Магията на изтока - тема 42

  • 32 715
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 861




Добро утро kaffeetrmker_2.


Хайде Шош, Момоко 9 е на лице.

Последна редакция: ср, 07 окт 2015, 10:03 от 2в1

# 706
  • DE
  • Мнения: 9 068
https://www.facebook.com/hummfm/videos/983042988412561/
 Shocked Shocked Shocked

# 707
  • MJF
  • Мнения: 8 639
Като гледах тази гъвкава и упорита  дама се сетих за един китайски дует в същата сфера от специалното издание от цирковия фестивал в Монте Карло само на лауряти на златния клоун. Мда.

Хо, хо, значи Момо-чан 9 преведен. Остава му последен 10 -и напън на този преводач значи  Laughing.
2в1, а  Наполеона колко епизода е всъщност?  Thinking виждам 7 преведени качени към момента.

# 708
  • Мнения: 6 861
Шош, Наполеона си е 7 епизода. Тъкмо го доглеждам.

# 709
  • Мнения: 6 861
Cheer Up!
Ученическа драма в характерния напоследък стил, който засяга доста наболели въпроси. Истинските и фалшивите приятели, неконтрулирумата надпревара между учениците, вечната битка между тези  с повече възможности и тези "извън борда", богатите амбициозни родители и намесата им в школските дела, подкупите, така наречените консултанти, които печелят луди пари, за да "обучават" богатите деца. Дали училището е място, където всички деца се учат или е предприятие, което заради "спонсорството" на богатите се е превърнало едва ли не в тяхна лична собственост, където те командват и решават как да стават нещата. И какво причинява на децата цялото това напрежение от безумните очаквания на родителите им. Актьорите са чудесни, историята за момента също върви добре, комедия и драма съжителстват в синхрон. Очаквам да се получи нещо приятно за гледане.

# 710
  • София
  • Мнения: 562
А декември ще започне една историческа драма с голям, голям сладур, а и вече възмъжал Embarassed - Joseon Magician, очаквам с нетърпение!



2в1, новата песен на GROSS GENE ми хареса!!!   Hug

 

# 711
  • София
  • Мнения: 15 486
Ух, искам да гледам нещо ново, но записите във вконтакте изобщо не ми зареждат и не тръгват от две седмици.Ако не е качено в ок.ру не мога да гледам. smile3511

# 712
  • Мнения: 6 861
freedoms, това е филм не е драма, макар че с удоволствие бих гледала нещо многосерийно със сладура Wink.


Тайна, понеже знам, че си падаш по кримита и мистерии, днес започва нещо такова - The Village: Achiara's Secret. Азалиите са го обявили за превод на руски, така че ако те заинтересува можеш да следиш при тях.

# 713
  • София
  • Мнения: 15 486
freedoms, това е филм не е драма, макар че с удоволствие бих гледала нещо многосерийно със сладура Wink.


Тайна, понеже знам, че си падаш по кримита и мистерии, днес започва нещо такова - The Village: Achiara's Secret. Азалиите са го обявили за превод на руски, така че ако те заинтересува можеш да следиш при тях.
Точно него опитвам къде ли не, но само в вконтакте има превод на първа серия, а там не ми тръгва.Трябва да чакам да го качат в муви или ок.ру.То даже не е цяла серия, а откъси, но не зарежда.

# 714
  • Мнения: 6 861
Първа серия е излъчена тази вечер и още няма никакви субтитри. Това, което си намерила са трейлъри или може би някое по-дълто превю. Азалиите си имат страница и в ок.ру, та предполагам и там ще го качват.

# 715
  • MJF
  • Мнения: 8 639
2в1, ясно, значи 7. Изгледани 4.
Скрит текст:
Бавно гледам защото всеки епизод неминуемо ме подсеща как отговорност и управление са 2 непонятни за нашите държавни служители масово понятия като съдържание.
В 3-4 се появи героя - помощник на Наполеон от града, нещо гнило там се загатва.
Харесва ми. Може да се стори на повечето зрители  наивно, праволинейно, плитко но те нещата около нас всъщност не са сложни. Токива ги прави нашата суета, гордост, скрупули и от този род.
Хората с предимно деструктивно мислене ми е уморително да ги гледам дори и на екран  ooooh!.
Бавно ще стигна до 7  bowuu

# 716
  • София
  • Мнения: 562
2в1, благодаря за уточнението, нещо съм се объркала newsm78.

Кримито и аз ще го гледам, падам си по такива сюжети.

 

Последна редакция: чт, 08 окт 2015, 10:51 от freedoms

# 717
  • Мнения: 6 861
Шош, аз го изгледах.
Скрит текст:
Утопично и леко идеалистично ми дойде. Може би, както и ти казваш, защото аз не съм срещала такива служители у нас. А и самите ние едва ли бихме реагирали по същия начин като жителите на селцето. Просто, защото в последните години сме станали единаци, затворили сме се в черупките си и мислим само за себе си и какво се случва наоколо не ни интересува. Докато те, макар и да подхождаха с недоверие, в крайна сметка вършеха нещата заедно и си помагаха един на друг.

# 718
  • MJF
  • Мнения: 8 639
Мда,
Скрит текст:
в малко населено място все още тук таме има общност, която успява да надскочи "махленското" и да осигури за себе си поне това което е в техните голи ръце.
Мда, ние сме в голяма черупка. То страх, то липса на вяра/надежда, то преглъщане на себе си, то залъгване на себе си  ......  ooooh!.
То такива служители не че няма но милите са едно голямо малцинство, което предимно е като героинята на Kumiko Aso за да оцелее/живурка. Кмета, секретарката, дясната му ръка с часовника..... все едно гледам средностатистически нашенци на екрана-  Rolling Eyes. Бойната геймърка - от тези с дълбоките и твърди черупки. Confused

# 719
  • София
  • Мнения: 15 486
Първа серия е излъчена тази вечер и още няма никакви субтитри. Това, което си намерила са трейлъри или може би някое по-дълто превю. Азалиите си имат страница и в ок.ру, та предполагам и там ще го качват.
Благодаря ти! Ще ги следя! Hug

Общи условия

Активация на акаунт