Малки Сладки Лъжкини - Лятото на отговорите - Тема 10

  • 26 309
  • 727
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 780
И аз четох описанието на 10 епизод и се зачудих за 40мин. как ще кажат всичко. Дано наистина е 90мин, за да може да разберем всичко. Нетърпелива съъм  Crazy

# 181
  • Мнения: 381
Според мен не за 90 минути, ми и за 90 епизода няма да успеят, ама да видим. Laughing

# 182
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
 А, дано, въпреки че не съм много обнадеждена.  Да не стане като с "грандиозното разкриване" на 'А' ..... Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 381
Между другото, ето я въпросната статия, която четох http://tvline.com/2015/07/27/pretty-little-liars-finale-spoilers … ed-coat-toby-mom/. Сега забелязах, че след статията има и снимки от 9 епизод, където са с балните рокли. Езра и Тоби също са на бала, само че никъде не видях Кейлъб. Thinking

# 184
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Да, аз писах по-назад, че Кейлъб го няма по някаква причина, за сметка на това гнуСара е там ooooh!

# 185
  • Варна
  • Мнения: 2 353
Представяте ли си Кейлъб да е А  Shocked Ще ми падне ченето  newsm09

# 186
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Хора, тука чета една статия, според която в прословутия десети епизод не само ще видим кой е Чарлз, но и ще разберем:

- кой е убил майката на Тоби;
- кой е ударил Алисън по главата в нощта, когато изчезна;
- кой е Червеното палто;
- кой е убил Бетани Янг;
- коя е Черната вдовица;
- защо -А тормози точно лъжкините.

А другите 2 сезона,ко ще дават Mr. Green

# 187
  • Варна
  • Мнения: 2 353
Хора, тука чета една статия, според която в прословутия десети епизод не само ще видим кой е Чарлз, но и ще разберем:

- кой е убил майката на Тоби;
- кой е ударил Алисън по главата в нощта, когато изчезна;
- кой е Червеното палто;
- кой е убил Бетани Янг;
- коя е Черната вдовица;
- защо -А тормози точно лъжкините.

А другите 2 сезона,ко ще дават Mr. Green
Кой е Б  Mr. Green

# 188
# 189
  • Мнения: 1 383
Той кога след 2 седмици ли се очаква прословутия десети епизод ?

# 190
  • Мнения: 451
Той кога след 2 седмици ли се очаква прословутия десети епизод ?

на 11.08 излиза в Щатите,при нас ще е на 12.08 Peace

не е истина просто,на 12.08 заминаваме на море,баш тогава ли решиха да разкрият мистерията Twisted Evil еееей,ще ме карат и на почивката си да се занимавам с глупости,ама пусто как се трае до края на месеца Mr. Green

# 191
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ей това е сериала,дори на море,първо ставаш изглеждаш и тогава на плаж  Twisted Evil Joy

# 192
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
 Joy

# 193
  • Мнения: 4 690
Ей това е сериала,дори на море,първо ставаш изглеждаш и тогава на плаж  Twisted Evil Joy
Ахам, и после тоз тъп сериал кой го гледа  Mr. Green и аз съм същата, уж не мога да го понасям, уж много загубен, пък в сряда съм първа кипра в Замунда  Flutter

# 194
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
И 90 минути няма да им стигнат.
Да и аз забелязах че Кейлъб липсва от импровизираният бал...

Общи условия

Активация на акаунт