Новото АГ в Русе

  • 8 591
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 573
Ако отидеш на планирано секцио не е толкова лошо, но ако имаш желание да си нормално и особено ако направиш грешката да си избереш Минчева за екип, тогава картинката е тотално различна. В предродилна бяха много приятни девойките, но никаква помощ не видях от тях, може би защото чакаха Минчева, която се появи доста късно и при второто си минаване установи, че бебето ми се било заклещило в таза, който уж мериха няколко часа по-рано. Успя да ми се скара, че съм искала нормално да раждам, че бебето не е излязло 2 седмици по-рано за по-лесно (аз си раждах на термина), после и за кърменето ми се скара, че съм слагала детето да суче преди да ми дойде кърмата и само съм си разранила зърната  Shocked Обясняваше ми как се храни на 3 часа, мери се преди и след с везна и ако липсват някакви грамове според някакви таблици, му се дава липсващия грамаж под формата на АМ...т.е. правиш всичко възможно от идиотизъм да си отбиеш детето. Беше изумена, че детето ми е наддало само на кърма толкова много, с моите "малки гърди", не че са малки или че едното има връзка с другото Grinning Бебето ми е само и изключително на кърма на поискване и си удвои теглото на 3 месеца. Иначе съм напълно съгласна с горния коментар - имаше всички удобства в стаята и доста свестни хора сред акушерките и сестрите, разбира се с малки изключения. Храната дори не заслужава да се нарече така, задължително някой трябва да ви носи, аз карах предимно на фрешове от ябълка и морков, умирах от жажда. Има какво да се направи още като отношение към бебето - доста грубо го будят и тероризират постоянно, отделят го от майката твърде много време след раждането, преди да й го дадат - ще е хубаво да се подобрят нещата в тази насока, и за секцио, и за нормално. Иначе добре, че се намират и свестни хора в това АГ, а и като материална база е съвсем прилично, административно също всичко беше уредено бързо и лесно като документи.

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 23:13 от Aurora_89

# 31
  • Мнения: 996
И аз съм горе долу на същото мнение,материалната база е добра,само малко нелогично ми се струва в стаите да няма тоалетна,само във випстаите.Сестрите за бебетата много груби и арогантни,с едно две изключения-никой нищо не ти казва,влизат по всяко време с гръм и трясък,грабват го спящо в 5ч и почва едно къпане едно чудо.Неонатологията са ужасни,никаква информация,дано с новата шефка нещата да се стиковат,никой от другите отделения не смее да отиде да пита за някое бебе.
Храната няма какво да я коментирам,пълен ужас! Че и като откажеш,те гледат-как е възможно да не искаш и какви са тези превземки?!!!!
Абе като цяло има какво да се желае,най вече от отношение и към майката и към бебето,да не казвам,че никой не дойде да ми обясни елементарни неща за кърменето-трябва да знаеш!!!
Набили са ми се две фрази:
Слагате ли го на гърда?
На визитация -БЕЗ ГАЩИ!

# 32
  • Мнения: 153
dydito , направо ме разби  Laughing Laughing Laughing :
" Набили са ми се две фрази:
Слагате ли го на гърда?
На визитация -БЕЗ ГАЩИ! "

Общи условия

Активация на акаунт