Пак за един крем върпоси

  • 2 284
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
Можете ли да ми предложите някакво подходящо кремче.Кожата ми е суха,само в Т зоната е по-мазна.Нямам пъпки.От къде си взимате тестери да пробвате разни продукти.Иска ми се и аз да пробвам не6то,за да си взема кремче,което ще ми хареса.

# 16
  • Мнения: 5 317
Можете ли да ми предложите някакво подходящо кремче.Кожата ми е суха,само в Т зоната е по-мазна.Нямам пъпки.От къде си взимате тестери да пробвате разни продукти.Иска ми се и аз да пробвам не6то,за да си взема кремче,което ще ми хареса.
Чета ,не мога да ти дам съвет,защото  кожата ми е суха и чувствителна.На ROC съм имала крема и почистващият флуид-calmance.И двете много ми хареваха,така че предполагам,че и другите продукти на ROC ще са добри.

malkata86,тестери можеш да си вземе от аптеките.

# 17
  • Мнения: 27 524
Значи искаш крем с фактор,за смесена кожа?За около очите ще си вземеш отделно! Под "да лъщи" имаш предвид,че ти става мазна,т.е. кремът ти е тежък значи,така ли?

# 18
  • Мнения: 18 542
Тестери от аптеките, ама си искай, щото понакога се правят на утрепани.  Wink
Влез в някоя по-голяма аптека и питай какъв крем ще ти препоръчат, искай тестер и после тук на консултация  Laughing

# 19
  • Мнения: 18 542
Значи искаш крем с фактор,за смесена кожа?За около очите ще си вземеш отделно! Под "да лъщи" имаш предвид,че ти става мазна,т.е. кремът ти е тежък значи,така ли?
Да, точно така. Искам крем, с който като се намажа, кожата ми възможно най-дълго време да изглежда матирана.

# 20
  • Мнения: 27 524
Кремовете,които матират кожата,за за мазна кожа,ти нямаш мазна кожа,така че поставяш сложна задача,но не се отказвам,де  Grinning

# 21
  • Мнения: 18 542
Е как да нямам мазна кожа, бе маце! Нали ти казвам мазна в Т зоната и суха на бузите и около очите.

# 22
  • Мнения: 27 524
Абе,крави,това не е мазна кожа.На 90 процента от жените със суха кожа,тя им е мазна на Т-зоната,но това не се води мазна кожа.С крем за мазна кожа знаеш ли как ще ти лсънат бузите... Shocked Просто няма да слагаш или съвсем малко в Т-зоната крем,така или иначе до носа бръчки не излизат...
Ето след малко ще ти предложа няколко неща,но са соленки цените,да знаеш... Blush

# 23
  • Мнения: 18 542
Абе,крави,това не е мазна кожа.На 90 процента от жените със суха кожа,тя им е мазна на Т-зоната,но това не се води мазна кожа.С крем за мазна кожа знаеш ли как ще ти лсънат бузите... Shocked Просто няма да слагаш или съвсем малко в Т-зоната крем,така или иначе до носа бръчки не излизат...
Ето след малко ще ти предложа няколко неща,но са соленки цените,да знаеш... Blush
Еми все си мисля, че ми е смесена кожата  newsm78

# 24
  • Мнения: 27 524
Първо кажи има ли в Бг Кларинс и после ще ти бодна инфото,да не се абим напразно  Grinning

# 25
  • Мнения: 5 317
Първо кажи има ли в Бг Кларинс и после ще ти бодна инфото,да не се абим напразно  Grinning

Има.

# 26
# 27
  • Мнения: 27 524
Бриана,мерси
чет,ето ти сега,това е крем за мазна кожа,който матира http://fr.clarins.com/main.cfm?prodID=185,дневен,пази от прах и мръсотия,става и за основа на грим,затваря порите,но няма фактор.Иначе гарантира именно анти-лъщене за цялото лице!

Това пък е хидратиращ крем с фактор, http://fr.clarins.com/main.cfm?prodID=119 , пази от мръсен въздух,прах и слънчевите лъчи.

И това е доста добро,но е за по-големшки...ако мислиш,че са ти започнали бръчки,можеш да се пуснеш на него.http://fr.clarins.com/main.cfm?prodID=547 Той е нова серия на Кларинс,има фактор 20,който е предостатъчен за града.Има микро перли,които,като се намажеш,са някакви специални,растителни и попаднали там,където имаш бръчици,набухват или не знам и аз как да го преведа и я запушват,т.е. заличават я,можеш да го ползваш и за очи,но той е е най-скъп,предполагам.Освен това чисти и пази от появата на пигментни петна.

Това е засега.Кларинс аз много ги уважвам,но са ми скъпички.Но ако можеш да си ги позволиш - струва си,няма да съжаляваш.Гаранция,че ще са ти ок на кожата не мога да дам,но винаги можеш да зарадваш после с твоето неудовлетворение майчето или сестра ти... Grinning

# 28
  • Мнения: 357
Тестери от аптеките, ама си искай, щото понакога се правят на утрепани.  Wink
Влез в някоя по-голяма аптека и питай какъв крем ще ти препоръчат, искай тестер и после тук на консултация  Laughing

Нещо към моето по-специално да се насоча и да търся да пробвам.Нещо подходящо за мойте 20 години.  Joy

# 29
  • Мнения: 18 542
Нещо към моето по-специално да се насоча и да търся да пробвам.Нещо подходящо за мойте 20 години.  Joy
Ами на теб не ти трябва кой знае какво - едно хидратиращо леко кремче с фактор и ти стига.  Grinning
Така си мисля, ама да знаеш, че не съм кой знае какъв спец.

Общи условия

Активация на акаунт