Ще съдя лекар!

  • 17 345
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Светле, я споко! Кой би те укорил, че търсиш начин да се отърсиш от преживения ужас??? Всяко напомняне на случая е нормално да ти носи болка и тъга. Всички тук те подкрепяме за куража да застанеш срещу системата, срещу престъпната небрежност на псевдо лекари, но щом намираш сили да оставиш нещата на волята на Господ (защото Той въздава според зъслуженото), не се самообвинявай! Желая ти успех, каквото и да решиш! Hug Тоя гад Юнаков ли е, какъв е, ще плаща там, където няма измъкване благодарение на колегиалност и какви ли още оправдания там...

# 61
  • Мнения: 7 112
Светличка, Рени е напълно права. Няма ненаказано добро, както и ненаказано зло.   action032

# 62
  • Мнения: 7 391
Чакам укорите ви за това, че не правя нищо по въпроса! Съзнавам, че ги заслужавам след като толкова патетично тръбях, че ще съдя лекар. Няма да се обидя. Напротив - може би точно това ще ме амбицира да направя нещо! Толкова мизерно се чувствам...............
          Мило момиче,след буря винаги има слънце,след мрак светлина.ВЯРВАЙ В ТОВА и мисли за бъдещето.Малкото ангелче ще се грижи за теб.А да се срамуват тези,които са забравили какво е етика и морал.Имам познат ,който каза:"Човек,който няма душа или я е изгубил ,той просто не е човек,а боклук".За какви укори говориш?Защо да се чувстваш мизерно?Та ти преживяваш болка,която винаги остава да тлее и никога не се забравя,лек за нея няма,но има едно:Тя те прави силна.Лесно не се върви по този път.Ако успееш да съхраниш себе си като човек,ако успееш дори да простиш/а това е безкрайно трудно/ да запазиш обичта в себе си то ти вече си готова да продължиш.А ненаказано зло няма.Бог забавя,но не забравя.Лично аз не вярвах в тази максима,но случайно се убедих ,че тя просто е истина.Не зная какво има и какво няма на света,но съм сигурна ,че се живее с топлинка в сърцето и ако се загуби рано или късно се получава възмездие за проявеното нехайство или вина.Поздрави.Стегни се и живей около теб има хора,за който ти си обич и светлина,не ги лишавай от твоето внимание и нежност каквото и да ти струва това.  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 029
Светли, наистина, прави са момичетата.Ако се чувстваш по-добре така, не мислейки, не се обвинявай.Вярвно, миналото винаги ще бъде в сърцето ти, но...
Важното е да гледаш напред към бъдещето...то е там и те чака, по-хубаво от всякога, сигурна съм!Не спирай да го търсиш!
Успех, каквото и да решиш.Ние само ще те подкрепяме!
Бъди силна!

# 64
  • Мнения: 255
Светле, бори се и не го оставяй този некадърник да се измъкне.Подкрепям те напълно ти си в правото си да търсиш възмездие за болката и загубата ,която ти е пречинил този негодник.УСПЕХ.

ПРЕГРЪЩАМ ТЕ !

# 65
  • Мнения: 1 210
Разбирам те напълно. Аз подадох жалба при директора на Шейново срещу "ненаблюдението" на докторите докато бях там. Всеки път като ми звъннат и преживявам всичко отново. Ходих 2 пъти за епикриза - пак същото - сърцето ми ще се пръсне, а пред очите ми онези идиотски 5 дни там.
Вчера даже доктора имаше наглостта да ми обяснява разни работи по жалбата - че не съм била права. Единственото, което му казах беше, че всичко това е трябвало да ми го каже преди 3 седмици.
Както й да е - като си получа отговора от директора пак всичко ще преживея. Като препратя всички бумаги до ЗК и ЛК - пак всичко ще преживея. Като получа отговор от тях - отново. Когато забременея следващия път - сигурно пак това ще ми е в главата и ще се опитвам да го забравя.
Та напълно те разбирам защо те е налегнала апатията. Майка ми ме пита: "Защо се тормозиш?". И май е права - не знам. Обаче пък мъжът ми се подкрепя - "Дори нищо да не стане, бъди сигурна че те вече са поне малко по-различни. " И е прав. Вчера въпросния доктор направи всичко възможно да си върне моето доверие - но просто няма шанс. Успокоително е, че явно все пак е разбрал нещо. А отговорът, който аз ще получа със сигурност ще бъде изпипан така, че да няма място за какъвто и да било медицински спор.

Та тъй - не знам какво да те посъветвам.

Общи условия

Активация на акаунт