Февруарско сърчице, вече тупка и расте - тема 2

  • 27 034
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • ruse
  • Мнения: 175
Аз пръскам в носа морска вода, на спрейче. Прочиства много хубаво. Иначе май можеха да се взимат антиалергични хомеопатични препарати. Аз съм ползвала histamin. В аптеката ме посъветваха- 3 пъти по 5 гранулки под езика. Не съм сигурна обаче дали ще помогне на всеки. Все пак е по-слабичко. Имат различна цифра-потенция. Избирала съм по-висока 15, например. 9 ми е слаба.
Меда е алерген.
Здравей,аз имам хронична Уртикария от около 10 години ходих на какви ли не алерголози,но нищо не можаха да ми открият.Карам на антихистамини Атаракс по половин вечер защото много ми се доспива,ходих и при хомеопат за щастие е и гинеколог.Та изписа ми хистамин и още 2 лекарства,но пусти му и гранулки не помагат.Сега се молим всичко да е наред с бебо защото в никакъв случай не мога да спра лекарствата.

# 46
  • Мнения: 23
Ели,благодаря за новата тема!   bouquet
Добре дошли и на новите мами  Hug
Днес ходих до личната за направление 9,че утре съм на преглед и ще се записвам за ЖК Simple Smile
Хубав ден на всички  Heart Eyes
A по кaкво рaзбирaте,че сa ви дaли нaпрaвление 9? Питaм зaщото нa моето нa едно място гледaм пише 01 и се притеснявaм дa не сa ми го объркaли. Aз обясних нa моя доктор, че стaвa въпрос зa ЖК, но знaм ли. Кaто видях дa пише 01 и се питесних


Не е ли с код 1, когато е обикновен първичен преглед? Т.е. когато само за веднъж важи... После пак ще трябва да ходиш,за да ти дадат с код 9-ка... Моя док още при първия преглед ми каза да гледам да не ми дадат с код 1, а с 9, за да не ходя няколко пъти... С единицата е все едно за първичен/ вторичен преглед.... Май?...  newsm78


Здравейте,

Точно това е направлението и в последната графа ниско долу в ляво, където е изпраща се ТИП.....там трябва да е отбелязано  6 квадратче, където пише 9....АГ...нещо си

# 47
  • Мнения: 149
Аз няма  нужда да пиша за моя мъж... При положение, че съм на легло и ставам само до тоалетна и за душ, няма избор човека. Пък и след осем години борба, няма нужда да го карам...
Нашата ситуация е сходна.Само дето не съм на легло задължително,а доброволно.Абе....мъж за пример,без забележки Heart Eyesтака де ....да свиква,хич не го и жаля.А темата е с много сладурско заглавие.Пожелавам на себе си и на вас да е напълним само с положителни емоции.Нея и всяка следваща  bouquet

# 48
  • Мнения: 110
Тези дни ми върви една муха из главата. Т.к. последно бях на преглед в 7 г. с. и 6 дни, от тогава не съм ходила, а вече съм в 9г.с. и 3 дни. Д-ра ми каза чак август с напр. 9 да отида, а това е чак на 21.08. Та ме глозга от вътре какво се случва с бебока. Нямам никакви оплаквания и нямам повод да ходя. Днес споделих с мъжа ми дали не е по-добре да отида на преглед преди да заминем за морето, а той ми каза да го оставя на спокойствие да си расте, че постоянно съм го гледала.  Rolling Eyes Вие как смятате, да звъня ли за час на частно или да си чакам до 21.08 ЖК? А и д-ра ми обясни още тогава какво да правя за морето и реално , ако отида на преглед трябва да му кажа: "Идвам да го видя, за нищо друго!"  Joy Joy Joy.

# 49
  • Мнения: 326
Карам през деня на климатик но го слагам на 23 или 24 градуса само леко  да ми разхлажда въздуха, а за спане на климатик и аз и мъжът сме против.  Grinning

# 50
  • Варна
  • Мнения: 7 146
...отивам да се лекувам с шоколадови бисквити...

Ели, нали знаеш, че и с шоколада трябва да се внимава?

Карам през деня на климатик но го слагам на 23 или 24 градуса само леко  да ми разхлажда въздуха, а за спане на климатик и аз и мъжът сме против.  Grinning

23 градуса леко разхлаждане ли е...  Shocked Аз явно съм сбъркана нещо...  newsm78

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
ShellyKeys какво ти каза доки за морето ?
Моя мъж милия чака само да кажа хайде да ходим на море и е спретнал веднага багажа  Heart Eyes
Но аз нещо се притеснавам и не знам защо, мамка му /извинете ме/ за израза  Heart Eyes Blush

За преглед - ако ще си по спокойна отиди. аз съм сигурна, че бебчо всичко е наред.

# 52
  • Мнения: 272
Аз моя мъж мога само да го похваля - той милия толко време чака за бебе, че сега всичко върши вкъщи - готви, чисти, не ми дава да вдигам и да нося нищо, като му кажа да ми донесе вода или да ми направи нещо за хапване, веднага скача  Heart Eyes
А за жегите - ние вкъщи все още нямаме климатик, защото на мъжа ми много му се запушва носа и го караме само на течение (добре че поне подухва повечето дни), но ще видим как ще е, ако се задържат още малко такива високи температурите  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 110
ShellyKeys какво ти каза доки за морето ?
Моя мъж милия чака само да кажа хайде да ходим на море и е спретнал веднага багажа  Heart Eyes
Но аз нещо се притеснавам и не знам защо, мамка му /извинете ме/ за израза  Heart Eyes Blush
Да не стоя много на жега, да внимавам с вълните( ама аз ще си топна само краката,че ме е шубе;  желание за тен нямам, че вече изгорях веднъж), да пия много вода над 2 л., да си пия утрогестана, да не го спирам и да внимавам с храните по морето. По често да спираме , докато пътуваме до там, ама то това така или иначе ще стане, т.к. моя пуши.  Simple Smile Ама и каза да не се вкарвам в няк'ви филми да си се наслаждавам на почивката  Shocked . Ние с мъжа ми предварително сме се разбрали да внимаваме, а и той е опериран на корема, та и той няма желание да стои много на плажа. Главно разходки и кафенца ще е тази година  Rolling Eyes малко скучно ми се вижда, ама ще изтрая едно лято

# 54
  • Мнения: 326
Мъжът ми го е настроил само си го пускам и само леко си охлажда, иначе в стаята температурата се поддържа около 25 градуса
твоя на колко е ?


...отивам да се лекувам с шоколадови бисквити...

Ели, нали знаеш, че и с шоколада трябва да се внимава?

Карам през деня на климатик но го слагам на 23 или 24 градуса само леко  да ми разхлажда въздуха, а за спане на климатик и аз и мъжът сме против.  Grinning

23 градуса леко разхлаждане ли е...  Shocked Аз явно съм сбъркана нещо...  newsm78

# 55
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета!
Аз съм в 11+1 и тази седмица ще ходя с направление 9 за регистрация за ЖК.
И се сетих, че между 11-13г.с. се прави БХС, вие правихте ли вече?
И в коя седмица точно ще го правите? Както и ранната ФМ?
Гледам, че с предната ми бременност съм правила ранна ФМ+4D в 13г.с.
Някой от вас да е правил вече?
Иначе тежестта в корема вечер понамаля, но пък гаденето се увеличи и то още от сутринта Sad

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Шел не виждам проблем да се ходи до морето, но явно се притеснявам  Mr. Green
Благодаря ти за отговора  Heart Eyes Hug
Ще го помисля още малко и ще реша дали да отскочим за малко ....

# 57
  • Мнения: 131
Pepsilight, правилно си ме разпознала.... Юнчета 2010 вече са големи деца, дано и февруарчетата ни да бъдат същите- здрави, добри и умни деца. Hug

Искрено ти пожелавам лека и спокойна бременност, без проблеми и притеснения.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 7 146
...поддържа около 25 градуса
твоя на колко е ?

На 26 и ми е добре. Само че лежа по гащи... Може би защото не се движа.

# 59
  • Мнения: 326
Добре сме  #Crazy и аз съм така  Simple Smile

...поддържа около 25 градуса
твоя на колко е ?

На 26 и ми е добре. Само че лежа по гащи... Може би защото не се движа.

Общи условия

Активация на акаунт