След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 177

  • 34 420
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 863
  Марти, може ли преди сън такова нещо да слагаш Joy Joy Joy То добре е в спойлер, ама пусто любопитство hahaha hahaha hahaha И аз като котките  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 721
  • Мнения: 8 419
Добър вечер ЛиНки  Hug Hug Hug
Алекс HugКати HugТанче Hug
Марти Hug много хубава катастрофа се получи с Танчето smile3521.Снимката е чудесна и си заслужава да се види многократно  smile3521Иииииии естествено няма начин Нинелито да не пусне в инстаграма си Мурат  hahaha hahaha hahaha,дразня  се ама и аз д имам приятел като Мурат и аз бих пускала снимки с него в инстаграм ,туитър,ФБ и още други знайни и и незнайни социални медии  hahaha hahaha hahaha
Танче наистина ще е чудо ако излезе нещо от проекта с Мери  smile3511Мурат нали е добра душа ,какво да прави защитава кавалерски честта на Мери ,нооооооо на всяка негова дума излиза слух казващ ,че Мери капризничи и недоволничи все за нещо  smile3511Дано все пак стане нещо ,че много ама много ми се гледа Мурат в сериалче ,ей тъй всяка седмица да има нова серия ,да има снимки ,инфо ,реклами ,промота ,а не само разни слухове за капризната Мери  и тук таме по някоя снимка на Мурат в кафето

# 722
  • Мнения: 2 177
Момичета, искам да ви питам какво става със сериала на Мурат и Мерием. Все пак ще има ли сериал или не? Не искам да звуча сякаш се карам, но искам да гледам Мурат на екран.

# 723
  • Мнения: 8 419
Момичета, искам да ви питам какво става със сериала на Мурат и Мерием. Все пак ще има ли сериал или не? Не искам да звуча сякаш се карам, но искам да гледам Мурат на екран.

Боряна Hugняма нищо официално още.само слухове за проблеми с Мерием които уж според Мурат не съществули и всичко било на ред.Предполагам ,че до края на месеца все пак ще има някаква яснота относно дали ще има или няма да има сериал,защото според някои публикации се споменава ноември месец като евентуална дата за начало на сериал .но дали на излъчването или на започване на снимките не знам newsm78

# 724
  • Мнения: 2 742
Ени,  Hug И на мен ми се гледа, Praynig но ....

Боряна, от месеци сме в играта "тука има, тука няма"  doh #Silly smile3511 Никой не може да каже нищо със сигурност, както Ени ти е обяснила.

В спойлер слагам едно обяснение на грузинка, от къде точно са снимките, според нея. По интериора са ги разпознали.

Скрит текст:
Девочки это же фуникулер , на горе Мтацминда , видна весь Тбилиси как на ладони. Там прекрасный ресторан и целый комплекс в прекрасном парке. Молодцы девочки хорошее место выбрали пейзаж открывается потрясающий

Мъжът бил режисьор - Gagi Mindadze

# 725
  • Мнения: 2 177
Ясно. Дано да се разбере по-скоро
Скрит текст:
Имам молба към вас. Моля ви да ме наричате Бори или Боби. Както вие прецените. Тъкмо няма да се затруднявате да пишете цялото ми име. А с Ени се засичаме и в още една тема.

# 726
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Хубав ден на всички!   Grinning Heart Eyes Hug Дано Нинели да пусне още някоя снимчица на Мурат от Грузия.  Grinning  Peace



# 727
  • Мнения: 8 717
Това вчера така и не го сложихме - 15 ч. са снимали подводните сцени, Еркан си ги е заснел сам, отказал е да използва дульори.

http://www.ratingkurdu.com/haber/DIZILER/Erkan_Petekkaya_Derin_Sularda



# 728
  • Мнения: 8 717
Нинели сякаш ме чу и качи още снимки в инстаграма си.  Grinning

We and the moon☺☺☺  - ние и луната



Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 09:38 от Alex_B

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!

Заповядайте в Новата тема

# 730
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Нинели сякаш ме чу и качи още снимки в инстаграма си.  Grinning

We and the moon☺☺☺  - ние и луната





Е Алекс,беше време да се покаже,че всичко е под контрола на Нинели.
Да Ви кажа честно,май Мурат в скоро време може и да отпадне от любимците ми.Като гледам каква бодра смяна идва/мъжката част от летните сериали/,май ще се влюбя в някой друг Joy Joy и ме е загубил.Ако се помотат още малко с играта-тука има тука нЕма.
И само снимки с кандидат журналистки и кандидат снахи,пиши го бегал от погледа ми.

# 731
  • Мнения: 8 717
Кати, и аз съм си харесала няколко младежи от летните сериали, но засега си оставам вярна на Мурат и оптимизмът ми не е се е изчерпал все още.  Grinning

Една хубава снимка от инстаграма на Нургюл Grinning

Şu koca mavi deniz bazen bi umut,bazen ölüm,çokça güzellik değil mi. Bu güzelim maviliği kızıla boyayanlar,sessiz kalanlar,annelerin gözyaşında boğulmaya mahkumdur

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 16:53 от Alex_B

# 732
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey

Алекс,  Hug Всичко е под контрол щом Нинели е на снимките  Peace Laughing Обаче ако другата седмица видя Анна в Истанбул  Rolling Eyes  newsm53вече няма и да се шегувам  Peace


Е Алекс,беше време да се покаже,че всичко е под контрола на Нинели.
Да Ви кажа честно,май Мурат в скоро време може и да отпадне от любимците ми.Като гледам каква бодра смяна идва/мъжката част от летните сериали/,май ще се влюбя в някой друг Joy Joy и ме е загубил.Ако се помотат още малко с играта-тука има тука нЕма.
И само снимки с кандидат журналистки и кандидат снахи,пиши го бегал от погледа ми.

Кати-и-и,  Peace Може ли така!!! ooooh! Blush А къде остана верността и вечната любов  smile3506 newsm12 Изчакай поне до 01.01.2016  Laughing

Опс, Алекс, пак щяхме да катастрофираме!

# 733
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Марти,01.01.,2016 е сигурна дата.Вече търся и билети. Joy JoyА и Езги с нейната усмивка ме е пленила. Но сериала,с втората единствена май скоро ще ме загуби като зрител.А то не се знае и да ли ще го има. А пък да му гледам само снимките с разни перхидролени Анки-Манки,няма как да ме задържи.А виж младичките,какви усмивки,мускулчета-е на това да се радваме.Пък и повечкото с маслинки от 16 лева,еее не е за изпускане.
Алекс,още малко може и ти да размислиш. Joy Joy 

# 734
  • Мнения: 8 717
Кати, аз този младеж с маслинките от 16 лв., дето много добре се справя в Любов под наем, вече съм си го заплюла, но няма начин да измести Мурат в сърцето ми - още много има да се учи, за да стигне до неговото ниво.  Grinning Но пък ми прилича на Мурат от времето на Буря - такъв младичък, старае се, понякога му се получава, понякога не чак толкова, но има талант, има желание да го развива, като натрупа повечко опит, ако има късмета да получи и хубави роли в бъдеще, може и да стане доста добър.  Peace

Марти, не знам защо ти пречи Анна - с нея си имат делови отношения, може и често да се виждат, стига да им вървят работите, каквито и да са те. Малко да му разнообразяват живота с Нинели, че то от старите му приятелчета напоследък май само с Толгахан и с Мустакаткото от Султан се виждат понякога. Той в Турция не смее да се появи някъде с жена, че всички медии веднага ще гръмнат, затова в Грузия си наваксва основно с женска компания.  Joy Joy Joy

Не знам Мери ще я бъде ли, или не, но фенките имат и други предложения - съвсем не лоши според мен.  Grinning Peace
Скрит текст:
Всъщност за Фахрие не съм съвсем сигурна, че и тя май прилича на Мерием малко. Четох изказване на Къванч, че повече не желаел да играе с нея, защото била най-капризната и мрънкащата на сета актриса от всички, с които си бил партнирал до момента.




Общи условия

Активация на акаунт