ПОМОРИЕ 2015

  • 33 068
  • 166
  •   1
Отговори
# 30
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
В миналата тема писах, че съм резервирала в Хотел Библиотеката. В момента сме тук и съм доволна, цените са нормални.

# 31
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 Резервирах вчера почивка в Поморие. Ще сме близо до плажа, в Стария град. Обаче май има проблем с паркирането, т.е., колата не може да е пред квартирата. Толкова ли е тясно и къде оставят колите си почиващите? Има ли наблизо паркинг, платен ли е, всяка информация ще ми е полезна.

# 32
  • Тук... някъде
  • Мнения: 928
Здравейте!

 Резервирах вчера почивка в Поморие. Ще сме близо до плажа, в Стария град. Обаче май има проблем с паркирането, т.е., колата не може да е пред квартирата. Толкова ли е тясно и къде оставят колите си почиващите? Има ли наблизо паркинг, платен ли е, всяка информация ще ми е полезна.

Има безплатни паркинги на дясно от светофара-можете да си оставите багажа в квартирата и да паркирате след това колата там.Из целия град е трудно да се паркира през лятото.

# 33
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Абе, едни неща сме чували за поморийската мафия, че... ooooh! Ама каквото, такова.

 Благодаря за отговора, не че знам къде са светофарите, ще видим скоро.  Simple Smile

# 34
  • Тук... някъде
  • Мнения: 928
Светофара е само 1 в целия град-няма начин да не стигнете до него  Laughing
Че има кражби на коли-има,но изобщо не е това,което беше преди 10год. На мен до сега в Поморие никой не се е опитвал да ми краде колата,но виж в София-за 15 дни на два пъти се опитаха  ooooh!

# 35
  • Мнения: 55
Ние сме решили да търсим на място. Да уточня ще сме без деца. Има ли вероятност да намерим нещо или трябва да резервираме предварително.  При нас е проблем че не можем да уточним точна дата заради работа ни

# 36
  • София
  • Мнения: 1 250
Почти на всяка втора къща в новия град има надпис за свободни стаи, апартаменти, студия и т.н. Освен това по пътя и на автогарата посрещат местни хазяи, така че без квартира няма да останете .

# 37
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Здравейте  благодаря за новата тема
Искам да попитам ако има почиващи в момента как е плажа в новия град-пренаселен ли е?

# 38
  • Мнения: 55
Добър въпрос. Какви са цените на чадърите и шезлонгите в стария и новия град

# 39
  • Мнения: 73
И ние сме се насочили тази година към Поморие, тъй като ни е за първи път ще се радвам да споделите повече впечатления относно цени на чадъри, храна ... Ние сме запазили този апартамент, но като гледам другите цени нещо ми се струва много евтино и се чудя дали пък не е в много лош район, ще се радвам, ако някой ми даде повече информация! Благодаря предварително!
http://pochivka.bg/o-25265-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0% … %B5%D0%B2%D0%B8_1

# 40
  • Мнения: 13 593
И ние сме се насочили тази година към Поморие, тъй като ни е за първи път ще се радвам да споделите повече впечатления относно цени на чадъри, храна ... Ние сме запазили този апартамент, но като гледам другите цени нещо ми се струва много евтино и се чудя дали пък не е в много лош район, ще се радвам, ако някой ми даде повече информация! Благодаря предварително!
http://pochivka.bg/o-25265-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0% … %B5%D0%B2%D0%B8_1


Може би заради това, че е партерен апартамент. И по картата, ако се ориентирам правилно е далеч от плажа.

# 41
  • у дома
  • Мнения: 1 160
на 10минути е от плажа според мен

# 42
  • Мнения: 13 593
Всъщност сега пак погледнах обявата, грешно съм прочела, не е партер. А и плажа щом не е далеч, предпочитат да отдават за "нормални пари" вместо да е празен.

# 43
  • Мнения: 73
Благодаря,дано да е така!

# 44
  • Мнения: 4 529
И ние сме се насочили тази година към Поморие, тъй като ни е за първи път ще се радвам да споделите повече впечатления относно цени на чадъри, храна ... Ние сме запазили този апартамент, но като гледам другите цени нещо ми се струва много евтино и се чудя дали пък не е в много лош район, ще се радвам, ако някой ми даде повече информация! Благодаря предварително!
http://pochivka.bg/o-25265-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0% … %B5%D0%B2%D0%B8_1



Намира се на края на новия град, последна улица.
Да, на 10 минути пеш от Южния плаж. Доста отдалечено от център ,места за разходки и развлечения. Но,иначе,  изглежда добре и щом цената е добра  Peace

Общи условия

Активация на акаунт