Уголемяване на бюста без хирургична намеса – възможно ли е?

  • 10 588
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 662
.Di Angelo No.1 крем за увеличаване на бюста бил със златен прашец вътре,затова и цената е 170 лв.(не ,че имам идея тоя златен прашец аджаба, как ще ми напомпи бюста)Чудя се още ,но на този етап нямам излишни пари,а и отзиви не съм видяла.

# 16
  • Sofiq
  • Мнения: 149
.Di Angelo No.1 крем за увеличаване на бюста бил със златен прашец вътре,затова и цената е 170 лв.(не ,че имам идея тоя златен прашец аджаба, как ще ми напомпи бюста)Чудя се още ,но на този етап нямам излишни пари,а и отзиви не съм видяла.

Че няма да го напомпи е ясно, но ще ти излезе златен бюста...  Grinning

# 17
  • Мнения: 718
малко ми се струва невъзможна тази работа. абсолютно безумие е да се заблуждаваме,че от разни кремчета може да ни порасне бюста. пари похарчени напразно. няма ли силиконче,работата не става. Wink

# 18
  • Мнения: 1 906
малко ми се струва невъзможна тази работа. абсолютно безумие е да се заблуждаваме,че от разни кремчета може да ни порасне бюста. пари похарчени напразно. няма ли силиконче,работата не става. Wink
[/quoкte]

Това е жестоката истина, колкото и да не искам да го казвам  Cry

# 19
  • Мнения: 746
доколкото прочетох в тази тема, има доволни:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692774.0;topicrefid=20

# 20
  • Мнения: 897
В никакъв случай не може да очаквате увеличаване на бюста. Но от както използвам крема на Билка, гърдите са по .. пълни. Опредлено ми харесва, но исках да го сменя с някой друг. Да предложите нещо? newsm78

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 15:10 от blackstreet

# 21
  • София
  • Мнения: 9 689
В никакъв случай не може да очаквате увеличаване на бюста. Но от както използшам крема на Билка, гърдите са по .. пълни. Опредлено ми харесва, но исках да го сменя с някой друг. Да предловите нещо? newsm78

Аз съм навита и на това по-пълни да станат, все е нещо. Този крем единствен за гърди ли е от продуктите на Билка, или са повече от един?

# 22
  • Мнения: 897
Само един е - Гел за извайване на бюста с бяло грозде.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 689
Благодаря!  Grinning

# 24
  • Мнения: 327
Само един е - Гел за извайване на бюста с бяло грозде.
         Ще взема и аз да го пробвам,то че няма да са ми по -големи е ясно,ама по-пълни добре звучи.

# 25
  • Мнения: 1 906
След колко време употреба забеляза разлика  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 897
Доста бързо - около седмица. Не съм редовна с него. Все го спирам и после пак го почвам, а на опаковката си пише месец-два не помня вече, че трябва да сме редовни..то като с всичко друго- трябва постоянство Peace

# 27
  • Sofiq
  • Мнения: 149
В никакъв случай не може да очаквате увеличаване на бюста. Но от както използшам крема на Билка, гърдите са по .. пълни. Опредлено ми харесва, но исках да го сменя с някой друг. Да предловите нещо? newsm78

Аз съм навита и на това по-пълни да станат, все е нещо. Този крем единствен за гърди ли е от продуктите на Билка, или са повече от един?
Извинявайте за невежеството, но ако станат по-пълни гърдите, това не е ли увеличаване на бюста!?

# 28
  • София
  • Мнения: 9 689
В никакъв случай не може да очаквате увеличаване на бюста. Но от както използшам крема на Билка, гърдите са по .. пълни. Опредлено ми харесва, но исках да го сменя с някой друг. Да предловите нещо? newsm78

Аз съм навита и на това по-пълни да станат, все е нещо. Този крем единствен за гърди ли е от продуктите на Билка, или са повече от един?
Извинявайте за невежеството, но ако станат по-пълни гърдите, това не е ли увеличаване на бюста!?

Зависи от бюста според мен. Моите никога не са били от този тип гърди, определяни понякога като "сочни", освен докато имах кърма. Преобладава кожата и ако станат по-пълни, няма да мина на по-голяма чашка, но ще изглеждат по-различно, надявам се по-добре. Поне аз така си го представям.

# 29
  • Мнения: 897
Не, определено "по-пълни" не означава по-големи. Който е пробвал подобни кремове ще ме разбере. То е някакво подуване, което не се отразява на чашката, за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт