазихме Exit room в Гранд мол, ще дам отзиви после, дано да се получи добре. Peace

chockolina, би ли споделила отзиви за Exit roomа в Гранд мола. Останахте ли доволни?
Аз също мисля този път  РД на сина ми да е нещо по-различно.Та доста се зачудих за такъв вариант.

Общи условия

Активация на акаунт