Малки Сладки Лъжкини - Лятото на отговорите - Тема 10

  • 26 311
  • 727
  •   1
Отговори
# 210
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
А бе Съни  Mr. Green
Скрит текст:
Чарлз Е Фреди. Джесика го е наричала Фреди пред Джейсън и Алисън, за да не знаятт, че това е брат им, да ги манипулират  Mr. Green



Според мен гласа звучи като на Хана

Сезон 3
http://zelka.org/details.php?id=351968

# 211
  • Мнения: 660
А бе Съни  Mr. Green
Скрит текст:
Чарлз Е Фреди. Джесика го е наричала Фреди пред Джейсън и Алисън, за да не знаятт, че това е брат им, да ги манипулират  Mr. Green


Скрит текст:
В "Малки Сладки Лъжкини" нищо не е истина, докато не се докаже. Ако е Фреди, Чарлз и Рийз са един и същи човек..... то значи инфото, че сме били виждали Чарлз не е вярно. Но аз вярвам, че сме го виждали, пък и това в края на промото на 9-ти епизод само потвърждава, че сме го виждали. Така че: Или Чарлз и Фреди са различни, Или Рийз е само пионка на Чарлз за да манипулира момичетата.

# 212
  • Мнения: 4 690
Скрит текст:
Този Рийс, хм, много ми хареса (примляс). Не смятам, че той е Чарлз, по прякор Фреди и с никнейм А  Mr. Green, по-скоро поредната разсейваща брънка...баси, този сериал осигури работа на всички актьори в Сащ.
Теорията на американката, че са братя с Кларк ми хареса, само не знам  как е пропуснала да каже и че са близнаци от различни майки  Laughing народът изперка бе .
Нямам търпение за следващия епизод и бала.
В тази серия Хана много ми хареса, добре им каза всичко в началото, оставаше само и да проронят някоя сълза за Чарлз. Ясно, че тотално са му сбъркали психиката, но след всичко което им стори...

# 213
  • Мнения: 381
Е хайде да не правим нещата по-отлетени, отколкото са. LaughingЧарлз и Фреди са си един и същ човек, просто мисис Ди е излъгала Алисън и Джейсън за името, за да не се изпуснат пред баща си, че оня ден са били на рожден ден на някой си Чарли.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 2 353
Скрит текст:
баси, този сериал осигури работа на всички актьори в Сащ.
hahaha hahaha hahaha

# 215
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Скрит текст:
Теорията на американката, че са братя с Кларк ми хареса, само не знам  как е пропуснала да каже и че са близнаци от различни майки  Laughing

най-вече!  hahaha

Има и една две теории, поне до там до където четох
Скрит текст:
че са гейове и просто тайно се виждат в тази сграда
  Joy

# 216
  • Мнения: 6 833
Скрит текст:
мм скучничък беше епизода  Confused Промоо за следваащия изглежда инересно, дано не ни разочароват.
Този Рииз може би е Чарли и си мисля, че може да не знае кой е, след като са го наричали Фреди и си живее най-спокойно или пък знае, че е Чарли, но не му се занимава с откаченото му семейство и си живурка кротко без да има нищо общо с А. 
А не разбрах накрая на какво място отиде? Там дето дойде и поредния приятел на Ария, не му знам името....

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 2 801
И аз изгледах епизода   ooooh!, вече нямам търпение за финала

Скрит текст:
А колкото до самия епизод общо взето ми хареса, но ме на веде на две неща идното е, че този Рис и Чарлс са еднни и същи хора и най-вероятно след като е избягал от Радли, ако въобще е избягал или просто са го извели от там да са го дали за отглеждане в приемно семейство и теорията на американката за братството му с Кларк да се окаже вярна, тъй като той да е бил дете на приемните родители. И след като вече е пораснал с пари дадени му от г-жа Ди да си е направил фирмата и да си живее без никаквш желания да се събира с предишното му семейство. Другия вариант е да се окаже, че Рис/Чарлс/Фреди и всички останали  Joy да са един и същи човек, но в това, което съм убедена е, че гнуСАра е червеното палто и че си е гадже на А.
И да попитам, когато Али отиде в полицейското управление и влезе в стаята с уликите на едно от таблата имаше снимка, която беше задраскана с Х с маркер, това, кой всъщност беше, че вече не мога да ги оправям

# 218
  • Мнения: 4 690
Много хубави снимки са пуснали на официалната фейсбук страница на сериала. Роклите им са страхотни, Емили е прекрасна, Хана също-само обувките и да бяха по-нежни.
Кейлъб наистина липсва, къде е забегнал пък точно на бала.
https://m.facebook.com/prettylittleliars/albums/10153011965140233/
Майките им явно решават да вземат нещата в свои ръце, сетиха се Simple Smile

# 219
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Мона също много ми харесва
Скрит текст:



# 220
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Хубави са всичките - Хана и Емили ми харесват най-много. Даже и Ария ми харесва при положение, че не я харесвам.
Още не съм гледала, нямам време ще го отложа отново за уикенда, но Ви чета.  Mr. Green И това, което чета не ми харесва.  Mr. Green
Скрит текст:
Рийс-Чарли-Фреди тотално се обърках вече, явно и серията не дава яснота. Дано се разкрие този път, че  bash

# 221
  • Мнения: 660
Много са красивиии..  Heart Eyes
Емили ми изглежда като Злата Кралица, Хана като Пепеляшка, а Мона като Червената Шапчица.  Mr. Green Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 4 690
Много са красивиии..  Heart Eyes
Емили ми изглежда като Злата Кралица, Хана като Пепеляшка, а Мона като Червената Шапчица.  Mr. Green Heart Eyes
Аз Хана я интерпретирам и като Снежната кралица, Ария е Снежанка, само Спенсър не мога да я разгадая.

# 223
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Хора, тука чета една статия, според която в прословутия десети епизод не само ще видим кой е Чарлз, но и ще разберем:

- кой е убил майката на Тоби;
- кой е ударил Алисън по главата в нощта, когато изчезна;
- кой е Червеното палто;
- кой е убил Бетани Янг;
- коя е Черната вдовица;
- защо -А тормози точно лъжкините.

ехее, че то няма да остане за другите сезони нищо  hahaha

# 224
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Да, аз писах по-назад, че Кейлъб го няма по някаква причина, за сметка на това гнуСара е там ooooh!

гнуСара ХАХАХАХ страшно име, точно си описала  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт