Морски бриз и вълнички,после бум на две чертички!Бъдещи мами над 35

  • 26 019
  • 704
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 933
Честит рождн ден на Момо! Да расте здраво и щастливо дете  Heart Eyes
Честита месечинка на Димана. Дано с новото мляко е по-добре  Heart Eyes
На всички бебоци се честитят месечинкич но на Алекс не  newsm78 Шери, да се поправи това, а?  Mr. Green
Фокси, ме е лесно да вземеш кардинално решение, но ше стигнеш до шравилното за теб, сигурна съм  Hug Аз мисл да направя кардинална промяна по отношение на работата. Да видим какво ще се получи.

# 196
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Честит Рожден Ден на Момо! Да расте весело и палаво дете   bouquet

Честита месечинка и на сладката Димана - да е здравичка и усмихната   bouquet

Даре да си изкарате хубаво   Hug

На нас днес ни е ден за барбекю, ама на мен нищо не ми се яде. В крайна сметка си пожелах риба и пиле, май ще е рибата с картофено пюре - боже какви дилеми  Laughing

# 197
  • София
  • Мнения: 10 698
Честит първи рожден ден на Момо 🎂
Да е жив й здрав му пожелавам!

Честита месечинка на Димана! Да е весела,  засмяна!🐣

# 198
  • Мнения: 481
Честита първа годинка на Момчил! Здрав и щастлив да е!  bouquet Весел празник да имате и знаеш -чакаме снимчица Wink
Честита месечинка на Диманка  bouquet
Магнет, оправяте ли се у вас? Дано скоро преборите гадния вирус Hug И всички останали болни да се излекуват бързо Hug

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 18:59 от MamaSa

# 199
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честита месечинка на Димана !
Мише дано бързо се оправи Мишела, при нас все пишат за стомашночревният вирус по черноморието и колко туристи са пострадали.
Коте хапва ли Бела ?
Ава и Инка и на ммен ми липсват !

# 200
  • София
  • Мнения: 10 698
Мамасааааа всички сме болни от вируса без мъжо- чакаме го и него всеки момент да се включи.
Пазете се,че е много лош вирусА.
Без да сме на море,  децата не са на градина/ ясла и ни посече направо. .окапахме като круши един по един.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Аз пък си мисля за Венци и нейния тест...  newsm78

# 202
  • София
  • Мнения: 10 698
Аз пък си мисля за Венци и нейния тест...  newsm78
Верно. А на мен рейнбоу ми се губи

# 203
  • Мнения: 3 406
Кей, честита първа месечинка на Димана!  Да расте все така красива, много здрава, усмихната и жизнерадостна!

Ай сега аз да се изфукам с кого пих бързо кафе днес  newsm44
С много готини Дара и съпруг smile3534
Благодаря Дари, че се отбихте да се видим макар и за малко  Hug  И ви пожелавам приятна почивка, изпълнена само с положителни емоции и много разтоварваща!

# 204
# 205
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Супер Танзу Simple Smile

Звездолино ама аз нищо не виждам  Embarassed

Венциии наистина мини да кажеш какво става с теб, а и останалите да се отчетат. Боби и аз я мисля отдавна, дано да е добре.

# 206
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Честита първа месечинка на сладката Диманка  Heart Eyes
Честит рожден ден и на Момо  Hug
Да са живи и здрави дечицата и да радват мама и тати  Peace

Днес си е направо студено  Shocked
Впрегнали сме бабите, обрахме 5-6 щайги домати и сега действаме. По оня метод с маркуча за сгъстяване, че да не прибираме вода в буркани.

# 207
  • Мнения: 2 603
Честита първа месечинка и на Диманка  Hug Да расте зсрава и щастлива!
Ива Миши бързо да се оправя дъщеричката ти, разкажи как мина събитието после?
Ааа, последния път се сетих за месечинката на Алекс, моля моля, мисля да не пропускам...
Уанче, успешна да е процедурката, забравих вчера да ти пожелая, на късмет да са взетите документи Hug
Вярно Венци...да се яви...
Снощи напипах ощ едно зъбче, 3 отгоре, 3 отдолу...раче...
Адаш, кажи два лафа, как я карате по жегите, какво прави наборчето?
Перу, отворили сте консервената фабрика викаш. Няма по-вкусни от домашните доматки, вчера получихме поредната доставка от майка ми, малкия умира за тях. Баткото е по краставиците. Всеки с номера си.
Хайде време за съботна следобедна дрямка...

# 208
  • Мнения: 1 130
Мира, честито да ви е порасналото момче! Да е здрав, весел, пълен с енергия и с интерес да открива света и да му се радва! Весел празник ви пожелавам!
...фермата за пауни в прасковената градина...
Звучи толкова прекрасно! Simple Smile

И на Димана честит първи месец! И тя да расте здравичка и щастлива!

Ние бяхме на един РД и си дойдохме с рожденичката. Wink Та сега тъкмо сядам след като ги нагостих, измих и сложих в леглото маймунетата да изгледат едно филмче преди лягане. Уж изморени и двамата, а такова лудо танцуване и търчане беше до преди малко... Аз имам чувството, че преди тя ще заспя, ама не ми се полага. Wink

Много болнички пак! Да оздравяват всички и малки и големи!
 

# 209
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Честит рожден ден на Момо! Да е жив и здрав, палав и много щастлив!



Болните да се оправят бързо, че е наистина много неприятен този летен вирус  Hug

Ние днес с майка си направихме малко шопинг и равносметката за мен е: 2 блузи, 1 чифт сандали, 1 чифт чехли, 1 клин, 2 рокли и и изморени крака и болки в гърба, та сега всички сме полегнали, че пък брат ми с ММ и татко ходиха за риба и те са като пребити........най обичам с майка да пазарувам в Стара Загора...почти всичките ми дрехи да от тук, в София все не мога да си харесам нищо  Mr. Green

Който не се е отчитал скоро, веднага да се появи.. "по заповед на щуката"...еееех спомени

Общи условия

Активация на акаунт